Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сидеров - юдео-масон?нови  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано01.08.05 01:30



Ей такива светски клюки убиват детето в мен:


Защо толкова скоро и толкова нагло бе, пиле? Ние си те знаехме, ама какво да правят сега пламенните ти почитатели? Вярно казваше баба ми: "Колкото ще да вряка устата, нааканото дупе пак си смърди."



Тема Re: Сидеров - юдео-масон?нови [re: Diletanta]  
Автор razkonspirator (ентусиаст)
Публикувано01.08.05 01:50



Здрасти... както се казва в такива случаи!

Атакистите да коментират..... ще ми е интересно да ги чуя сега какви ще ги измислят

- "Аз като говора, не приказвам" -


Тема Re: Сидеров - юдео-масон?нови [re: razkonspirator]  
Автор N1mbus (абориген)
Публикувано01.08.05 04:22



Какво има да се коментира? Че Петьо Блъсков не може да преглътне, че бившият му роб е станал господар?

Монитор и Стандарт първо да си сравнят версиите, че според статията на първите излиза, че Сидеров е ГОСТ на празника на бизнесмен (който логично трябва да е поел разноските), а вторите предлагат версия с лятна ваканция и т.н.

Памфлетите можеха и да минат, но са прибързани. Много бързо Волен забогатя от държавната хазна, почти невероятно. Пусто нетърпение...

С уважение,
Rex Mysorum



Тема "То сляпото окато прави..."нови [re: N1mbus]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано01.08.05 05:56



Не и когато сляпото жуми отчаяно. Я недей да въртиш опашка, ами обясни какво прави твоят кумир и господар на сбирчицата на такива симпатяги. Сред страхотен елит се е напъхал. Боже, колко лиги е точил в предвкусването на този звезден миг от живота си. Как да не го сравня с Ясенчо Гуев, който плю разпалено "приватизацията" на БТК, докато не му обърнаха внимание и го направиха шеф на PR-а в същата тази компания...



Тема Re: "То сляпото окато прави..."нови [re: Diletanta]  
Автор Бoeвoй (Comandante)
Публикувано01.08.05 06:39



Копеле, ти какво точно се опитваш да кажеш?

Кво ме интересува къде бил Волен и с кой? Утре Волен е минало - тия 300,000 човека не! Ай, сега кажи къде са били на почивка и купони.

Равни права за всички: привилегии – за никого.

T. Джеферсон


Тема Бе, незнам аз, аманови [re: Diletanta]  
Автор sledizbori2OO5 (пристрастен)
Публикувано01.08.05 07:26



По смотан лъжлив, поръчкарски вестник от Монитор, няма !

___
Света може да е различен


Тема Re: "То сляпото окато прави..." [re: Бoeвoй]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано01.08.05 07:48



Ей това се опитах да ти кажа три дни преди изборите:
"Събрали се разни вентилатори от кол и въже, изхитрили се да яхнат масовото недоволство от всички гнусни твари в политиката и хоп... промъкнали се. Току-виж. Хайде да ги видим като опре до гласуване на конкретни закони за кого ще играят. Тогава и техните маймунски гъзове ще лъснат. Pecunia non olet, дето викал един от най-откровените римски императори. Ще си проличи чии парички вземат и на кого мият краката и пият водата."
Хъм, май доста бързо си пролича.
А ей това добавих, когато Щирлиц се усъмни в прогнозата ми:
"В най-добрия случай с малката им парламентарна група може да се случи онова с орела, рака и щуката. В по-лошия - циничния сценарий, който вече нахвърлях. Прекалено много са примерите в историята за реалните действия на докопали се до властта "ура-патриотари". А някои от странните им лозунги подсказват, че всъщност точно това е най-вероятно. Звучат като гръмка демагогия на твърде неискрени хора."
Това пък беше за Палача съвсем наскоро, но преди "вълнуващата" новина:
"Много бързо отписваш "водача" и се отмяташ от него, но не си ти първият, няма и да си последният. Като те гледам, готов си да загърбиш изцяло и "Атака". За разнообразие опитай следващия път да подкрепиш патриоти с програма, а не с демагогско бръщолевене, чиято цел беше именно да не допусне политическо представителство на тези "определени обществени слоеве и очаквания". И не пропускай да научиш точно и в подробности как ще наложат равенството на всички пред закона и как ще защитават националните интереси (като първо - за разлика от Воленчо - обяснят смислено какво разбират под "национални интереси")."
Иначе имам и алтернативно обяснение какво е правил Сидеров на купона - с чаша в ръка е отправил ултиматум за незабавно разформироване на световното масонство. Тъй де, героят влиза доблестно в леговището на звяра...



Тема Re: Бе, незнам аз, аманови [re: sledizbori2OO5]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано01.08.05 07:50



"Монитор" проституира, и то на добра цена, това си е ясно. От известно време обслужва жълтите с такова некадърно усърдие, че дори не е за смях. Но не ме интересуват тълкуванията им, чакам някой да опровергае убедително това, което те представят като факт.



Тема Re: Бе, незнам аз, аманови [re: Diletanta]  
Автор sledizbori2OO5 (пристрастен)
Публикувано01.08.05 08:00



Ами незнам, това е два реда материал, и изобщо лепват се етикети набързо, аз не съм за Сидеров, но при положение, че материала го прокламират от Монитор, няма как да го приема за чиста монета.
Сега незнам, какъв масон е, ама явно не е милионер...
Пък да ти кажа, при масоните май доста трудно се влиза, ей така не става.
И изобщо кои са точно масони и кои не са...

___
Света може да е различен


Тема Re: Бе, незнам аз, аманови [re: sledizbori2OO5]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано01.08.05 08:03



Чакай бе, човек, ти сериозно ли така възприе темата?! Бъзикам се с него, защото нали за всичко лошо в България му бяха виновни юдео-масоните. Чий тогава е крепил на тяхното соаренце сред подбраната пасмина?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.