Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: На обикновен камък не може да има нито слединови [re: Cилвecтъp]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано30.07.05 10:21



Ne6to mi se precaka kirilicata. Spoko, 6te q opravq.



Тема Re: Я и аз да ти напомня защо тук понамирисванови [re: Areнт]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано30.07.05 12:06



Ти питаш много ми е интересно що така яростно се метна да защитаваш английските говеда като априори прие, че българската полиция, прокуратура и съд са лошите?

Прочети още веднъж това което знаеш, но ти е удобно да игнорираш -
A za mutrite, mangalite, pedofilite rodno proizvodstvo deto si hodqt sred nas svobodno i nikoi ne gi bara za ni6to i ni se hilqt i prismivat v licata kvo 6a kai6? Ma te sa si na6i be, obi4ame si gi i si gi hranim.


I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))


Тема Re: На обикновен камък не може да има нито слединови [re: ur4e69]  
Автор нeизвecтнa (една)
Публикувано30.07.05 12:31



А защо не опиташ с KREDOR да пишеш на кирилица?
Аз така правя



Тема Да съм отварял тема?нови [re: Areнт]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано30.07.05 12:41



Обадих се когато се почнаха радостни патриотични песни по едно доста съмнително дело. Дето не ги чух, когато на български убиец нарязал българската си приятелка на парчета са му дали 13 години.

А ако мислиш, че има безгрешни да ти кажа каква е злобата на деня в Торонто.



ПС. Я се досети защо съм чувствителен към радоста на местните при боя на чуждите.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Преда да поучавашнови [re: ur4e69]  
Автор Cвeтeц (уравновесен)
Публикувано31.07.05 00:27



би трябвало самият ти да ползваш кирилица.
Тая хватка с правописа е вариант на : А вие защо биете негрите, правли съм или ке кажеш да?

кавито бяха комунистите, такива са днес антикомунистите


Тема Re: Англичанчетата риват за своя побойникнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано31.07.05 00:36



Съседе, ти нещо съвсем превъртя! Много зле ти се отразява липсата на здрава "командирска" ръка!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Наистина ме развеселяваш.нови [re: Dobrata]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано31.07.05 01:58





Абе най-добре е да върнем монархията.


Тема Re: Наистина ме развеселяваш.нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Amplifier (Amplified)
Публикувано31.07.05 02:53





Монархия няма да връщаме.



Тема Re: На обикновен камък не може да има нито слединови [re: Cвeтeц]  
Автор drug (старо куче)
Публикувано31.07.05 09:36



А ти сигурен ли си като твърдиШ горното? Предполагам си спомняШ аналогичния случай с немските хулигани и френския полицай на световното във Франция.И там имаШе свидетели и там се при3наха 3а виновни.Ама процеса се проточи май 3 и повече години. И реШаваЩо 3а вината беШе точно ДНК теста от потта по пръстите на престъпника останала на ламарината,с която бяха ударили полицая.Присъдата беШе май 12 години.
А пиЩенето на англичаните би могло веднага да 3амлъкне ако наШето правора3даване представеШе и то3и аргумент,който е бе3спорен.Теста може да бъде проверен и в Англия.И тогава всякакви съмнения отпадат.А както някой по горе писа и свидетели и при3нания могат да бъдат намерени и и3мислени.Мнението 3а наШето правосъдие в Англия е точно такова каквото е мнението 3а либииското правосъдие в България. Предполагам ти е ясно 3аЩо. И там е проблема.А 3а такава постъпка такава присъда е напълно справедлива и англииското копеленце ако е виновно си я 3аслужава. Въпреки че остава въпроса 3аЩо когато и нас стане неЩо подобно липсва правосъдие или е пародия на такова.Спомни си случая с момчето,което беШе убито от пиратка след някакъв мач,седяЩо си в някаква сладкарница. И кога и на колко беШе осъден престъпника? И някой тука в то3и клуб или и3вън него неЩо да ка3а?



Тема Re: Англичанчетата риват за своя побойникнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Ra4O Kowa4a (непознат )
Публикувано31.07.05 10:01



Англичанчетата та англичанчетата то се знае набили са не когото трябва и сега ще патят ако бяха набили мене или тебе, кимин сикинде? щяхме да си ходим бити па може и понаклецани, а те в овации айде сега не се знаем какви сме магарета
Гледал съм филма "Среднощен експрес" и се сещам на къде ще избие работата
Разбира се че са виновни но чак пък 15 години... ?А Батко ти Мистър 10% колко години да лежи тогава че обезлюди 1/3 от българия а колко е лежал?
"Каждая стройка состоится четьйрмя етапами -Шумиха неразбориха награждения непричастних наказания невиновньих"
Сигърно има и други подходящи сравнения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.