Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДПС = 30% от БГнови  
Автор ниkoлaй_дc (Гого)
Публикувано24.07.05 20:07



Абе хора само на мен ли ми се струва,
или наистина е така:
ДПС 5 от 17 министерства
Всяко министерство 3 зам, 1 от ДПС
От комисиите в НС
13:5: 5 - опозиция
Областните и зам. областите по споразумение ДПС и БСП?

Ако това не е предателство здраве му кажи!

Къде си бре след избори да искаш тайно гласуване?
Та които гласува за това управление си подписва дълбока опозиция. Май май Царя и БСП-то ще разпадне.



Тема Re: ДПС = 30% от БГнови [re: ниkoлaй_дc]  
Автор razkonspirator (ентусиаст)
Публикувано24.07.05 20:11



Абе комунистите са най-голямите анти-българи, не си ли го разбрал това!

Тоя тъп комунист "следизбори" много му се ще да мине този кабинет!!!

А на кой освен на някой анти-българин може да му се хареса подобен кабинет?!

- "Аз като говора, не приказвам" -


Тема Re: ДПС = 30% от БГнови [re: razkonspirator]  
Автор ниkoлaй_дc (Гого)
Публикувано24.07.05 20:21



Ми отговора е лесен!
Списък с адресите на всички депутати ГАСУВАЛИ за този кабинет!
И да им пращаме писма и да изискваме обеснение!

Това е решението



Тема Абе идиотнови [re: ниkoлaй_дc]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано24.07.05 20:24



къде беше когато от 15 министерства имахме 3-ма евреи-министри и то на ключови министерества ... къде беше да направиш съответните изводи .. мама им дайба еврейска ... турците барем са и по официални дани 800 хиляди .. ама евреите колко са че имат 20 % от управлението и не нам още колко други ключови позиции ... първо трябва да смачкаме мръсните евреи после ще мислим за турците .. а и кво да мислим толкова за тях .. те си имат от воле 1/8 от управлението ... пфу лизачи на еврейски подметки ... срамота 3000 еврея да ни командват наместо да ги издавим .....



Тема Re: Абе идиот [re: Пaлaч]  
Автор ниkoлaй_дc (Гого)
Публикувано24.07.05 20:27



Абре Палач,

Я ти ми кажи каго евреите са направили нещо лошо за България?
А я ми кажи као как хората които са клали моето семейство и са горили моеот село
ще имат 30% (не три министерства)

Аре да се сложи това правителство на раферендум да видим кои ще гласува за него!



Тема Re: Абе идиотнови [re: Пaлaч]  
Автор razkonspirator (ентусиаст)
Публикувано24.07.05 20:28



Съгласен до някъде с тебе ПАЛАЧ, ама чрез АТАКА няма да издавиш евреите, щото те си я създадоха! И в АТАКА си има доволно много евреи и масони!!!

Сори!

- "Аз като говора, не приказвам" -


Тема Бе момче,нови [re: ниkoлaй_дc]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано24.07.05 20:42



малко ли ти са золумите на Шилева и туй че ограби чрез властта си България и българите ???? Малко ли ти е туй, че золомон паси ни вкара в Ирак и че утре когато по таз причина еврейскоугодна взривят софийското метро ти ще ревеш ? Те тъпако промит .. ти знайш ли, че от 15 години българите са произвели всичко на всичко 2 игрални филма ... и знай ли тъпо шиле, че и в двата все центъра на събитията са евреите ... бе ний българи ли сме .. наши си проблеми нямаме ли си че на евреите дори мижавото си изкуството посвещаваме ми ний им дадохме да крадът на воля от туризма опт куптурата от цялата икономика .. и софийските хали им харизахме на мръсните евреи и националния си авиопревозвач им харизахме .. ма не им стига на евреите ей такава паст са зинали и искат да лапат .. да лапат като евреи ... пу дайба тяхната мама продажна политишка ...



Тема Re: Бе момче,нови [re: Пaлaч]  
Автор ниkoлaй_дc (Гого)
Публикувано24.07.05 20:56



Брей,
Като те слуша човек ще вземе наистина да разбере колко млако лошо еврейте са направили на България.
Това което го приказваш,
ми я виж Виденов какво направи
или Ф. Димитров. Еврейте купили центоровете и дори произвеждат филми. Ми не са български, ми не са - ама поне правят нещо пари идват в БГ - хора жевеят.
Шулева била ограбила ... ми това да е проблема - преди и след нея доста повече са грабили и грабят.
Ирак казваш - ми гедай никой не излезе против от тоз поарламент.
И едва ли С. Паси е главния виновник - виж колко други старани от И. Европа пратиха без да имат еврей (Полша, Чехия).

.........
А я сравни сега само за последните 10 години ДПС какво е направило лошо за България!
.........

Мислям нема какво да се каже повече.

П.С. Ти би ли гласувал за това правителство във вида представен днес?



Тема Re: ДПС = 30% от БГнови [re: ниkoлaй_дc]  
Автор sledizbori2OO5 (ентусиаст)
Публикувано24.07.05 21:49



Да предателство е, ама колкото и да ме плюете няколко тъпи тикви, тука и да ми слагате незаслужени епитети, като например "комунист", аз си имам принципи и държа на истината.
Истината, е че в настоящият момента вариантите са два; това правителство или нови избори.
Истината е, че ДПС се лигимитира по времето на Костов, истина е, че при мандата на Симеон направи големият пробив.
Истината е, че вината за такова едно правителство е на първо място на НДСВ, на второ на идиотите в дясно, и на последно чак на БСП.

Дори ако погледнеш как се гласеше тристранната коалиция - 9:6:4 ще ти стане ясно, че ДПС получава само 1 министър повече.
Мен точно той ме притеснява - турчин социален министър, останалите се ядват.
Аз съм по принцип за предсрочни, но незнам дали няма да стане още по-зле ситуацията.
Защо мислиш, БПС предлагат човек от СДС и човек от НДСВ за министри? Защото търсят диалога и стабилността.

Правилно ти каза Палач-а за еврейските министри на НДСВ.

Толкова ли сте загубени и не ви е ясно, че някои хора от кабинета Сакскобурготски не се видяха при министрите, та това е единствената причина да се откажат от коалицията.
Другата е, ч ене успяха да си договорят неразследване на лошите сделки и имотите.
Нека ги тресе сега, БСП отново заявиха, че сделките и имотите ще се проверяват.

Ако българите в парламента бе бяха такива идиоти, поне трябваше да подкрепят правителството занапред, за да не ПОПАДА ПОД ШАНТАЖИТЕ НА ДПС.
Разбираш ли го това, можеш ли да го прооумееш по някакъв начин, че правителство без ДПС е възможно само ако десни и леви се подкрепят поне веднъж, за БСП няма проблем да го направи, проблема е другаде.

___
Света може да е различен


Тема Re: ДПС = 30% от БГнови [re: sledizbori2OO5]  
Автор komita (хайдут)
Публикувано24.07.05 23:31



Тия ги разправяй на баба си! БСП си искаше с ДПС! Вашите лидерчоци Първанов и Р. Петков, заради лични интереси вкараха ДПС отново във властта. БСП спокойно можеше да състави правителство с НДСВ, ама вашите лидерчоци не пожелаха да си жертват личните интереси. ПРОДАДОХА БЪЛГАРИЯ!

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.