Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Предсрочни изборинови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор alpacino2 (l'attore)
Публикувано21.07.05 18:53



Благодаря за австрийските статии, има някои интересни неща:
...
[Сидеров] критикува ЕС, които "обвиняват България, че не прави нищо за интеграцията на малцинствата". НПО-тата нямат интерес да движат напред интеграцията, защото получават много пари за дейността си. "Те са много добри в обвиненията, но не помагат на хората". "Поучаването отвън е лесно", казва Сидеров по адрес на ЕС, "но на вашите граници вие също отпращате циганите". "Искате ли вие циганите? Защо вие не ги вземете и интегрирате"?

Но си личи колко са предубедени и дезинформирани и австрийските журналисти, споменава се че в предизборната си пропаганда Сидеров бил поискал "лагери за циганите" (вече обаче не говорел за това)??? Ето ви го фашизмът - ето как стоте пъти повторената от продажните ни медии лъжа се превръща в истина, точно както го препоръчва Гьобелс. Волен никога не е изричал подобни думи - лагери за цигани и т.н.



Тема Re: Айде бе...нови [re: alpacino2]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано21.07.05 19:06



...ти сериозно ли твърдиш че не е казвал тези думи?

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Айде бе...нови [re: komita]  
Автор alpacino2 (l'attore)
Публикувано21.07.05 19:25



Ами не е, кога е казал такова нещо? Напротив, в интервюто по Дарик радио Карбовски изрично го попита, какво предлага "Атака" да се прави с циганите, дали да се изпращат в гета, и Волен Сидеров недвусмислено отговори, че никой не трябва да бъде изпращан никъде или преследван, просто трябва да се спазват законите, циганите да си намерят работа и да си живеят където искат - но легално и законно.



Тема Re: Айде бе...нови [re: alpacino2]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано21.07.05 19:35



Не само че го каза, но и журналистите там пращаше! А това че в някое от последвалите му интервютата е дал назаден, заради воя който се нададе срещу него е друг въпрос.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Айде бе...нови [re: komita]  
Автор alpacino2 (l'attore)
Публикувано21.07.05 20:12



Не само че го каза, но и журналистите там пращаше

Това е лъжа. Не го е казал, това, което каза на платените журналисти на пресконференцията след изборите беше буквално следното: "имам програма за справяне с некадърни журналисти" - една подигравка след поредния тъп журналистически въпрос, която после такива като теб се опитаха да извадят от контекста. За какви лагери бълнуваш?



Тема Ще взема да гласувам ...нови [re: komita]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано21.07.05 20:54



... на първите възможни избори, за пръв път в живота си!!! И най-странното е, че ще взема да гласувам за Атака.

Много защитници на циганите в тая държава се навъдиха бе!

Особено от както от партийните централи ви пуснаха комюникета "Свобада, братство, равенство. Долу Атака. Продължавайте да не обръщате внимание на голите си задници!"

Кой им плаща тока на тия цигани? Нали им го плащаме ти и аз!

Кой им плаща парното на тия цигани? Нали им го плащаме ти и аз!

Кого крадат тези цигани? Нали крадат тебе и мене!

Кой им плаща помощите за безработица? Нали им ги плащаме ти и аз!

Според един мой приятел циганите са развъдени от индийците за да бъдат пренасяни в жертва на богинята Мали. Хранели ги, угоявали ги, но не щеш ли за наше нещастие, връх взел индуизма, който забранявал жертвоприношенията и поради това спряли да ги хранят, та те се разселили по цял свят.

Е, ние като не ги принасяме в жертва на никоя богиня, защо ги храним и угояваме!!! Ми те всичките ще се съберат тука. Да си ги вземат европейските защитници на правата на човека и да си ги носят на рамо.



Тема Re: Айде бе...нови [re: komita]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано22.07.05 00:57



В отговор на:

ти сериозно ли твърдиш че не е казвал тези думи?



Абсолютно никога не ги е казвал, тъпо мое олигофренче.
Казвали са ги Бареков, Трифонов, Вагенщайн, Виза Недялкова и т.н. , но никога Волен Сидеров. И наистина с метода "една лъжа повторена 100 пъти става истина" е известен Гьобелс.



Тема Доста пъти съм спорил с австрийцинови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Xилмap Kaбac (Татаро-Монгол)
Публикувано22.07.05 10:36



За циганите и те наистина не са способни да видят нещата по начина, по който ние ги виждаме. От друга страна не малък дял от тях са ксенофобски настронеи към турци, сърби че дори и към нас, вярвайки че емигрантите са "привилегерани" спрямо австрийците. Дори съм чувал от що годе обраЗовани хора, че чужденците не били плащали данъци и т.н. Но като им покажат некой репортаж от Словакия, Румъния или България За това колко лошо били живеели мангалите там и на какви репресии и дискриминации били подложени, се почват едни проповеди, че направо ти е бедна фантаЗията.

Тортурач, ти мислиш ли, че Сидеров може да се справи с циганския проблем? Ако ли да, как смета да го направи?



Тема Re: Доста пъти съм спорил с австрийцинови [re: Xилмap Kaбac]  
Автор 1o1 (познат)
Публикувано22.07.05 10:49



Искате да правите на сапун онези тримата цигани на снимката ли бе?



Тема Re: Доста пъти съм спорил с австрийцинови [re: 1o1]  
Автор Xилмap Kaбac (Татаро-Монгол)
Публикувано22.07.05 10:53



Това не са цигани, май .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.