Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ЧУдя сенови [re: Пaлaч]  
Автор drug (старо куче)
Публикувано25.06.05 20:35



А ми чуди се бе Палячо Ама внимавай да нестане като с патката...
А 3а връ3ката? ами такива като тебе са връ3ката.Нали ти преди два месеца обяви че гласуваШ 3а БСП,а сега гласува 3а Атака..Просто си се вър3ал....



Тема Хаханови [re: zaphod]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано25.06.05 20:38



тъпото наде казало нещо и едно шиле го прихванало ... Тук АТАКА ще ни дойде на помощ да ни отърве от шилетата дето не могат да мислат със собствените си глави - шилетата дето чекат некой да им каже нещо та да се юрнат след всяка тъпотия дето звучи добре ... ууууууууу сини говеда !!!



Тема Хе-хе...нови [re: Пaлaч]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано25.06.05 20:43



... добре си се описал - първо Жан те накара да скачаш като маймуна и да тичаш при Костов през 1997, после се юрна след царя с вЕрвайте ми 2001-та, а сега викаш "Хайл" след Воленчо ... Голема мисъл си, големо говедо...



Тема Re: радва ме което казват в анализитенови [re: zaphod]  
Автор Mapceл (усамотен)
Публикувано25.06.05 20:59



Вотът за Атака не е антиевропейски- изобщо не е така! Той е насочен срещу традиционното статукво на нашата партийна система, срещу корупцията и икономическото влияние над политиката. По-скоро е антинатовски, но мисля, че повечето българи са настроени именно според идеологията на Атака.

100 години от рождението на нобеловия лауреат Елиас Канети в Русе


Тема Re: радва ме което казват в анализитенови [re: zaphod]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано25.06.05 22:38



Гласовете за Атака са гласовете на Бай Ганьо - неграмотния, недодялан аутсайдер в обществото, на който му е трудно да се наложи в България, камо ли в Европа.
Докъде пропаднахме ...




Спаси България! Скрий личната карта на баба си!


Тема кефи ме сигнатурата ти :)нови [re: Meйджъp™]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано25.06.05 22:44



ха ха, скрий личната карта на баба си :) добра идея наистина.
добре, няма да споря по фактите. верно е че атака е подкрепена предимно от аутсайдерите и разни откачалници. но това не пречи да ме кефи влизането им и плесницата срещу либералните медузи.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: радва ме което казват в анализитенови [re: Meйджъp™]  
Автор FonManiac (член)
Публикувано25.06.05 22:47



И както виждаме, те са Много. Колко ли остава, преди да вземат ножовете и тоягите и да се стигне до линч?



Тема Волен в директен двубой би Мангаля.нови [re: Дзвepa]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано25.06.05 22:49



И то в Пловдив.

Царят бил виновен, спред Костов. Ма мнооооо кадърен Цар имаме!

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.