Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как предадох Аполон?нови  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано25.04.05 00:33



Аполон ме лъга с разни фалшиви истории близо три години подред, но тъй като бяха безопасни, не ми пукаше особено. Ставаше въпрос за Цветето, дето умря и възкръсна десетина пъти, за измислени бизнесмени и мафиоти, какво ли не.

Понеже взе да ми втръсва, че почна и да досажда на някои роднини, взех да му намеквам, че историите му издишат. Те тогава той, вместо да се кротне, реши да се докаже.

Пристига във Варна една съботна утрин, отива у нас (аз бях другаде) и връчва на жена ми плик – бил за мен. Тя сметнала, че е поредното му произведение, отворила плика и само дето не припаднала – вътре имало гнусни снимки на гола жена, седнала на стол само по едни бикини, ръцете и врата й били вързани с канап за тръби от парно. Главата й била в кръв, разлята по цялото тяло. Това, както ми обясни Аполон после по телефона, било Цветето, малко преди предпоследната й смърт.

Жена ми се уплашила здраво, а тъй като не знаеше къде съм, взела мерки сама – обадила се на един авер, известен варненски прокурор, обяснявайки му какво е получила току-що (че на кого да се обади?). Прокурорът реагирал незабавно – дигнал от кревата един съдебен лекар и върнал от рибарлъка шеф от полицията, и се появили на помощ, да видят как да спасяват жената.

Съдебният лекар погледнал снимката, казал, че циците на мадамата са увиснали и ядосан си заминал. Ченгето направило по-подробен анализ, сочейки прекалено рядката кръв, неудобната поза на жената, явно само за снимката, както и факта, че снимката е направена с класически апарат и е проявена във фотостудио, със съответния номер на гърба. По този номер за 45 минути можел да каже къде точно е направена снимката (в София) и да хване фотографа за ушите, който е явен съучастник, макар и напълно малоумен.

Единствената хипотеза, до която стигнали, била, че някой бездарник се опитва да ми изкрънка пари за откуп. Като се върнах към обед, ме посрещна лют скандал с какви типове съм се бил свързал, както и разпореждане да се срещна с ченгето.

Там криво-ляво обясних, че става въпрос за един леко смахнат писател (кой писател не е такъв, питах го аз), който си пробва въображението и новия сюжет върху приятелите, не става въпрос за никакво изнудване. След здраво нахокване ме пуснаха да си ходя.

Ченгетата за всеки случай запазиха снимките, та ако все пак излезе изнудване, да са им подръка. Тия дни отидох да си ги взема, след като опасността да дам пари на някого поради очевидната им липса не съществува, и да ги сканирам.

Който стар клубар иска да ги види, нека се обади на zzloba@dir.bg, ще му ги пратя по мейла. Много са поучителни. Вижда се докъде може да стигне недотам развито, но затова пък болно въображение.

Та сега се чудя: Яна жива ли е или Аполон сам я е убил, за да може да се представи ТУК като нещастен? Щото това, дето по 5-6 пъти НА ДЕН ходел на гроба й и все бил намирал цветя, дето не бил ги бил оставял той, ми се вижда някак съмнително.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.

Редактирано от Zzloba... на 25.04.05 00:33.



Тема Re: Как предадох Аполон?нови [re: Zzloba...]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 00:40



На твое място, бате - съд до дупка. Щях да му взема всичко и да го оставя на улицата. Да спи с любимите си помиари.





Тема Бъди ларж.нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано25.04.05 00:44



Нямам намерение да хвърлям толкова много усилия за толкова малко удоволствие.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Нонови [re: Zzloba...]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано25.04.05 00:44



защо Аполон не е в затвора за криминално луди ?



Тема Безопасен е.нови [re: Бълrapин®]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано25.04.05 00:49



Но взе да тормози някои клубари тук, та затва бях принуден да си споделя опита.

Помолих го да ни остави намира, не ще.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Аполон е харизматична фигура в клубанови [re: Zzloba...]  
Автор cimbal (минаващ)
Публикувано25.04.05 02:11



Що не си си останал с едното виртуално прителство...сега се оплакваш



Тема Ми и харизматиката трябванови [re: cimbal]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано25.04.05 02:20



да има мяра. Самовлюбеността - също. А и просташкият език е само до време интересен, след това си остава... просташки.

И нека никой, който с радрънкан пикап разнася мекици, не плюе другите, че били работници.

А иначе съм щастлив с всички други приятелства, тръгнали като виртуални. Дай Боже - повече.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема какъв съвпадък-нови [re: Zzloba...]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано25.04.05 08:51



същатата е версията и на едни дами от клуб "Психоанализа и психотерапия".
Аполон и Цветето са си играли в два- три клуба на Бони и Клайд по балкански.
Както каза едната жена, "от тези двамата, Аполон е по - лудия, а Цветето по - перверзната!"



Тема Re: Как предадох Аполон?нови [re: Zzloba...]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано25.04.05 08:57



Ти си бил голям страхливец, Ззлоби. Една тъпа снимка и веднага - прокурор, полиция. Мислех, че си по-печен.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Как предадох Аполон?нови [re: Dobrata]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано25.04.05 09:13



Баси тъпата патка си. То бива-бива тъпота, ама твойто е повече от Аполоновото. Сигур зат'ва се заобичахте най-накрая.

Най-точното попадение за прякор на ник е Доли. Евала на Момчил!

Това е само форум.
мооре, гьостерица...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.