Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Егати латиносериала......нови [re: ДpyrияT]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано03.05.05 10:08



Успяхте да го изритате тихомълком, единствено защото ние бяхме достатъчно толерантни и почтени и не пожелахме да се гаврим с вас тогава. Иначе всички бяхме в течение на случващото се.
Вашето поведение беше съвсем различно в случая с Анти - той цивреше и се жалваше из форума, че го били оклеветили, без никой да го е споменавал. Тогава Ззлобата първи пусна постинг, в който явно се намекна за кого иде реч и след това доста хора от вашите започнаха да ме плюят и да правят евалла на Анти, че и той ме плюе....и не само на него. Ето това беше.



Тема Аз ако имамнови [re: Иcтopиka]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано03.05.05 11:54



увисналите цици на тая, ще се гръмна, ей така, от чисто човешка суета.

Само такива мадами за вас, като тази от снимката - увиснали, провиснали и с омазнени гащури!




Тема Re: Аз ако имамнови [re: Лили и Mими*]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 11:55



Е покажи ги твойте да сравним.





Тема Re: Аз ако имамнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано03.05.05 12:02



Брейййй, то това да не е мандра!





Тема Re: Аз ако имамнови [re: Лили и Mими*]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 12:15



Е как иначе ше преценим дали си за самоубиване или не.





Тема Re: Егати латиносериала......нови [re: Peaлиcт]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано03.05.05 20:38



Бил си. Ама не в течение, а НА течение. И не тогава, а като много малък.
Оттогава ти е менингита.

Ей, че си тъп бееее. Ма толкова ли не ти стопля кратуната, че, ако си бил в течение, излагаш този, който те е просветил?

ТЪПППППППППППППППППППППППАК!

А тоя, дето те е просветил...

Мерси, де! Винаги съм знаел, че мога да разчитам на вродено-придобитата ти тъпотия.

Чакай да го повторя, че си тъп и може да не си разбрал:

ТЪПППППППППППППППППППППППППППППАК !!!

Това е само форум.
мооре, гьостерица...

Редактирано от ДpyrияT на 03.05.05 20:42.



Тема Като се опитат да те вържат десетина пътинови [re: Иcтopиka]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано03.05.05 22:00



на фльонга с мнимата смърт на най-добрата приятелка, как да повярвам за едно куче?

В тия клубове влизат достатъчно много хора. Мнозина наистина са губили през годините най-близък роднина или приятел. Кой друг развява това, че и с подробности за катерички?

Всичко си има граници.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Да, точно...нови [re: Zzloba...]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано03.05.05 22:08



...19 /деветнадесет/ пъти ззлобния варненски лилипут все прави опити да шикалкави, заблуждава, нагло да лъже и най-вече, да си позволява да говори от мое име.
Е, заради те това последното, ззлобното копеле напълно заслужи да му набия няколко пълни манерки по празната му кратуна.

И правиш ли си сметка, че на Аполон изобщо не му се ще тая тема да е отгоре?

Курец, ззлобно лакът човеце! Точно обратното! На мен ми е кеф тази тема да не потъва! За да се четат и препрочитат твоите 19 инфантилно-кошаревски опити да се оправдаваш и оневиняваш.

Ти залагаш на елементарния принцип, че една лъжа, казана три и повече /вече 19/ пъти, става истина. Като гледам, твоят блякащия помяр се е изсрал точно 17 /седемнадесет/ пъти, опитвайки се с блякащ лай да те пази, ама е постигнал друго.
Какво друго ли?
Ами, 17 пъти те е наакал, и все по главата ти.


Вече е достатъчно ясно, че изкукваш, ама не само от ззлоба, но и от бяс, завист и най-вече от лъжи, които сътворяваш.
Не си първият, нито последният тук, който мисли, че АПОЛОН ще използва като теб други никове.

[re: Coфия]
ТОЗИ път няма да те оставя да се бъзикаш, Аполоне. Траях те бая време. Било е грешка.


Имаше три начина да провериш дали София съм аз.
1. Венко пусна изчерпателен списък на тия, що си менят никовете.
2. Баба ти здравка отдавна се хвали, че отглежда освен п. въшки и айпитата под полата си.
3. Черноглав пък отдавна ги гледа всеки ден.




В изкукването си стигна дотам, че се превъплати в ролята, и не само се превъплати, ами като потомствен комунист, защитаваш ролята на Павлик Морозов във възпитанието и манталитета на българина.
Защо те наричам потомствен комунист ли? Че нима баща ти не е бил комунист преди 1990 г.? Какъв друг, ако не активен член на бкп може да бъде един декан /лектор/ на висше учебно заведение във Варна?

Можеш ли да отречеш, че не си потомствен комуняга, ам?


Ето твоето жалко и болшевишко кредо за живота, което се стремиш да налагаш във форума:

Що се отнася за доносничене, докладване в полицията на углавно престъпление (ако би имало такова) НЕ Е донос, а дълг на всеки гражданин.

Извод – много яко се набута в капана, който сътвори, без да се усещаш.
Ако брат ти, /детето ти, жена ти и така нататък/ извърши углавно престъпление, ти си възпитан така, че веднага трябва да ги предадеш на куките /ченгетата/, А?
Бах тъ в Павлик Морозовото изчадие!!!

Аз обаче не съм извършил углавно предтъпление, но ти веднага изтича в празничната събота да ме изпортиш на куките!

Още малко и ако видиш някой да пикае зад дърво в градината - също според теб, потомствения комуняга, УГЛАВНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ- веднага ще го предадеш на полицаите.

Углавно престъпление, а?
Аман от твойте книжни дракони, които използваш в ролята на бронебойна жилетка.




Ало, за къде си се запътил бе, ззлобна и воняща путко?
Не скиваш ли, че отритнатата от хуманното човечеството стълба,
по която се катериш, води надолу???


Ти си много горд, че действаш в екип.
Защото друго си е този екип веднага да грачи в твоя защита, а не блякането на твоето ззлобно помярче да остава едно самотно соло.

Това ми е второ обаждане тук, изключая моето писание да блякащия шут, в което с три думи му съобщавам, че е готов за печене.

Твоят презокеански инквизитор те навря в кацата с лайната, която ти сътвори. И не само тебе, но и блякащият с овцете, дето го държиш на канап с ръка.

И добре, че Чарли разбра къде си наврян, та се намеси с цел да те спаси, като разводни
темата и и придаде съвсем друг колор.


Ззлобен льохмане, защо не се опиташ да драснеш няколко сценария, тип латиноамерикански сериал? И да ги гарнираш с картините на твоята стара изгора Цвете, които беше качил на твоята страница?
Не скиваш ли вече как някои те бъзикат на тази тема?






Сега ще завърша с моите първи думи, които написах тук:

Гузен негонен бяга /19 пъти/!

Защо ти трябваше бе ззлобен, завистлив и побеснял пигмей, на баир лозе?


На втория ми въпрос отговора е над него!








ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Да, точно...нови [re: AПOЛOH]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано03.05.05 22:23



Ок, ще изчакам да ме опечеш, а дотогава имам един въпрос.

Имаше три начина да провериш дали София съм аз.
1. Венко пусна изчерпателен списък на тия, що си менят никовете.
2. Баба ти здравка отдавна се хвали, че отглежда освен п. въшки и айпитата под полата си.
3. Черноглав пък отдавна ги гледа всеки ден.


А Черноглав попита ли го, преди да го натопиш? Изобщо, сигурен ли си, че вижда ИП-та или просто искаш да изглеждаш по-убедителен?

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Че като ти е кеф, кво си се изнервил?нови [re: AПOЛOH]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано03.05.05 22:30



Отново си изписал половин тоН кенефна литература с пяна на уста.

И ти беше пак оня, който с подставено лице (оня измислен бизнесмен, дето не прави разлика между инвестиционен проект и търговска сделка) взе да пращаш по мейла гнусотии на баща ми за мен. Това - преди снимките. Голям приятел беше, няма що. Освен това, даде още по-гнусните снимки не на мен, а на жена ми, както сам призна. А след тези мейли тя нямаше кой зане колко високо мнение за теб. Постъпила е съвсем правилно.

Ако си нямал проблеми с полицията, тва се дължи на простия ФАКТ, че историята ти е съшита с бели, дневно-светещи конци. Няма малоумник, който да й повярва ТУК. Тъп американец - може.

И пак ти клюкарстваш тук и разправяш съвсем малкото, което съм ти казал за себе си и за баща си. Той е достатъчно известен и уважаван както тук, така и в чужбина. Дреме ми на оная работа за твоето жалко мнение, аз държа на неговото.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.