Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Има надежда в тази нация-нови  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано04.01.05 21:39



бегла, нещастна, изтерзана, но я има.
Сред номинациите за победител в "Биг Брадър" - остана едно интелигетнто създание, което успя да се адаптира сред човешката простотия и зрителски шовинизъм: Виктор - зъболекар, хетересексуален, политически -адекватно ориентиран.







Тема Re: Има надежда в тази нация-нови [re: Лили и Mими*]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано04.01.05 21:51



ибахти беззъбото мижаво скучно мекотело пълна липса на индивидуалност безцветен, невидим все едно го е нямало утре никой няма да си спомни за него ... Зара е номер оне ... тва само при условие, че хиляди заблудени кокошки може да не я изберат щото тя е всичко което те не са ! Не трябва да отречеш ,че тя е най-добрата!

п/п предпочитам дори Зара да ми вади кътник пред туй шиле глупаво !



Тема Още малко и ще искашнови [re: Пaлaч]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано04.01.05 21:56



Зара да ти прави мост!

Тя е кривогледа, тъпа и грозна. Шилетата е предпочитат, щото е овца.



Тема Re: Още малко и ще искашнови [re: Лили и Mими*]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано04.01.05 22:03



хахааа чи аз нямам нито един кариес ти мост ме пращаш да правя ... Зара е пекана пичка и слагам 5 кинта, че тя ще победи ... или Здравко да не забравяме, че умее да псува невероятно истински ... спонтанно и чувственно ... почти като Стоичков! Ей тва е доказателството за зрелоста на българския народ. Тва го прилагам като още едно доказателство, че ги разбирам някой работи .... и за изборите пак ще ти познавам !



Тема Тинови [re: Пaлaч]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано04.01.05 22:12



не си влизал в кабинета на доктора, за да знаеш как се псува интелигентно, но от сърце и най- вече на пулпит. Така че, къде си тръгнал, бос, по кюспети, да ми правиш социологическо проучване на нервна почва??? Зара ще го издуха. 10 лв.




Тема Re: Тинови [re: Лили и Mими*]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано04.01.05 22:27



мани го тоа посерко дето все едно го няма никакъф ... чи кой ще му даде кабинет на него .... ако се види с 10 кинта да си купи кирпиден и да оди първо при Здравко да се учи да псува сърцато и от душа !



Тема Re: Има надежда в тази нация-нови [re: Лили и Mими*]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано04.01.05 22:35



Няма надежда, ще видите, че Зарчето ще спечели. Не, че не е сладко момето, но 200 000? Та и за друго се подсетих покрай постинга ви, мисля си аз дали бихте поощрили вашата дъщеря да бъде подобие на Зарчето? Като морал и като поведение български? Тук дълъг спор сигурно ще се заформи относно устойчивостта и силата на момиченцето. Не оспорвам тези качествата на пробивното същество, чаровно и сладко - както за мъжете, така и за жените. А децата ви?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Още малко и ще искашнови [re: Лили и Mими*]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано04.01.05 22:42



абе в тъмното със смъкнати гащи на задна прашка кво ти пука колко е кривогледа:)



Тема Re: Още малко и ще искашнови [re: MG42]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано04.01.05 22:45



Кривогледа ли е? Не съм я загледала дотолкова. Та това ли е поводът Бай Брадър да й подари 200 000 лв? Дали наистина ще ги гушне всичките или ще ги делка с Ники?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Има надежда в тази нация-нови [re: Dobrata]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано04.01.05 22:45



Стига бе! - тя непоръбена психологически. Ордодоксална офца.
Моите деца от малки са ориентирани правилно в житейските ситуации.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.