Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ми не чети бе :)) Що се държиш като оная пенсиянови [re: Beнko]  
Автор Reptile (REAPER)
Публикувано10.12.04 17:28



Марш бе куче краставо......кой тъ пита?!?



Тема Re: Мале, какви си ги нацвъкал.....нови [re: Peaлиcт]  
Автор Reptile (REAPER)
Публикувано10.12.04 17:33



Що, г-н Реалист - нещо невярни ли написах???



Тема Ще ти го обясня протичко....нови [re: Reptile]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано10.12.04 18:02



...БВП е в лева.
Дългът беше в долари. Представен в лева съпоставен с нарастващ БВП - той щеше сам да си слезе до тези нива - защото доларът струва все по малко левчета.
Ей ти го на!

Ако разчиташ на покачване на курса - значи си покерджия - спекулант. Това с държавен дълг не се прави.

седни и помисли малко преди да ги приказваш глупостите.

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Хе! Още един ззлобен педал си изпусна нервитенови [re: Reptile]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 18:05



Тия дни хич ви няма.

Ми не виждаш ли, че всички ти се смеят и наритват като ззлобен помияр в тая тема бе кретен

Марш ще ми вика.... Дрисльо! Кой тъ рита?!?

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Че и пита! Ти не си блюдолизец, анови [re: Reptile]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 18:10



гъзолизец. При това на насрани задници. Сбъркал си си ника

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Aха! Мангаля трябва да се радва аконови [re: Reptile]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 18:15



свари да избяга преди да го тикнат в затвора. Щото след десетките предупреждения и писмото на Костов не може да каже: "Малка бях, излъгах се!"

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Що бе? прави се, ама с дълг на чужда държава.нови [re: lCO_FlN]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 18:21



Аз за какво казвам, че мангаля Велчев е еничар. И служи на царвуля, дето също не е българин и като си продаде горите, дето си автореституира както продаде дядовите си ордени ще духне.

Ми той мангаля ако си спомняш даже не искаше да напусне старата си работа като ставаше министър. Нещо като командировка искаше да е тука. До там стигна наглостта му.

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Re: Ще ти го обясня протичко....нови [re: lCO_FlN]  
Автор Reptile (REAPER)
Публикувано10.12.04 18:44



А, Ти преди 4 години как разбра, че днес курса е нисък и "става от само себе си" т.е да разчиташ на подобно нещо "не е покер"!?!?
България имаше нужда да гарантира ТВЪРДО тези нива пред Европа, а не да разчита на ПАДАНЕ НА ДОЛАРА?!?! Ако долара сега почне да катери и след година и половина две изравни еврото, какво ще си говорим?!? Тогава Европа може би трябваше да ни замрази преговорите с две години и да ЧАКА курса на долара(разбирай съотношението с БВП) т.е сега да сме "до под кривата круша" и Румъния да ни е задминала отдавана.....
Сега относно Велчев и Царя - не съм ЦАРИСТ или ВЕЛЧЕВИСТ.
Велчев почти сигурно "е прибрал"(все пак знаем от какво семейство е) от тези операции и България е на загуба КЪМ МОМЕНТА, но това беше НЕОБХОДИМО за да се ГАРАНТИРА ЕВРОПА......Иначе казано не може и к*** в ******* и душата в РАЯ(ЕВРОПА)!!! Разбери, че не си Ти тоя дето ще шиба европейските инвеститори, обратното е.
Ако Костов беше днес на власт и той щеше да е принуден да го направи, кой щеше да игре "Ва банк" по курса на долара, преговорите с Европа са започнали при много високи нива на долара.
Европейските играчи се "точеха" на тези пари отдавна, дори Костов го признава и знаеха, че рано или късно "ще стане". Друг е въпроса, че Велчев "уцели" най-високите нива, ама на други нива приятелю - кой ще Ти купува рисковите книжа, дето по едно време сигнаха 45цента(че и отдолу).
В този смисъл Костов пропусна шанса да напрви операцията на почти изравнени нива долар-евро и ниски стойности на един долар дълг = 75цента, а натовари умишлено с тази рискова операция следващото правителство.
Ако на тебе Ти се чака Европа и си готов да рискуваш, аз искма да хванем "последния влак". Сега предполагам разбра европейските намерения - "след приеманрето на България и Румъния - кепенците падат"......това е.
Ако желаеш постни твоите, антитези. Моля те само коментирай конкретно гореизложените твърдения!!
За разлика от Венко - спориш с ФАКТИ и АНТИФАКТИ.
БЪДИ ЗДРАВ!!



Тема Не си падам по раздувките!нови [re: Reptile]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано10.12.04 19:08



По-добре ти промислитози точно абзац:
Споделям , че е необходимо България да излезе на свободния пазар на кредитите и сама да се справя с обслужването на своя външен дълг без да разчита на непрестанната подкрепа на международните финансови институции. Това трябва да става като се отстояват българските национални интереси, а не интересите на притежателите на български брейди-облигации.



ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Ами намери си го бе момче [re: Reptile]  
Автор Krug (ветеран)
Публикувано10.12.04 20:46



растежа преди и сега. Това ако не можеш къде си тръгнал. Нали ти го започна.

Ето един отговор в твой стил - по 5 млрд. събираше СДС. А мангала сега по 1. Лично съм свидетел.

Загряваш ли колко си смешен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.