Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: МУАХАХАХА.....ИДИООООООООТнови [re: Reptile]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано10.12.04 11:53



Ползата е, че падежа на акциите, които Велчев "закупи" е след 7(седем) години, когато не се знае, какъв ще е курса на долара.

Баси малоумника.....лелееееее

Cлoжнитe пpoблeми имaт пpocти и лecни зa paзбиpaнe гpeшни oтгoвopи.


Тема Re: Мале, какви си ги нацвъкал.....нови [re: Reptile]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано10.12.04 12:01



....ти си по-голям идиот от Защо и Ивчо-идиота взети заедно бе....

Относно курсовите негативи към момента - не се притеснявайте - МИТНИЦИТЕ събират почти 1 милиард на година, пари дето Манго ги ГЕПЕШЕ.

Cлoжнитe пpoблeми имaт пpocти и лecни зa paзбиpaнe гpeшни oтгoвopи.


Тема Тц!нови [re: 3aщo]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано10.12.04 12:06



Хич не ги пробтвай тези!
1996 - 9396.8
1997 - 9573.7
1998 - 9991.2
1999 - 9454.4
2000 - 9310.7
2001 - 8626.8
2002 - 8330.8
2003 - 8954.9
2004 - 8294.5 (септември)

Платени главници:
2001 - 725.8
2002 - 617.9

През 2002 г. плащаме 617 милиона, а дългът ни нараства с 500 милиона!
А знаеш ли защо????

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема А аз как деликатно...нови [re: Reptile]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано10.12.04 12:16



....да те открехна, че превалутиране н дълга в момен на историчеки максимум на долара спрямо еврото (лева) - е в най-добрия случай спекулация (ако не и измама). И че колкото и да отложиш плащането по главницата - плащането на лихвите си остава и раликата между 2.2 лева за долар и 1.47 лева за долар си е чиста загуба. А в комлект с разликата между LIBOR + 13/16 (или нещо подобно беше) и 8.5% в момента си е чист провал.
Косвените плюсове като търгуемост и удължен матуритет се съпоставят със съвесем преките загуби и тогава се дава оценка.

Деликатен ли бях?

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Пичнови [re: Reptile]  
Автор Krug (ветеран)
Публикувано10.12.04 12:30



нещо си се объркал. При управлението на СДС, първо БГ изобщо получи кредитен рейтинг и второ той беше повишен два пъти в последствие. Инвестициите само в първата година бяха в пъти повече от периода 89-97, когато днешните ченгета и комуняги съсипаха страната. Растежа в митническите приходи при СДС беше по-голям отколкото при бандата на царчока и комунягите (+разходите за агентите на короната на мангала). СДС и Костов изправиха страната и я поставиха в такава посока, че дори и далаверите на мангала с дълга и митниците не могат да я променят.

Загубите (за БГ, не за кредиторите) от далаверата с дълга са очевидни. И описани ясно и точно от много хора. Чети Костов, ИПИ, Александров, вместо да се гърчиш сам в собствен сос. Намери си ги. Ако не можеш, свиркай. Даже твоя мангал млъкна като посран, след очевидния пълен провал на всичките му прогнозни параметри заложени за евентуален успех на врътката (въпреки, че го предупредиха за това). Ама нема значение, и без това не такава е била целта му.

Освен че не си осведомен за нещата които пишеш, си и неадекватен. С глупости никой няма да те приема насериозно.

Айде чети повече и не се излагай така. И намали празните плюнки, че си като Бонев пред детектор.



Тема Ми не чети бе :)) Що се държиш като оная пенсиянови [re: Reptile]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 12:34



дето гледал Биг Брадър с отвращение. Да не си падаш мазохист?

Или искаш да ми забраниш да пиша там, дето ти си цвъкаш глупостите? А да чета поне мозе ли? Ей-тъй за да ти се посмея малко. Що ми се репчиш така? Щото не съм "ЦАРвулопоклонник" ли? Тука ви викаме "царелизци", а не "ЦАРвулопоклонници". И не съм го измислил аз.

Написал съм си конкретните доводи: Велчев работи за кредирторите на България и против интересите на България. Факт е, че от сделките печелят те, а не ние. И обяснението ти, че те са дяволите, и затова те ще ни, а не ние тях е нескопосан опит да го защитиш и оневиниш.
Факт е също така, че Велчев на няколко пъти с приказките си или с циркаджийските си номера повлия на цените на нашите книжа, от които спечелиха тия, които имаха предварителна информация за действията му, а България загуби. Ти къде признаваш тия факти? Да не приказваш глупости за това кого ебе дявола, само за да не си ГУБЕЩ? Или не само затова?

Де са твоите конкретни факти? Ползата е, че падежа на акциите, които Велчев "закупи" е след 7(седем) години, когато не се знае, какъв ще е курса на долара. - Баси идиотските "факти". "Когато не се знае".


А като искаш конкретни данни, ти къде посочи един-единствен факт, че Костов е корумпиран, след като го твърдиш? Това "Неща в които съм убеден от личен опит няма смисъл да си ги разправяме" ли ти са ти конкретните данни?
"Знам, ама няма да кажа!" Ей-това е не пуберска, а келешка работа. Това прощавай е ззлобна клевета, а не факти. Всички се насрахте в ззлобата си - и Чорни и Тошев и Кеворкян и Бонев и Филчев, и ти сега, затова мирише. Ако имаше един единствен факт, вие ззлобните тъпани нямаше да измисляте непрекъснато глупости, а отдавна да сте разкъсали Костов. Ама нямате ни един, затова само се пените ззлобно и искате да го удавите в плюнки. "Конкретни данни, информация ...". Палячовци

В своя постинг не използвам пуберски лафчета, а перефразирам лафчетата на надут пуяк като тебе. Ти обясняваше как щял да ни ебе дявола ако си забравил. Е, тебе да ебе. И Велчев. Аз не искам. И накрая това нагло пичлеме Велчев ще си го получи, ако не избяга като оная Цецка на майната си.

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Гола ззлоба. И ти синови [re: Reptile]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.12.04 13:00



същото ззлобно рядко червено лайно катодругите ззлобари. Миришело му! От такива като тебе мирише бе!

Помниш ли си високопарните приказки за конкретните доводи? Ей ти конкретните доводи: "МИТНИЦИТЕ събират почти 1 милиард на година, пари дето Манго ги ГЕПЕШЕ."

Знаеш ли колко ще се прибира днес, ако петролът падне на 14$ колкото беше при Костов?
Вчера царският ревизьор, дето трябваше да хване далаверите на Костов ви го каза в прав текст: Сега се краде много повече, оттколкото при Костов. Те затова го махнаха де и туриха агентите. Щото при тях такива скруполи като "родина" и "партиотизъм" към България няма. Те правят това за което Велчев им плаща и са честни спрямо работодателя си. Велчев като не мисли за родината си, те ли да мислят?

Аре вземи си дъх и почвай да плюеш Манго. Да не седнеш да почиваш сега?

На ззлобния монархо-комунист •—: Костов му пречи!


Тема Като не разбираш,нови [re: Дъpвeн Гocпoд]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано10.12.04 15:40



поне не се обаждай.

ПУБЛИЧНИЯТ дълг ти го писах колко е, а частният изобщо не е минус, както си го представяте уж десните. Аман от партийковци, бе!

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Пичнови [re: Krug]  
Автор Reptile (REAPER)
Публикувано10.12.04 17:01



"Растежа - бил по-голям" - кажи колко пари събираше МАНГАЛА и колко са парите СЕГА. Естествено, че има нарастване, като се повишаваше вноса - то оставаше и това да открадне!!!!
Бах Ти крадливата напаст?!?!



Тема Re: А аз как деликатно... [re: lCO_FlN]  
Автор Reptile (REAPER)
Публикувано10.12.04 17:13



Да загуба е - към момента....до падежите има 7-8 години и нещата да се изравнят, като разходи, спрямо доларовят дълг. Ти може би знаеш какъв ще е курса тогава?!?
Да те питам две неща:
1. Мангала случайно да е предложил по-добър вариант в "историческото си писмо" за промяна на съотношението с БВП, което Европа ИЗИСКВА?!?! С неговото брутно намаление от по 200 милиона за 4 години, щяхме да обърнем баланса след около 2000000000 години т.е когато Мангала мечтаеше да си кара поредния мандат, катро премиер.
2. При този "исторически минимум на долара", някой щеше ли да инвестира?!?!
Аре починете, че много се разпищяхте тука. Каквото и да правите Мангала, трябва да се радва, ако "влезе" в парламента - въобще?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.