Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Малоумен привърженик на Костов и Буш:нови  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано10.10.04 08:50



Американците спряха да ходят на кино, защото мразят т.нар. "холивудски звезди". Като толкова обичат социализма, защо не отидат да живеят в Куба, но да си оставят богатствата в Америка?
...

Калифорния е банкрутирал щат, защото винаги е бил на демократите. Там данъците са невъобразими, хората въобще не могат да си купят къщи, цените на домовете са безбожни, за една барака се плаща половин милион долара. Училищата им са боклук, нямат стипендии за децата.

А в Невада, където живея аз, синът ми следва трета година в университета и аз не давам нито стотинка за обучението му. Но Невада е републикански щат, те знаят как да се грижат за децата.


Иначе мноооого

.

А ето и мнението й за филма, в който участвала: Сигурна съм обаче, че филмът не е незабележим. И се сърди, че не й дали голямата награда, горката.

Ама и другите им привърженици са същите, малоумието не идва от пола. Вижте само Анализатора, който все разправя, че трябвало да обичаме американците, щото вместо да се избиват взаимно, те избивали такива като нас.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Малоумен лъжецнови [re: Zzloba...]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано10.10.04 15:09



дето изкривява чужди думи.

Ама вие, почитателите на канибалска Педерусия, сте все откачалници.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Малоумен привърженик на Костов и Буш:нови [re: Zzloba...]  
Автор мyнти (излъган)
Публикувано10.10.04 15:27



Злобин а за тва ко ша каиш- Навремето много харесвах Иван Костов. Гордеех се, като го гледам да говори, не съм го видяла да блюдолизничи. Ах, колко бил корумпиран! Всички, които ми казваха това, бяха синове и дъщери на бивши комунисти

От бързане да ни покажеш колко си глупав ,не си го дочел докрая
интервюто

.... да му БЕРА ЛАИКАТА...



Тема тая не живееше ли във вегас?нови [re: Zzloba...]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано10.10.04 17:35



по едно време беше се върнала и хленчеше нещо срещу америка.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Не слагай знак на равенство...нови [re: Zzloba...]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано10.10.04 18:53



... между привърженик на Костов и на Буш, защото така всъщност слагаш знак на равенство между Костов и Буш. А Иван Костов е политик класи над шимпанзето. Вкара България в нови релси (и като икономика, и като външна политика), от които, надявам се, тя вече не може да бъде изкарана. А виж икономическите показатели при бушмена, виж резултатите от външната му политика...
Маса хора мислят, че десен, респ. ляв по дефиниция значи добър, респ. лош политик - или обратното. А етикетите са важни само за студенитет по политология. В реалния живот са важни реалните факти. Хич не ме интересува десни или леви ще ме управляват - въпросът е да ме управляват добре. Тачър беше добър политик и затова управлява 3 мандата, през коити възроди съсипаната от лейбъристите Великобритания. Мейджър беше некадърник и проигра всичко, натрупано като политически капитал от консерваторите. Тони Блеър е добър политик, реформира изоснови лейбъристката кочина, правейки от нея модерна партия и ако нещо го препъне към третия мандат, то това ще е, че се поведе по акъла на бушмена във външната политика.
То затова в писмо до Блеър, отпечатано в "Гардиън" точно преди година, Майкъл Мур му написа: "Благодаря ви, г-н Блеър. Без Вас Буш трябваше да напада Ирак сам, което бе против желанието на американците. След като Вие се качихте в колата, той се сдоби с прикритието, от което се нуждаеше. Затова Вие сте този, когото ще държа по-отговорен за иракската война... Защото Джорджи е идиот - но Вие, сър, не сте."



Ежели бога нет, кто же управляет жизнью человеческой и всем вообще распорядком на земле?

Редактирано от Mesir Voland на 10.10.04 19:01.



Тема Че кой е Мур, че да държи Тони отговореннови [re: Mesir Voland]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано10.10.04 19:48



Разни смешковци не си гледат развлекателният бизнес, ами се правят съдии.

А на Буш външната политика е сто пъти по-добра от тази на Клинтън, който пък правеше свирки на мюсюлмани и се прегръщаше с терористични вождове.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Той си го гледа много добре, бих казалнови [re: Analyser]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано10.10.04 20:32



200 мил още преди да е изкарал ДВД-то. Определено е майстор.

А за външната политика се чудя, ясно ми е, че не живееш в реален свят, ама би ли споменал с какво външната политика на Буш е сто пъти по-добра от тази на Клинтън? САЩ имат повече престиж? Повече съюзници? Разрешил е повече конфликти с по-малко пари и по-малко жертви? По-безопасно е за американци да пътуват по света? Израел е дал по-малко жертви?

А, и така само за тест - а може би икономиката при Буш също е по-добра от тази при Клинтън?

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Малей колко малоумна!нови [re: Zzloba...]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано10.10.04 20:44



"да си оставят богатствата в Америка" Ей, това комунизма не прощава.



people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Определено се премахват двойните стандарти [re: Greenleaf]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано10.10.04 20:49



Преди за мен беше опасно да пътувам САМО с израелският ми паспорт. Сега с всички. Което, от моя гледна точка, е признак за премахване на дискриминацията.

Ама само левак като тебе може да вини за това Буш. Сигурно той пали църквите в Косово, синагогите във Франция и храмовете в Индия.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Шокиращо наистина. [re: Greenleaf]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано10.10.04 20:52



Дали не си мсли, че тези, които залагат го правят с пари на някоя от партиите в САЩ.

Леле, как трудно се променя мисленето. С лозунгите е по-лесно.


Мен пък най- ме издразни това: "И аз отговарям: "Да, но отслабна наполовината, докато ви ръководеШЕ." Аргумент достоен за бабите пред партийния дом от 90-та. Същите бяха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.