Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Аре, пак се почнаха лъжитенови [re: usmihnat]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано01.10.04 01:03





All Men Women High Some College Post
Likely School College Grad Grad
Voters or Less
% % % % % % %
George W. Bush 48 50 46 51 50 45 37
John Kerry 46 45 47 42 44 50 58


Сред игнорантите, селяните и белите боклуци Буш води. Сред по-умните, Кери води с 20+ пункта.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both

Тема Разбира се че ще водинови [re: Greenleaf]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано01.10.04 01:55



В университета на сина ми педерунгелите са сложили разни "liberal studies" в програмата. И сега два пъти седмично слуша лекции за гнилоста на империализЪма и капитализЪма. Иначе няма да стане инженер.

Мръсни, долни леви изнудвачи! Карат ме да им плащам, за да тъпчат главата на момчето с идиотизми.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Ми що не записанови [re: Analyser]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано01.10.04 04:20



детето да учи в Тел Авив примерно, че да знаиш за ко плащаш? Пък и си е друго някакси синчето на мръсното Зелено листо да учи история на юдеизЪма в калифорнийското начално училище безплатно! Така де, иначе няма да стане калифорниец!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Трай ма навронови [re: me]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано01.10.04 05:06



За избора става въпрос. Като искат да си правят експерименти и да добавят по някой хуманитарен предмет, нека дадат реален избор, не само ляв.

Че то става като по комуняшко, дето задължаваха всички да минат курс по атеизъм, без да гледат дали си вярващ. Що шум вдигнаха тогава поляците. Техният човек тъкмо бяха го папосали.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема КОй туй навра бре?нови [re: Analyser]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано01.10.04 05:19



Ся и чирпански ли ша ма караш да уча?
За избора си мноо прав ша знаиш, и аз така викам, като искат да си праят експерименти с децата, що не им дадат реален избор: юдеизъм, православия, будизъм....така де, а те баш по комуняшки, че и с народните пари, гадове мръсни! Ами ако горкото детенце е атеистче???

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Обяснявам като за тебе, простичконови [re: me]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано01.10.04 05:46



Да изучаваш историята и вярванията на народите е полезно и похвално. Да знаеш - за обща култура - кой е Зевс или Амон Ра е условие за разбиране на историята на съответните народи.

Да заставяш насила студентите да изучават единствено вярното, според теб учение, като условие за получаване на инженерна квалификация, е абсолютна наглост и гьонсуратство. При това, по утвърдена левашка традиция, осъдените сами си носят въжето, т.е. издържат "професора" дето преподава правата вяра.

Едно ме радва, младежта винаги е била будна и умна. Затова и те като нас използвали тези часове да се наспят.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Нали си простнови [re: Analyser]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано01.10.04 06:00



И тия на които викаш "младеж" ще спат и винаги ще спат ...

Папата? Колко девизии има той?


Тема Хихихи,нови [re: Analyser]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано01.10.04 06:01



Наш Анализатор бърка в джоба, плаща на гьонсурати! МНого хубава тема! Браво на Амон Ра, и на Кришна, и на Тангра!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Че изучавай си ги ти, като си толкова уменнови [re: Aбaтa]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано01.10.04 06:09



Аз се гордея се че съм спал в задължителните часове по:

История на БКП,
История на КПСС,
Диалектически Материализъм,
Политикономия на социализма,
Научен Комунизъм,
Марксистко Ленинска Етика
Атеизъм.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Интересен феномен,нови [re: Analyser]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано01.10.04 06:15



аз примерно не помна дали съм спала, ама ти за поспаланкото за къфто се изкарваш доста добре си запаметил сичките курсове! Бас ловя, че си ги изкарал с шестица!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.