Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Аз ще гласувам "Против" Европейския съюз  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано18.09.04 20:46



Не им ща нито Соца, нито пенсионерите купуващи къщи по Родопите! Норвегия да не са балами?



Редактирано от †Ю⵴µ† на 18.09.04 20:49.



Тема А какво предлагаш замяна?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано18.09.04 20:51



Пък и - кога е гласуването?

~*~


Тема Re: А какво предлагаш замяна?нови [re: dePhil]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано18.09.04 21:45



+ А?!



Тема Ти стани Швейцариянови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано18.09.04 21:51



пък тогава показвай среден пръст на Съюза.

А от европейският соц няма спасение. Даже у швейцарско са розово-зелени. Моли се поне българският цоцализъм да прилича на този на Тони Блер.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Случайно да имаш представа какъв е стандартътнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Areнт ()
Публикувано18.09.04 22:14



на живот в Норвегия в сравнение с нашия?!?



Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Бял Бpoдниk (Другият)
Публикувано19.09.04 00:01



Ше гласуваш ако те питат...

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано19.09.04 00:19



Значи си от постоянно увеличаващата се партия
на "евроскептиците", с цялата тази енергия която тази
партия ще събере за да може да се спре евросъюза, ще е достатъчно
за да стане управляваща партия.... в "евро"-зоната

Не съм ли отговорил - значи още мисля по въпроса...


Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано19.09.04 00:34



а аз все си мисля че трябва да има референдум за влизането / набутвянето/ в ЕС. защото си е набутване за нас..не сме за там... нито можем да постигнем стандартите им/ не само на живот/ , нито можем да издържим конкуренцията на мега-фирмите им.... за тях / за ЕС/ ние сме място за евтина работна ръка и нищо друго.... голяма част от малките фирми ще фалират... ама това не е за тук/ не касае политиката/ ....

щом като сме достатъчно дорасли за изпращаме в Нар.събрание прословутите ни умни политици, значи сме дорасли да си решим дали да се вкараме в ЕС или не...

обаче не щат да има референдум...защото знаят какво мисли електората и не им изнася.... току виж сме им развалили плановете за светлото безгранично бъдеще....


усмихни се всичко е временно и ние също


Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: *pearl]  
Автор Бял Бpoдниk (Другият)
Публикувано19.09.04 01:19



Не само ти така мислиш. Не случихме нещо и с демокрацията. Уж глас народен, ама само до урната.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Ще гласуваш, колкото гласува...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Aнтидeмoнokpaт (непримирим)
Публикувано19.09.04 01:27



"за" или "против" НАТО. Така предсказа "Командира" в нощта сРещу 20.04.1997 г.: "... Но няма да ви дадем възможност...".
Демонократи, ко да праиш?!... За силна българия.


Редактирано от Aнтидeмoнokpaт на 19.09.04 01:27.



Тема Смяташ ли, че ЕС = Рогът на Изобилиетонови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 02:00



Щото аз съм песимист нещо...

Според теб освен още повече да ни тласне към соц. манталитет, членството ни в ЕС няма да допринесе с нищо. Вярно мангалите най-много ще намажат от цялата работа, но аз?

Предлагам друго. Да си се водим кандидат-член до 2100 година и да взимаме пари от предприсъединителните фондове през целия период.... ако може.



Тема А РеволУция?нови [re: Бял Бpoдниk]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 02:04



Ще ме питат и хоро ще ми играят. Иначе фащам гората!



Тема Предлагам:нови [re: dePhil]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 02:08



Да си се водим "Кандидат-Член" до 2100 година поне. Да си харчим предприсъединителни фондове, ФАР, САПАРД и т.н.
Хем аха-аха да влезем, хем да не сме готови още.



Тема Re: А РеволУция?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Бял Бpoдниk (Другият)
Публикувано19.09.04 02:21



Да, бе, гората... Да рахатяса Аналайзъра, как ли па не.

Терористични актове до второто пришествие и това е. За начало предлагам да пуснем някоя кучка на семейния пинчер на "Глория", ака Соколова.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Смятам че ЕС е рогътнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано19.09.04 05:20



дето ще ни побутва в задника да си приведем разделянето на властите по европейски тертип. Което е положителният момент.

Отрицателният е, влизането ще е разочарование за очакващите приемане в рая. Понеже никой нищо няма да им даде, освен шанс. Пък като гледам настроението, хората се готвят за баница, не за мотика.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Правилно..нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.09.04 10:34



предлагам да организираме покушение над най-любимата ми министърка.. Кунева.

може и да ми е мъка, но тя от зор да ни набута затвори всички глави.. ще махаме нейната тогава!



Тема Re: От предложението...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Pantarey ()
Публикувано19.09.04 11:24



...става ясно защо сме на този хал...нещо ако можем да изкрънкаме, да измъкнеме, да излъжеме и работа да не свършиме...
Жалкото е че го мислят младите на твоите години...

ВСИЧКО ТЕЧЕ, ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ


Тема Стига бе...нови [re: Pantarey]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 12:16



Ти да не мислиш, че западняците не мислят само как да не измъкнат, не излъжат и не изкрънкат нещо?
Моите преки наблюдения показват точно обратното.





Тема Re: Смятам че ЕС е рогътнови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 12:21



Това е абсолютно вярно, което казваш, но то може да бъде направено и без актуално наше членство там.

А относно мотиката... абе като гледам испанци, португалци, гърци как са се хванали за мотиката като са в ЕС...



Тема Балканиаданови [re: Чepнorлaв]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 12:25



Важното е, че завършихме преговорите първи, а Румъния - последни.



Тема Ще хванеш, ако те пусне царя. Да не ти е бащиния?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 13:31







Тема Re: Балканиаданови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано19.09.04 14:59



а бе нищо не сме завършили още.... постигнаха се разни договорки, подписаха се разни хартиики да направим това или онова и тогава ще ни 'набутат' в ЕС..... остави какво говорят...всичко е на книга , в действителност не е така.... някойд а е видял какво пише там дето са го подписали.... не е видял...говорят, говорят, новини да има... да са го публикували случайно в интернет.... защоот аз вярвам на това дето го виждам, а иначе съм се наслушала на много неща..

да не говорим че 90 % от парламента и управляващите барабар с администрацията си не са наясно за какво става въпрос... защо се назландисват за промяна в конституцуята, защото не им е ясно....сега се консултират... как ти се струва правителството да не може стана повече от година да убеди парламента да гласува промяната ..... защото няма ефективна комуникация ..... а как гласуват без да им е ясно....ммм това не е за обсъждане изобщо


усмихни се всичко е временно и ние също


Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор mihail (ветеран)
Публикувано19.09.04 15:05



абе човек,
ти не разбра ли, че в българия не знаят хората още защо трябва да има демокрация.
като гласуваш против никога няма да разберат.
и ще изберат някой путинообразен лакей.
cappici?

Destroy the myths you have to, if wise to be you want.


Тема Брей какви думи! "няма ефективна комуникация" !нови [re: *pearl]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 15:34



Не мой ли да го кажеш по-просто - още не е влязло в кратуната на царя, та да накара царелизците да го гласуват. Няма да е първото, дето ще гласуват без да са наясно я?

За другото си права.



Тема Що не кажеш направо, че гроздето е кисело?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 15:45



Ми то взе да става ясно, че от това, дето царските хора наподписаха като селски кметове в преговорните глави само това за АЕЦ-а ще можем да изпълним (да го затворим де). Другото - нанай!
Ама не иде някак да се каже: "Царят е гол и задника му е омазан с нещо жълто!" Та сега царелизци от градове и паланки ще почнат да лижат и да ни обясняват как от ЕС ни канят (заради царя разбира се, заради контактите Му и мъдрата Му политика), ама Ювиги като не ще, няма как!
Как беше? Глас народен, ама царска дума на 2 не става, а 2 без 3 не може и затова Лучано ще е добрт кмет



Тема Царя е по-в час от всички някоганови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 15:53



За разлика от плебеите Костов, Надка и Серго, Симеон цял живот е подготвян да бъде политик. Просто си немаш представа...



Тема Важното е кой грозд ще откъснеш, Венконови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 15:56



А Царя е велик и ще го разбереш след изборите.



Тема Re: Брей какви думи! "няма ефективна комуникация" !нови [re: Beнko]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано19.09.04 16:27



миии... така мога да говоря...професионална деформация.... .... какво да направя сега...


усмихни се всичко е временно и ние също


Тема Re: Царя е по-в час от всички някоганови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано19.09.04 16:32



не е достатъчно царя да е в часа само....защото не е слънце да огрее навсякъде... започна и той да играе играта на Костов ... помня физиономията на Костов след като загуби изборите през 2001 г...не е нужно да си политик за да виждаш как стоят реално нещата... номерата да се опиташ да накараш прасе да живее в апартамент лукс след тако се е родило в кочина винаги са неуспешни... то ще си направи мръсотията... това последното не е по адрес на царя, а по адрес на БГ политиците....


усмихни се всичко е временно и ние също

Редактирано от *pearl на 19.09.04 16:34.



Тема Айде бе! Не думай! Къде? От кого?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:38



На него години му се губят, ти "в час бил"

Той трябва да е в лудницата, ти - в час

Моля ви се... нека сега... защо трябва да коментираме такива работи? Има си други хора, които отговарят за Афганистан, за стратегията... да се придържаме към нещата.
Еее, нека това...
Кажете им, че ми имате доверие и че върша...
Вервайте ми, моля ви!



Вижте, първо, президентът няма нелепи реакции. Това да е пределно ясно! Да си респектираме институциите!"


Вижте, това са теми, които в една нормална страна трябва да вървят по редовен канал и да не се превръщат в лични и още по-малко в някакви изкуствени конфронтации.


А ей-това е направо кол в гъза на червенотиквениците:

- Ние работим с възможно най-голямата скорост, за да изпълним всичко, което НАТО изисква. Надяваме се, че в Прага ще получим покана. За НАТО е важно страните, които се намират по южния му фланг, да бъдат негови членове. Ние сме близо до Кавказ, където има нефт и газ.
- кичи си, че е запознат с полезните изкопаеми. Добре се е готвил.


А ето отговор на журналистически въпрос:
Как ще коментирате вота? Левицата гласува "въздържал се", означава ли това, че ви подкрепят?

- Това прилича на това, което беше през лятоска, когато встъпвахме. - какъв изказ, а?


А ето един бисер за демокрацията: В демокрацията човек получава предложения, съвети и друго от най-различни сектори.



И още:

Затова сме тук - да работим. Аз не обичам да говорим така с големи пози. Резултати са важни. Хората очакват по-добър стандарт на живот. Кажете ми как да се справи човек с нещата, които са натрупани или са оставени умишлено може би, по различни съображения? Някой трябва да се справи с тях.



А ето как действа царя, когато е "в час": Вижте, мисля че това е нормално, човек си задава много въпроси, изслушва ги, тука чухте много работи, нали, оттам нататък вече въпрос да го преценя. Това е част от демократичния стил, които сме инициирали и сме преценили.


Иначе царя много работи на ползу роду (в смисъл на родата): Ако моите сътрудници и помощници в Мадрид чуят, че наричате това отпуска, биха се изсмяли на висок глас. През цялото време докато бях в Мадрид, работих, имах много работа. Когато човек отсъства в продължение на седем месеца от там, където е живял цял живот, извън срещите има и друга работа. Беше отсъствие, а не почивка. От април месец не съм ползвал отпуска. А и не мога да си докарам всички синове и внучета тук, защото струва прекалено скъпо… Неделя, в смисъл 25 преди обед не работих, защото отидох на черква. И на първи подир обед, защото видях синовете си. През останалото време беше непрекъснато работа. Бре!

Политикът Симо в ООН: Първо контактите. Имам срещи с много личности, ще се чуя с някои от американските си приятели. 4 сказки съм предвидил да държа. Може би нещо по телевизията също. След това самата реч се надявам да бъде достатъчно оригинална, за да заинтересува хората, защото там сто и няколко държавни глави си казват приказката, но едва ли може човек да направи голяма сензация. Направил е сензация, вервай ми!


Царо разказва за срещата си с децата: А, най-много. Не знам дали, какво беше така… Дали може да седнат на стола ми. Това беше много важна цел. И всички там казаха, един ден може, ако учат добре, да има и кандидати за новото поколение от премиери, вместо старичоци като мен.

А етио царо в момент на искреност да отговаря на въпроса защо не дава интерчюта за булгарски медии: Благодаря ви за въпроса, защото това са работи, които не ми идват на ума така. Ние сме малка страна и има много страни, от които зависим. Едно интервю тук и 20 други навън, знаете ли колко време отнема това? Така че това е малко пропорциално, няма никаква дискриминация. Да се подготви човек за едно свестно, интелигентно интервю, аз не съм толкова интелигентен човек, за да мога да го направя така трябва да се позамисля. Трябва, ама като не може! Затова не дава интервюта.


Абе къде ще се мерят стакъв инТЕЛЕгент плебеите Костов, Надка и Серго!



Тема Неграмотният ти цар е най-обикновен гурбетчиянови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано19.09.04 16:40



Като налапа всичко което може да налапа ще се прибере в родината си, при жена си и децата си.

Пък ювигитата ще се чудят, той ли ми го натресе или аз сам си го вкарах.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Що? Царя прасе, родено в апартамент-лукс ли е?нови [re: *pearl]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:41



И такова прасе не прави ли мръсотия?



Тема Абе Ювиги каза, че след изборите ще разберемнови [re: Analyser]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:45



че царят е велик. Велик какво не каза обаче.

Той и Остап Бендер е бил велик, ама не мисля, че царя е велик чак колкото него. Ако е, значи е и велик артист, щото много успешно се прави на идиот. Даже мисля, че в такъв случай се е срастнал с ролята си.



Тема Ми така.нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 16:47



Много добре се прави на луд и си плете кошницата. Ще го разбереш, ама ти трябва повече време на теб. Политическата мисъл не ти е силна черта.

И междудругото, спести си дългите постинги към мен. Честно ти казвам, че ти чета само заглавията.



Тема Е, не се впрягай. :)))) Просто си мислянови [re: *pearl]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:47



че става дума за нещо съвсем друго. В тоя смисъл думите ти са неточни, другото не е кусур, а заяждане от моя страна за което извинявай



Тема А между другото от къде знаешнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:48



че постингите ми са дълги, след като им четеш само заглавията?



Тема Не е вярно.нови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 16:49



Но добре го играе, щом си се вързал. И аз да бях, и аз така щях да правя.

Четете повече книги за политици бе хора.



Тема Е, ти доколкото разбрах си против гроздоберанови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 16:51







Тема Обяснявам.нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 16:52



Наистина трябва да ти се обяснява, защото ти е трудно.

Като отворя постинга, отгоре е заглавието, а отдолу се виждат много редове. Пробвай. Цъкни с мишката върху постинга си и виж сам.



Тема Ще разберате, янови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 16:56



Като Симеон отново е премиер, независимо кой ще има мнозинство в Парламента.

Симеон е най-хитрата лисица, която се е пръквала в българския политически живот.



Тема Re: Е, ти доколкото разбрах си против гроздоберанови [re: Beнko]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано19.09.04 16:58



ей тараторчо, офлуди темата, избягвайки твоите постове трудно се ориентирам къде са на другите, пиши кратко и ясно, нещо от типа на : "НЕЗНАМ"

Костов как е? А Садамчо къде е, един вид с тоя надпис отдоле изневеряваш на Садамчо. Или пък лоша поличба за Костов може да направиш така, мчи тъй де, сложи снимка на Садам и те май ще го разстрелват, сега си рекламираш Костов мангала- да не го последва и него същото.



Тема Против всеобщото бригадирско движение съм.нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 16:58



Ясно?



Тема То май на тебе е трудно, ама карай :)))нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 17:04



И какво не можеш да ги прочетеш ли? Или не можеш да ги разбереш?

Ми точно постинга за който говориш е пълен с мисли на оня великия



Тема Язък, че уж милееш за Българиянови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано19.09.04 17:06



Тази подигравка, дето я имаме за Премиер, е позор за българския народ. Как по друг начин може да се възприеме факта, че жена му не иска да има нищо общо с България, даже по времето когато мъжът и е начело на страната. Такова нещо в света няма. Ние сме първите.

Впрочем, с вЕрващи не се спори. Те не мислят логично, те вЕрват.

ПП. Сега се сетих, има още един такъв като Симеон. На Арафат жена му от пет години не е стъпвала в арафатията, а си живее в Париж.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Е аз пък не мога да разбера защо кокошка като тебенови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 17:07



се радва, че пак най-хитрата лисица ще ни е премиер !?!

За какво ни е лисица за премиер е съвсем друг въпрос, ама няма да питам кокошки като тебе за това.



Тема Че той точно л;юбимият ти цар искаше най-големиянови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 17:11



Бригадир (Аспарухов) да тури за съветник, пък виден царелизец като тебе да е против бригадирското движение. И за ЕС се разминавате с царо! Ще те гази мечка, ей!










































































































































































































































































































































































































































Тема А Муньо дали е идвал скоро, знаеш ли?нови [re: Analyser]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 17:13







Тема Там е работата, че ти си се вързал, а не ниенови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 17:17



Верваш ли, верваш ли?

Щото

, ама вече не вЕрва. Вече не ще да е монархо-комунист, а щял да става чист комунист



Тема Вотсънеееее остаряваш,нови [re: Areнт]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано19.09.04 18:08



сигурно знае щом споменав Норвегия. Елементарно.

Друго?!

Папата? Колко девизии има той?


Тема По-точнонови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 18:26



Не чета ТВОИТЕ словоизлияния Венко. Нищо лично.



Тема Ти си вЕрваш яко...нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 18:30



...на собствената незначителна, провинциална личност... което е най-смешното в цялата история.



Тема На НАС не ни трябва...нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 18:33



На МЕН ми трябва. Не ме слагай в НАС, ако обичаш.



Тема Мен пък ме кефинови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 18:35



Мноо ясно.



Тема Това "нищо лично" сигурно означаванови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 18:37



че въоще не четеш, а?

Не чети бе, аз пък да не мислиш, че тия постинги ги пиша за тебе?

Пиша ги, шото знам, че на Реалиста, Мими и Лили, Аполон, Добрата, Мутрата и много други готини клубари им е кеф като гледат как ти наритвам монархокомунистическата чутура, а от друга страна ззлобни тъпани като монтанския ръб, момчил Гей (дето мине не мине и той като тебе се изцепи без да го пита някой, че не ме чете), Марко, брат му - изгорялата тараба и подобни боклуци се късат от безсилна ззлоба. Така допринасям за намаляването на ззлобарите у нас и по този начин изпълнявам патриотичния си дълг



А ти чети изгорялата тараба. Той пише много съдържателни постинги и въобще няма да те затруднят да ги разбереш



Тема Хе-хе-хе... добре бе.нови [re: Beнko]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано19.09.04 18:39



Поне си забавен за разлика от изброените от теб.



Тема Ах колко простота (да не кажа "простотия")нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 18:41



влагаш в това "провинциална"

И ти като черноглавия, а?

Винаги е за предпочитане човек да вярва на себе си, отколкото да вЕрва на някой, дето му е обещал , че ще го оправи за 800 дни .



Тема Re: Язък, че уж милееш за Българиянови [re: Analyser]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано19.09.04 18:43



Хе, ами така де, какво ли си казва жена му - "Егати държавата, щом мъжът ми е премиер" - права е, не може да й се сърдим.



Тема Че аз не те слагам! Ти май наистина не четеш :)))нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 18:44



Че прочети второто изречение де! Щеше да разбереш, че не те слагам при нас, а точно дето ти е мястото.



Тема Хе! Ти пък поне не псуваш за разлика от момчил Гейнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 18:47



изгорялата тараба и другите ззлобни тъпани при които съм те сложил



Тема Мен пък къде ме намесваш??нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.09.04 20:03



или твърдиш че си "градска" личност в дълбоката провинция и около теб само селяндури и ти ги "светкаш" как костоф ще ги "оправи" като гласуват отново за него?



Тема Re: Хе! Ти пък поне не псуваш за разлика от момчил Гейнови [re: Beнko]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано19.09.04 20:38



бива ли да ми викаш изгоряла тараба, най-малкото съм приятел на майка ти, имай малко уважение.....аааа....бива ли така. Не бива. И на възрастта не ти подхожда...



Тема Ми ти сам се намеси, като взе да се оплаквашнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 20:39



как лошо ти се отразявала провинцията, или какво беше там.

А ти какво? Светкаш софиянци как царо пак ще ги оправи за още 800 дни ако пак гласуват за листите на Стоян Ганев ли? Щото Костов за разлика от царо не е обещавал никого да оправи. То затова и не гласуваха за него мързеливите ззлобни тъпани. Ама като им нарита СерГей мисловните апарати, ще се сетят сами



Тема Черноглавият съвсем е откачилнови [re: Beнko]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано19.09.04 20:55



Това че комунягите хвърляха всичката народна пара за благоустройство на града в който те живееха не е повод за хвалба, а за извинение.

Ама де ще ти разбере черноглав червенотиквеник, защо никой не смята Лос Анжелос и Ню Йорк, Торонто и Монреал за "провинция".

Пак имаме малко напредък от онези там на изток. В Москва и досега забраняват заселването на "провинциални" руснаци в руската столица.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Още по-зле за него, ако знаенови [re: Aбaтa]  
Автор Areнт ()
Публикувано19.09.04 21:08



Щото норвежците с техния стандарт могат да си позволят да правят фасони на ЕС, което не може да се каже за нас ...

А другото е пак същото. Бактън от перковци, които първо приказват, пък после мислят. Ако изобщо мислят ...



Тема А най-жалкото е че често наистина ги хвърляха -нови [re: Analyser]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 21:09



за партийни домове, мавзолеи и паметници на армия-окупаторка.

А той черноглавият е фен на Лужков - как му се иска да вземат пак да въведат жителство, та да може да се перчи със софийското си такова. Разчита на заварено положение.

Ама прав е да го иска ще ти кажа! Ми сега по какво се различава от най-обикновен селски идЕот ми кажи!



Тема А пък Венконови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.09.04 22:22



след вкарването на въпросното жителство умира да се ебава с хората от селата покрай града с това, че не могат да си вземат лелеяната гарсониерка в Търново, щото така бил казал вожда..

нали така бе Венко?

тия гестаповски методи не ви прилягат.. ама като не можете нищо друго да измислите и залагате на плиткоумието може би.. което за съжаление цари само из вашта електорална маса.. оу, извинявай.. кое е по-точно легитимното сдс?? за кой ще се гласува??



Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор _+Pимлянин+_ (Proconsul)
Публикувано19.09.04 23:46



Eбаваш се ти ..., обаче иначе е модерно ...



Тема Трябва да ти кажа, ченови [re: Areнт]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано19.09.04 23:59



от време на време изперкваш. И ти го знаеш.

Папата? Колко девизии има той?


Тема А да...нови [re: минaвaщ]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано20.09.04 01:32



Това го каза тя в интервюто по Канал 2001, нали?



Тема За Чирпан ли става дума?нови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано20.09.04 01:37



Щото ако говориш за САЩ, те са си Провинцията на Европа и колкото и да се пънат, все си остават селяни - от Ню Йорк, до Лос Анжелис. Виж им само Президента.



Тема Ти не се фукай много,нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано20.09.04 02:17



че като влезем в ЕС сещаш ли се колко ще се котира столичното на столицата в сравнение с Виена, да речем? Дълбока провинция ставате в ЕС вие с Черноглавия, ама още не сте го усетили.

Така си я представяте вие по байганьовски Европата - жителите на Берн дразнят женевци, че били безкОлтурни и нищо не отбирали в световната политика.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Не ни прилягат, вярно е. Ама не ниенови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано20.09.04 09:02



надаваме вопли колко кофти влияе провинцията на хората и какви тъпани са провинциалистите, щото глредали американска телевизия.

А ти за СДС не бери глрижа, амии кажи какво става с войводите. Или ти вече си царелизец като Ювиги? Фурнаджийски лопати.



Тема Re: Това "нищо лично" сигурно означаванови [re: Beнko]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано20.09.04 11:02



Много си прав Венко. С голям кеф следя, как наритваш празните кратуни на червенотиквениците. Теб специално винаги те чета



Тема Правя го от любов Реалист! И не само от любов къмнови [re: Peaлиcт]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано20.09.04 11:17



футбола, а и към тия червенотиквеници, дето ако не ги нариташ по мисловните апарати само глупости им се въртят вътре.


П.П.
Обаче си допуснал да подчертаеш, че аз не им наритвам само кратуните, а и ззлобните червени задници. Щото те с тях мислят.

То и аз съм пропуснал де, ама те го чувстват.

Редактирано от Beнko на 20.09.04 11:21.



Тема Re: Ритай ги до посиняване....нови [re: Beнko]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано20.09.04 11:42



....където свариш. А че мислят със злобните задници то е повече от ясно. Не съществува глава, която може да роди подобни идиотщини, като техните



Тема Браво, Браво. Подкрепяте се.нови [re: Peaлиcт]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано20.09.04 13:07



Подай му едно рамо, че го пририта пак.



Тема Нещо по изперкано от червено номенклатурче, коетонови [re: Aбaтa]  
Автор Areнт ()
Публикувано20.09.04 21:56



се скъсва да хвали социализъма, комунизЪма и СеСеСеРе, но живее в все по-загниващия капитализъм на Щатите и през ум не му минава да се откаже от декадентските благинки на Запада даже на мен ми е трудно да измисля.



Тема а кой бе?нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано20.09.04 23:02



кой почна да реве точно 6 мес. след създаването на последното народно събрание, че това и това не било направено? и че ще стане много зле и трябва да се направи? не бяха ли случайно ваште сини говедца, които допреди малко са били на власт?

Венко.. с тия смешнички доводи дето ги вадиш само един плоскоумен ти се радва на простотиите дето ги пишеш



Тема Не 6 месеца след създаването на последното НС, анови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.09.04 10:19



по-рано ОДС предложи на НДС2 да направят заедно необходимите промени в конституцията, щото в предишното народно събрание поради съпротивата на комунистите и на агентите от Д(П)С не можеше да се събере необходимото мнозинство от минимум 160 гласа за това. Ама НДС2 отказа.

Оня ден го обяснявах на един друг, дето не знае как и с колко гласа се изменя конституцията. Ако изискванията на конституцията за тебе са смешнички доводи и простиотии, ти си идот.



Тема Как го рече?нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.09.04 11:05



идот??

Венко.. кой промени конституцията във всички НС от 90 насам? не беше ли само НДСВ което успя да го направи?

А нещо за

няма ли да споменеш? че твоята е бая надълбоко май



Тема Ами не беше САМО НДС2. Всички бяханови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.09.04 12:01



Като ги нарита оня путьо Фегхуйген... Ей това ме е яд, че трябва да ги нарита някой путьо за да им дойде акъла на царедворците. Също като електората си са.

И като я промениха какво? Ювиги получи инструкции да плюе по ЕС, щото докладвали на царвула, че гроздето било кисело. Вече не щем, а? А реакторите ще затваряме ли тогава? И за какво въобще ги ручахме жабетата? Цяло министерство направихме, зам-министър председател турихме да наблюдава как върви материала и накрая - гроздето кисело и Ювиги вече му казаха, че не ще.

Колкото за "идот"-a - ами колебая се още дали си обикновен идиот, или си идЕот като на Марко братчето - изгорялата тараба. До 5 часа мога да го коригирам. Като гледам май ще е с "Е".

п.п.
За главите какво да спомена? Сега гледам, че сте се събрали навремето и сте си приказвали нещо по мой адрес. Някой даже се е снимал, ама който ме е виждал, веднага ще познае че не съм аз. Всеки може да се досети освен това на кой по това време му хареса да си завира главата в разни дупки, след като първия път му я завряха принудително в онова нещо, с което мисли. Това, че си е обръснал куфалницата за да не изглежда толкова черноглав едва ли ще заблуди някого.

Все пак друго са си

, нали?



Тема Re: Ами не беше САМО НДС2. Всички бяханови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.09.04 12:17



научи се да пишеш нормално, пък после сядай да ни обясняваш кое е правилното

незнам какво те притеснява, но

като си клинеш на провинциалния ник и си излизаш ти..
Незнам кой те е заблудил, че не си ти или че не си се завирал из разни

е селски, що стана накрая? писал съм, ама не съм писал, но пък моя ник излиза. че и разни петна по някакви пижами се мотаят..
Ей провинция, провинция... и къса памет и лоши обноски. Само за заяждане мислиш селянино... не си видиш голата глава де се е навряла
май като те хванат натясно и почваш да фъфлиш, да се опикаваш и да те хваща много бързо склерозата? а деди?



Тема Re: Ами не беше САМО НДС2. Всички бяханови [re: Чepнorлaв]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано21.09.04 12:28



Хехее, я какво активно мероприятийце е имало. Жалко само, че на тия номера вече и децата не се хващат (Понеже те най-често ги практикуват)



Тема ти пъкнови [re: минaвaщ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.09.04 12:36



с тая опулена мутра де се вреш в светските разговори?



Тема Че кое е ненормалното на писането ми?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.09.04 12:43



А в темата към която си дал връзка нищо не ме притеснява. Ако си забелязал и тогава никой не се е вързал

.

Гледам обаче никой не се е усъмнил досега в думите ти за това де ти е била главата в оня мартенски ден на 2001 г.


А това, дето излизал твоя ник, за петната, пижамите и лошите обноски защо ми го разказваш? За обноските ти разбрах, другото не ме интересува.

Освен това "Венко" ми е името, а не ника. Аз за разлика от тебе не се срамувам от името си. И не знам защо си мислиш, че си ме хванал натясно. Ако въобще ме хванеш някога, бъди сигурен, че ще е на някое друго място. Ама не храни големи надежди.



Тема Незнамнови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.09.04 12:53



що се пънеш да доказваш че нещо е така, но ти не мислиш че е така. Това е клуб и каквото излезе в него - това се чете и това се показва.

я ми покажи една снимка на оня мартенски ден на площада.. заградена с кръгче където съм аз?
нали с доказателства боравиш?

щото моите са

, а твоите?

що си мислиш, че не си натясно? оправдаваш се под път и над път май....



Тема А ти ще си публикуваш ли снимката за данови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.09.04 13:03



можем да те познаем? Иначе остава да вярвам само на думите ти. А и не искам да показвам нещо, дето никой не го е виждал и да твърдя, че това си ти, както други биха направили.



Тема Re: ти пъкнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано21.09.04 13:53



ново 20 - вече не само циганите биете, ами и извънземните

Не съм ли отговорил - значи още мисля по въпроса...


Тема Точно денови [re: Areнт]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.09.04 17:52



Изводът е, че за да имаш добър стандарт на живот, членството в ЕС не е задължително.

ЕС е геополитическа формация, не хранилка.

За да се проведат нужните реформи в административната, съдебна и др. системи на държавата не е задължително да сме член на ЕС.
Според мен трябва да се концентрираме върху това, а не самоцелното членство.



Тема Но е силно желателно да си по-далечнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Areнт ()
Публикувано21.09.04 20:28



от Ориента. Което е вярно за скандинавците, но не и за нас.

В отговор на:

За да се проведат нужните реформи в административната, съдебна и др. системи на държавата не е задължително да сме член на ЕС.




Не думай!!! Аз що съм останал с впечатлението, че нещо се случва, когато някой отвън тропне по масата?!?



Тема Аз ще гласувам против Русия.нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Velikolepnata (H. M.)
Публикувано22.09.04 13:26



В Чехия да не са балами? :))

Ма не затова пиша тука.
Таварищи, ако ми намерите руска търсачка за много детайлно търсене, ще ви водя на концерта на Алла Пугачова, като част от пионерските поръчения по културно-масовата дейност. `Бещавам.

Операциите ги правим оперативно.


Тема Ма ти си много примерен нещо?нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано22.09.04 16:25



моя снимка? че ти лично имаш една камара от голямата среща на клуба.. мисля че добре се вижда как изглеждам.. сложи си очилата ако нещо не ти е на фокус

Имам цял площад свидетели.. ти само намери снимки от оня ден - със сигурност има и покажи



Тема Ами чакам да се обадиш.нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.09.04 17:08



А от присъстващите познавам само Аполон.
Ти кой си? Има 3-4 смарайди, ама не знам койя си ти, коя е Ювиги, коя - Чарли и коя палача. Пусни една снимка на която си сам, или кажи например: "На ей-тая, надупения в средата"

Само дето много се забави и тая работа със снимките може и да остане за след 2 седмици. Тая вечер ще има голямо щоу на Царевец и мисля да го гледам.
А от утре стягам багажа и няма да ме има цялата следваща седмица. Връщам се чак на 3 октомври и мисля да си почина 2-3 дена, щото там дето отивам нощите са много уморителни

Пък като се върна ще разгледаме площада със свидетелите. Ако трябва ще пратим и една призовка на Костов. Той мопже да те е видял



Тема скатаваме се значинови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано22.09.04 17:22



2 седмици.. можело и повечко..
много набързо се изплаши нещо.

Ми хайде, разглеждай площада. Пък за снимките които имаш - можеш да се правиш на луд колкото си искаш. Сигурно и Балканстрой ти се привижда като дърт кръвожаден педал, нали?

еее, селски.. въртиш, сучеш и все с некви прости номерца се опитваш да минеш. Ма то от един провинциалист какво да очакваме. Особено дето с курви се забърква.



Тема Ма ти така и не каза на коя снимка си и кой синови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.09.04 17:53



Що си мислиш, че всички веднага трябва да се досетят, щото си най-хубавия?

Казах ти: Само Аполон, и Дастмена познавам. Виждал съм и снимка на Реалиста и Динджи. Великолепната ми каза коя е. Досещам се кой е Спок и тоя с когото се чепка. Ама другите от де да ви знам? А и като беше на площада както сам казваш, главата ти е била отзад. Ама в тарапаната трудно се открива някой в такава поза.


Що не направим обратно бе? Ти твърдиш, че си бил на площада. Аз ти вярвам. Ама що пък аз да покзавам снимка? Ти покажи! Не може да няма както сам казваш. Тъкмо да видим де ти е главата Що се опитваш да минеш с някакви селски номерца, че си бил там, ама аз да покажа къде?

П.П.
А доколкото знам кръвожадния педал не е бил оная вечер в Енигма. Или греша? Ако е бил и го има на снимките, сигурно ще го позная.



Тема Хи хи хинови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано22.09.04 18:12



много си загубен бе Венкооо...
значи аз да наливам вода в твоята мелница?? като искаш да доказваш нещо - доказвай... нали се оправяш добре с търсачките - моля

значи по твоята логика от ония снимки дето ги пусна дето сте заедно с Аполон - ти си циганката, щото оня другия дъртак до Аполон не го знам кой е

Венко цигането - като коста цигането - един дол дренки.



Тема Значи така излиза по твоята, а не по моята логиканови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.09.04 18:38



Значи на ония снимки, дето АЗ пуснах и на които сме само аз и Аполон за всеки, дето е над кръгъл идиот и познава Аполон не би трябвало да представлява трудност да познае кой съм аз.
По-умните мопгат да се досетят кой съм и като сравнят снимките на които Аполон е сам с певицата.

От друга страна как да разбере човек кой си на снимките от площада пред парламента в тая гъчканица, като разполага само с твърденивто ти, че като си бил отпред, главата ти е била отзад? Де е тука мелницата и де е водата? Аз нищо не искам да доказвам. А ти? Последно бил ли си там или не и де ти е била главата?

А вчера ти казах, че си комплексиран и само за Костов мислиш, пък ти не ми попвява. Виж си пак постинга



Тема Аз ще гласувам против щатите -нови [re: Velikolepnata]  
Автор Aнтидeмoнokpaт (Аз съм тук!)
Публикувано22.09.04 19:10



Съединени, Европейски, Съветски... и каквито други има или измислят за в бъдеще! Защото съм от Опозицията, която се нарича Живот!

П. П. Ти на наТка к'ва се падаш - с това Н. М.?


Редактирано от Aнтидeмoнokpaт на 22.09.04 19:11.



Тема де денови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано22.09.04 22:47



нещо пак скатаваш по тъча.. първо не можеше да ме познаеш на клубните снимки. Сега не можеш да ме познаеш на площада. бе ти какво можеш?
май верно ще взема да си помисля че на снимките ти си циганката


пък и тук си говорим за теб, а не за костоф.. ти го намесваш

ми в края на краищата може и да не съм бил на площада - кой ще потвърди? ама питай костаки.. той може да е видел нещо



Тема Работодател в рамките на британското еврейство :)нови [re: Aнтидeмoнokpaт]  
Автор Velikolepnata (H. M.)
Публикувано23.09.04 08:21



H. M. означава Her Majesty (Нейно Величество ... Кралицата на Англия) в отговор на едни тука претенции, че имало принцеси, па не знам си какви жени били, а всъщност една сюрия мъже се държат кат бай Ангел Пророка (по-известен със следната песен: "БългариЙо, ти си вЕлика, ИИсус в теЕб се роОди, и аАз, баАй Ангел Пророка, се роОдих тук, за да проповяЯдвам иИ помаАгам..." и т.н, и т.н.).
Всъщност, преди време Крали Марко, така да се каже, ме произведе в чин, та това не съм си го измислила сама. Аз си бях австралийски войник на слубжа при Кралицата, даже без снимка във военния архив :)

(Въобще не се бях сещала, че инициалите съвпадат с тези на Надежда Михайлова, де. Неприятно, но сега съмненията са разсеяни, надявам се. Виж, ако почна да се подписвам с Екатерина Le Grand, тогава става страшно

Операциите ги правим оперативно.


Тема Ей не ти излиза тоя Костов от мислитенови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано23.09.04 08:38



Така и трябва де.

Пък кой ще потвърди думите ти, че когато си бил отпред, главата ти е била отзад не знам. Но това е твой проблем.



Тема Ама кой какво прави..нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано23.09.04 15:32



ти само костоф си повтаряш.. нещо като мантра ли си си оформил?
или може би колажчетата ви бъркат в здравето

за моята глава както е видно доказателства нямаш.. докато за твоята има доста

пък и за разни осирания се обясняваш



Тема Зацикли като кълвача, а?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано23.09.04 17:34



Ей, на луди ви направи тоя ЦАРвул



Тема Нееенови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано23.09.04 21:41



ти си зациклил в тая провинция и се чудиш с кой да се намираш на чат



Тема Re: Сигурно...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Pantarey ()
Публикувано24.09.04 00:29



...защото това си е нормална човешка черна, само че в случая ние нищо не даваме никому, а получаваме...
Като почнеме да даваме тогава ще видиме как крънкат западняците....
засега това си е наш бългаско-цигански преоритет...

ВСИЧКО ТЕЧЕ, ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.