Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе! Ти пък поне не псуваш за разлика от момчил Гейнови [re: Beнko]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано19.09.04 20:38



бива ли да ми викаш изгоряла тараба, най-малкото съм приятел на майка ти, имай малко уважение.....аааа....бива ли така. Не бива. И на възрастта не ти подхожда...



Тема Ми ти сам се намеси, като взе да се оплаквашнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 20:39



как лошо ти се отразявала провинцията, или какво беше там.

А ти какво? Светкаш софиянци как царо пак ще ги оправи за още 800 дни ако пак гласуват за листите на Стоян Ганев ли? Щото Костов за разлика от царо не е обещавал никого да оправи. То затова и не гласуваха за него мързеливите ззлобни тъпани. Ама като им нарита СерГей мисловните апарати, ще се сетят сами



Тема Черноглавият съвсем е откачилнови [re: Beнko]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано19.09.04 20:55



Това че комунягите хвърляха всичката народна пара за благоустройство на града в който те живееха не е повод за хвалба, а за извинение.

Ама де ще ти разбере черноглав червенотиквеник, защо никой не смята Лос Анжелос и Ню Йорк, Торонто и Монреал за "провинция".

Пак имаме малко напредък от онези там на изток. В Москва и досега забраняват заселването на "провинциални" руснаци в руската столица.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Още по-зле за него, ако знаенови [re: Aбaтa]  
Автор Areнт ()
Публикувано19.09.04 21:08



Щото норвежците с техния стандарт могат да си позволят да правят фасони на ЕС, което не може да се каже за нас ...

А другото е пак същото. Бактън от перковци, които първо приказват, пък после мислят. Ако изобщо мислят ...



Тема А най-жалкото е че често наистина ги хвърляха -нови [re: Analyser]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано19.09.04 21:09



за партийни домове, мавзолеи и паметници на армия-окупаторка.

А той черноглавият е фен на Лужков - как му се иска да вземат пак да въведат жителство, та да може да се перчи със софийското си такова. Разчита на заварено положение.

Ама прав е да го иска ще ти кажа! Ми сега по какво се различава от най-обикновен селски идЕот ми кажи!



Тема А пък Венконови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.09.04 22:22



след вкарването на въпросното жителство умира да се ебава с хората от селата покрай града с това, че не могат да си вземат лелеяната гарсониерка в Търново, щото така бил казал вожда..

нали така бе Венко?

тия гестаповски методи не ви прилягат.. ама като не можете нищо друго да измислите и залагате на плиткоумието може би.. което за съжаление цари само из вашта електорална маса.. оу, извинявай.. кое е по-точно легитимното сдс?? за кой ще се гласува??



Тема Re: Аз ще гласувам "Против" Европейския съюзнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор _+Pимлянин+_ (Proconsul)
Публикувано19.09.04 23:46



Eбаваш се ти ..., обаче иначе е модерно ...



Тема Трябва да ти кажа, ченови [re: Areнт]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано19.09.04 23:59



от време на време изперкваш. И ти го знаеш.

Папата? Колко девизии има той?


Тема А да...нови [re: минaвaщ]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано20.09.04 01:32



Това го каза тя в интервюто по Канал 2001, нали?



Тема За Чирпан ли става дума?нови [re: Analyser]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано20.09.04 01:37



Щото ако говориш за САЩ, те са си Провинцията на Европа и колкото и да се пънат, все си остават селяни - от Ню Йорк, до Лос Анжелис. Виж им само Президента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.