Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема А не таканови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано15.08.04 03:40



Това, да се раздава орден за постижения в изкуството, на името на незавършилия средно печатарски работник Гошо Пияндето вече сме го виждали.

А човек дето се мисли, че по рождение е направен за да ме Оправя, пък не се е потрудил даже да завърши един Университет, предизвика у нормалните хора омерзение.

Без да споменавам моето желание да повърна, като го видя как се пише за баш-българин, пък не е научил "принцовете" и "княгинята" на езика на народа, дето Ювиги толкова уж обича.

Както се казва на чист български - "Аферим Ювиги ефенди, машалла!"

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Грешиш за "републиканските им идеи идват от ОФ."нови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано15.08.04 05:27



идват от советският ботуш, точно тогава затварят цялото предишното събраниер, същата година пияницата гошо произнася речта в която заевява че опозицията трябва да е заровена подземята.



Тема Re: А не таканови [re: Analyser]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано15.08.04 11:20



Ти да не мислиш, че например Кан Омуртаг е говорил на славянски - езика на народа. Да не говорим, че монархическите династии в цяла Европа рядко са били от същата националност с народа над който са царували.

Аналайзъре, точно пък от теб не очаквах да ми вкараш евтин скинарски трик - "Да ама той не е баш-българин!"



Редактирано от ‡Ювиrи‡ на 15.08.04 11:20.



Тема Re: Последно ОФ-ец ли си или не?нови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано15.08.04 12:36



А защо да не може да си на 30 г. и да си ОФ-ец, пък да може да си на 30 г. и да си монархист? Все пак ти си живял по времето на ОФ, а не на монархията. Я виж момчил Гей какъв ОФ-ец - интернационалист се извъди! А няма и 30

Аз не съм твърдял, че си едновременно и монархист и ОФ-ец. Макар, че като чета какво си писал, вътрешната и официалната позиция и как се изненадваш, че на някой може каквото му е на сърцето, това да му е на устата си е напълно възможно. Само искам ако е така да разбера кое ти е отвътре и кое обвивката. И като гледам как парадираш с монархизма си и подпитваш другите дали са ОФ-ейци май няма място за много колебания


П.П.
Колко бири удари снощи?





























Ето до къде води Ззлобата !



Тема Само еднанови [re: Beнko]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано15.08.04 12:46



Ей, голям демагог се извъди.

Само една бира. За тонус...





Тема Е, не! Даже напротив! Любимо занимание ми енови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано15.08.04 12:56



да разобличавам демагозите. Затова често се забавлявам с царо и червенотиквениците

А на тебе тия деискусии с мене могат само да са ти от полза Ше свикнеш да внимаваш какво пишеш. Ми на 30 г стана, бива ли квото ти е на сърцето, това да е в мрежата?

То и аз само една бира ударих снощи докато гледах какво е ставало и става на олимпиадата. Ама двулитрова

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Венко... Get a real lifeнови [re: Beнko]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано15.08.04 13:02



Ти сериозно ли си мислиш, че "дискусиите" с някой си във някакъв инет форум оказват някакво влияние на нещо?



Човече, take it easy and get a real life.



Тема Дрън, дръннови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано15.08.04 13:11



Шовинизъм било моето мнение, че гурбетчията Премиер никога не се е смятал за българин и затова не разговаря на български език в къщи, нещо дето го прави ВСЕКИ българин в чужбина. Даже неделни училища си организираме, че да знаят дечицата да четат и пишат на родния си език.

Впрочем на теб ти е простено, ти като всеки монархист смяташ българите за толкова загубени, че да не могат да се оправят без някоя позлатена чуждестранна кукла начело.

Че за какво тогава сме бягали от султана? Той отговаря на твоите изисквания.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Здравейте Републиканци.нови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано15.08.04 13:14



а закона за абортите от кога е? само за раждания ли ще говорим...



Тема Не бе! Ако питаш за себе си, будалкам тенови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано15.08.04 13:15



Нали ти обяснявах вече за дървото, дето не си сменяло позицията
На дърветата и дискусиите в инета не им оказват влияние

Ето до къде води Ззлобата !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.