Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 26.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ти българин ли си?нови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор 7 (Седмак)
Публикувано28.07.04 04:38



И каква ти е религията?

Тук преди време имаше едно момче Ювиги - буйно, но нормално. После седесарите го скапаха от бъзици понеже пишеше глупости за войната в Ирак - някакви победи на иракчаните и т.н. Той се скри от срам. Ти същият ли си, или някой от Щирлицовите? Ако си същият, не считаш ли че малко си мръднал от занимаването с политика? Доколкото помня онзи беше от ВМРО и не беше комунист.

Питам те най-сериозно от куриозност. От година гледам как някои хора мръдват тук - от всички цветове, не само от ваште.

"Чакай и се Надявай!"
Граф Монте Кристо до приятел


Тема Re: Идиотчето трябва да бъде наказано яконови [re: Analyser]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано28.07.04 07:48



Не могат да го пипнат и с пръст .... пича само е ретранслирал заплахата на еропейския клон на алкайда ... хе медиите отдавна оповестиха тази заплаха ... некой да ги съди за тероризъм ????



Тема Евала на това момче !нови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано28.07.04 07:53



Явно е действал от чисто патриотични подбуди, воден от мъдрите съвети на политиците ! Тия политици веднага след справедливата заплаха на бунтовниците се заеха да ни обясняват, че трябвало сме да свикваме ... ами каква по естественна реакция от това да се тиражира заплахата та да свикнат президента и цара .... ми нека свикват бре ... нали така се свиква ...



Тема А, да...нови [re: Пaлaч]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано28.07.04 11:18



Що не вземеш и ти да "ретранслираш"?





Тема Българин...нови [re: 7]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано28.07.04 11:26



Дай си майла да ти пратя пълна автобиография.





Тема Тъпотата се наказванови [re: Пaлaч]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано28.07.04 11:32



Като тръгнеш с дупе напред, очаквай да те онодят.



От патриотични подбуди...



Тема Re:из текстанови [re: Kpъr]  
Автор 249-556-6O1 (Лично мнение)
Публикувано31.07.04 18:54



Каква карма, за какво ми говориш? На вярващ ли ти приличам?
Всеки, който е обвинен,че е виневен, не винаги е наказан, а може да е.
Всеки, който се самообвини , че е виновен, не винаги се наказва сам, а продължава да греши, макар да знае, че греши.
Какво да продължим на лична? Че какво имам аз да си говоря с тебе лично?
Ти си никой, за мен си никой.

Obi4am zhena si!


Тема Re: "Детски" ли.нови [re: Analyser]  
Автор 249-556-6O1 (Лично мнение)
Публикувано31.07.04 18:57



Аз си позволявам да изходя от един закоН, който го наложи моя позната- дадено действие извинено или не, взависимост мотивите да бъде извършено.

А ние няма как да знаем със сигурност мотивите на това момче да го стори, а да предполагаме.

Иначе имаме хубави закони, жалкото е, че няма кой да следи за спазването им и да ги спазва.

Obi4am zhena si!


Тема Безсилие на полициятанови [re: 249-556-6O1]  
Автор д-p Oxбoли (минаващ)
Публикувано31.07.04 19:10



Понеже не може да се справи с баш бандитите, налита на случайни дребни риби. Също като американските им ментори. Вместо да търсят в своите редици и в своите униформи, заведения, джипове, полицаите търсят по интернет клубовете. Скоро, може би, ще затърсят и по къщите на хората. По времето на фашизма и комунизма у нас са обискирали къщите за непломбирани радиоприемници. Сега – за нерегистрирани компютри. А, може би, ще измислят и софтуерни пломби от типа на нет–нани...



Тема Re: Безсилие на полициятанови [re: д-p Oxбoли]  
Автор 249-556-6O1 (Лично мнение)
Публикувано31.07.04 19:14



Полицията не е безсилна, тя просто не е полиция, не и в истински смисъл на думата.

Obi4am zhena si!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.