Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Президента е комунист! Уранови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано22.07.04 17:19



Абе ювиги какво като е комунист нали не руши и не взривява.
Той ако трябваше да е като вас сега на раковска 134 трябваше да има нова сграда или паркинг.
Я си виж кирливата партия вмро искат да правят паметника на Съветската армия ОСВОБИДИТЕЛКА на пицария. И това ако не е кощунство?

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема абе нека се смее хлебаркатанови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 17:30



и другите отморозки.
До края на март тая година за цялата война и партизанщина първите 3500 чувал само в Ирак ги напълниха
И в Афган за 4 години има и там 1000 чувала...
А пълненето продължава. До президентскит избори още ще се пълнят...
Потокът от запасняци поели към Ирак се увеличил доста. та даже и от Ю.Корея 10 хил ще пращат...

Всички тия са кандидат доброволци за оставащите чували



Тема и още 40 000 ...нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 17:40



... руснаци ! Ама те щели да си носят чувалите, щото техните чували били най-здравите на света



Тема Re: Президента е комунист! Уранови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано22.07.04 17:43



паметника да не го пипат!!
в момента това е най-демократичната пицария на младото дрогирано и скейтърско население - взимат се пици от близката баба яга и после се хапва докато се размахват крака от върха на паметника?

хубава картинка, да?

Белое на белом...


Тема Що бе, тъкмонови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Чepokи ()
Публикувано22.07.04 17:42



Като е комунист не ви ли устройва идеално.
Че и не е да кажеш от нафталинения тип комунисти с червен задник,
а един такъв моден хамелеонски тип, дето червения задник вече дискретно сивее в Армани.





Тема Хе-хе-хе - не е лоша идеята ...нови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 17:45



... пицария "При освобИдителката".

Може да се сложите и надпис, по подобие на оня от "12-те стола" - "за комунисти, антиглобалисти и др. подобни - бирата е с увеличение в цената"



Тема Логиката ви е същатанови [re: Чepokи]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано22.07.04 17:47



Айде ще ти помогна...

Максим е комунист, значи аз съм за алтернативен синод!

Ако не разбираш абсурдната логика на тия дето поддържат самозванеца Пимен, нищо не мога да направя повече.



Тема Re: Президента е комунист! Ура уранови [re: Kpъr]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано22.07.04 17:51



еми какво то туй бе смешко. Това доказва, че комунизма е най-хуманната система създавана от човека. и тя ще дойде рано или късно и наркоманите ще изчезнат. А войника с автомата ще си стои на 50 метра, докато вие мижитурките само ще гледате и мразите. В крайна сметка той е направен в парк където хората да намерят спокойствие и да се разхождат на свобода. А какъв е смисъла в парка да има пицарии наоколо е пълно с такива.
Ние комунистите сме ценни с това, че създавахме среда на живот. Кварталите се строеха да са просторни, с много тревни площи. Парка на свободата е увеличаван 10 пъти. Както знаеш в началото е бил само до стадион Българска армия. Така, че ако искате и гората може да запалите. Нали като управлявахте само тава правихте.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Re: Логиката ви е същатанови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Чepokи ()
Публикувано22.07.04 17:55



Много добре те разбрах, притова изотведнага,
но аз не съм с православно вероизповедание и затова умишлено не вземам страна по този спор. Още повече, че се използва като повод за раздухване на нова омраза между хората, от простаци, лумпени и невъзпитани хора, които според мен нямат нищо общо с духовността.
Иначе доколкото знам, Максим печели и по двата пункта - каноничен и юридически.
Но ми е достатъчно неприятен (както той, произхода му, така и порядките в БПЦ - Синод 1 и Синод 2), така че не бих се изказала в негова възхвала.
Единствен от светите дядовци, дето съм чувала и виждала, най-много до представата ми за достолепен духовен водач, се доближава дядо Неофит (Червенски митрополит?). Всички останали будят по-скоро отвращение, дори и само на външен вид и излъчване. А ако се поинтересуваш за тях малко по-отблизо, поводите за отврата биха се дори умножили.

Така че ти отговорих по другата тематична нишка, щото знам, че и тя ви е на сърцето. Демек - голяма утеха ви е Седефчо пернишки





Тема Нееее, гората не !нови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 17:58



Да не се пали. Щото вие къде после "ще хващате гората" когато пак станете шумкари.

Тъй де, сега е модерно да се осигурява еко-среда за изчезващите видове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.