Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Трябва. По кой начин ще го направят най-добренови [re: Koмyниcт]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.07.04 10:50



трябва да кажат специалистите на които гражданите са гласували доверие. Пък гражданите ако не им харесва, или резултатите не са каквито са желани и очаквани, сменят се специалистите и ако трябва начина (щото може да излезе, че както често става начинът си е добър, ама по традиция е омаскарен).

Едно според мене гражданите не трябва да правят - да си подлагат задните части на всяка откачалка, която ги пожелае за да им е по-сигурно.

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Тия от бивше шесто ги бива за еднонови [re: Danail]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 10:59



Да арестуват студентки дето лепят позиви. За това са ги обучавали, това могат. Една група циганета-лепиларчета ще е по ефективна от тях в предотвратяване на терористични актове.


people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Трябва. По кой начин ще го направят най-добренови [re: Beнko]  
Автор Koмyниcт (минаващ)
Публикувано22.07.04 11:13



Съгласен. Макар че да ти кажа (без да се приема като упрек) ама сред дясно ориентираните граждани битува мнение, че подобно обучение е "комунистическа" отживелица.

И съм сигласен също така, че гражданите трябва да са убедени иначе ще се изроди в "доброволно задължително" и всеки ще гледа как да кръшне.



Тема Re: Я да питам......нови [re: Koмyниcт]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано22.07.04 11:15



конкуриращи се групи от мутри*, за постигане на по-добри резултати в спортната подготовка...


*както снощи обясни сл.триф. ал-кайда в превод означава 'мрежа'(мафия) ... имаме какво да протипоставим на тяхната? кой кого не е ясно...

Белое на белом...


Тема Биене на крак по плаца верно е голема глупостнови [re: Koмyниcт]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 11:25



Точната дума е тоталитарна низкоефективна отживелица.
24 часа обучение по първа помощ и АК47 идеално пасва на десните граждани - защитата на страната се прехвърля от правителството на индивидите.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Я да питам......нови [re: Kpъr]  
Автор Koмyниcт (минаващ)
Публикувано22.07.04 11:41



много конструктивно....

Клин клин избива.









Тема Ам нали това казах: За 10 сек. отмъкватнови [re: Greenleaf]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.07.04 11:51



всеки куфар, оставен без надзор. Представи си с колко къс фитил трябва да работят.

А кофти е, че точно сега пък



Ето до къде води Ззлобата !



Тема Re: Я да питам......нови [re: Koмyниcт]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано22.07.04 11:56



това е реално, и е факт - оръжията са смесени - и ак47, и икомически - в някои случаи парите правят повече.

стандартните военни структури са отживелица от миналото и стават лесна плячка за манипулациите на де що има мислещи и действащи политици, в крайна сметка служат само за обучение на подрастващите и представителни шоупрограми - реалната работа се върши в реалната икономика

Белое на белом...


Тема Re: Я каква хубава теманови [re: Koмyниcт]  
Автор Danail (bored)
Публикувано22.07.04 12:16



Мерси за скъсеното обяснение, но причината за тази дискусия беше май заплахата на Ел Кайда, нали? Та ако някой знае как да се победи Ел Кайда, бързо да го каже на американците, моля!!!

Според мен само обединение на информацията на всичките "служби" и безцеремонно и бързо действие на добре подготвени за това части е отговора за Ел Кайда. Частите ги имат и САЩ в Ирак, и всички европейски държави за операции на тяхна територия. Сега се мъчат да организирват споделянето на информацията, и как да намерят финансирането на този терор.

Относно Бг, би трябвало първо да се дефинира кой е заплахата, днешната и в бъдеще, и да се провери доколко съществуващото - армия, запасняци и т.н. са подготвени за целта.

Без тези две неща, ясно и точно определени, дискусията е безмислена.

Относно армията май всичките казвате, че не е подготвена за нищо, а за запасняците и дума не се обелва - така че и с най голямото желание да се включа, не искам да говоря глупости, без да знам тези основни данни.

I winownite sa angloamerikanskia imperializm i lae6toto im ku4e izraelskia militarizm


Тема Re: Как се бори тероризъм с партизанска тактика?нови [re: Greenleaf]  
Автор Danail (bored)
Публикувано22.07.04 12:25



И до ден днешен ли мисли правителството да освобождава Македония??? Е това наистина ми е трудно да повярвам, ама...аз не съм в България, та какво ли знам и аз

И ти мислиш ли, че РУСИЯ ще нападне един ден Бг? За Турция е малко по вероятно да решат да защитят "турците в България", те веднъж го направиха в Кипър, и до ден днешен са там. Обаче Кипър нямаше нито войска, нито разузнаване, достойни поне за името си, в Бг май положението е друго, па и времената са други.

I winownite sa angloamerikanskia imperializm i lae6toto im ku4e izraelskia militarizm



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.