Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кацали ли са Американците на Луната  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 02:32



Да, кацали са - за пирви път на този ден преди 35 години. Поздравления на любителите на космоса, както и на всички любители на конспиративни теории!

Американските любители на космоса бяха поздравени от фундитата и социалистите в Конгреса, които резнаха бюджета на НАСА с малко повече от милиард.

Явно трябва да разчитаме на Рутан, ЕКСОР, Армадило и другите частни начинания. Или както е казал народа, "Кур тате Марс!"

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Да, кацнаха преди 35 г. Янките на Лунатанови [re: Greenleaf]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано21.07.04 02:38



и закусиха там без да им пука

Редактирано от Бълrapин® на 21.07.04 02:40.



Тема "Една малка стъпка на Човек, един голям скок нанови [re: Greenleaf]  
Автор 7 (Седмак)
Публикувано21.07.04 05:36



Човечеството!!!"

Това много често се забравя от разни червени идиоти. Както и успехите на руснаците са успехи на Човечеството, така и успехите на американците са такива!



"Чакай и се Надявай!"
Граф Монте Кристо до приятел


Тема "Забрави" да уточнишнови [re: Greenleaf]  
Автор Analyser (участник)
Публикувано21.07.04 06:03



Конгреса е резнал предложението на Буш.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема THE TRUTH ABOUT MOON LANDINGнови [re: Greenleaf]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 06:32



Страшно готин документален филм, разбиващ на пух и прах теориите на любителите на конспирации. Снощи го даваха по Discovery. Най-силните аргументи накрая бяха:
- по онова време руснаците са подслушвали мисиите на Аполо. Ако е имало и най-малката нередност или съмнение те първи щяха да нададат вой до небесата. Обаче си траят.
- при съвременното развитие на телескопите всеки сам може да погледне на Луната и да види били са там американците, оставили ли са нещо, били ли са руснаците, оставили ли са нещо там

Този филм трябва да е в задължителната програма за дообучаване на червените идиоти



Тема Това наистина ли е от филма?нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Блoндинka (образована)
Публикувано21.07.04 07:18



Питам, защото Фюрката постоянно ги изтъкваше тези два аргумента. Аз все си мислех, че са малко пресилени. Особено този за телескопите. Днес покрай темата на Зеления джентълмен се сетих и за Ювиги и неговите глупости във форума за тези кацания. Гледам че някакъв друг Ювиги с православни кръстове около себе си се подвизава - дали е същият?



When you’re tall, thin, blond, and have big boobs, you can have any job you want.


Тема Re: Това наистина ли е от филма?нови [re: Блoндинka]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 07:31



Същият е - оня с култовите теми за "77 000 чувала за трупове" и "КОНТРАТАКААА..." от началото на войната в Ирак. Сега пък защитава с гол задник паметника на Червената армия в София



Тема Уважаеми!нови [re: Analyser]  
Автор Блoндинka (образована)
Публикувано21.07.04 07:33



Тази програма щеше да е от нашия джоб. Въобще не съм съгласна моите данъци да отиват за такива отвлечени проекти. Освен това техниката не е на необходимото ниво. Трябва японците и западноевропейците и те да си бръкнат в джобовете и да участват в това начинание.

Разбирам, че подготовката трябва да се започне, и тя е започната още преди десетилетия с изследвания в разни биосфери, продължителния престой на руснаците в космоса и международната космическа станция. Но не и търсене на пропаганда с такива скъпи средства. Студената война свърши и Русия я загуби.

Този постинг е също за Greenleaf!

When you’re tall, thin, blond, and have big boobs, you can have any job you want.


Тема Значи няма да му отварям темитенови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Блoндинka (образована)
Публикувано21.07.04 07:32



Разни откачалки не чета. Да се научат да пишат сериозни факти и да не лъжат, тогава ще ги удостоя с времето си и вниманието си.

Само ако има някоя изключително куриозна тема ще се включа. Обичам майтапите с глупаците.

When you’re tall, thin, blond, and have big boobs, you can have any job you want.


Тема тъпа както винагинови [re: Блoндинka]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 07:50



Много простотии ръсиш маце. Ако чавечеството трябваше да се съобразява с товоето мнение сега още щяхме да живеем в пещери.
Всъщност пещерно мислене имат всички демократ-фашисти.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Значи филма е правен от дилетантинови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 07:59



За да видиш обект с размерите на лунния модул на Аполо като точка ти трябва телескоп с огледало над 25м, т.е. 10 пъти по-голям от Хъбъл. Дори на земята нямаме телескоп с такива размери - максимум 10 м сме стигнали. Е, може нещо да се постигне с интерферационна система от телескопи, но тогава осветлението няма да стигне.

А Руснаците си траят, защото иначе САЩ ще изтропа как Гагарин не е летял. Никога не подценявай конспирационните маниаци!

Аз бих добавил още един аргумент без да се забивам в научни данни. Кой идиот би планирал да снима не едно, ами шест лунни приземявания + 2 орбитирания + аварията с Аполо 13?

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Хлебарке тапя си колкот си искашнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 08:03



не се съмнявам, че едно от най-гнусните насекоми в света говори така наивно.
Дискъвари е телевизия коята все още промива мозъци. Ти гнидо не вявай на всичко което ти говорят американците хлебарке гнусна синя. Може американците и руснаците да са сключили договор да си траят.
Както ми е известно ти си тъпо парче хлебарка многокрака и гнусна на вид и не знаеш почти нищо. Затова гледай дискъвари ама пробвай и други телевизии.
По онова време техниката е била на такова равнище, че не е могло да се осъществи такова чисто телевизионно предаване. Абе ти си тъпа хлебарка и не можеш да го разбереш. Трябва да се научиш да медитираш. Да изпразниш съзнанието си, за да може да направиш място за истината. хлебарке гнидава.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема И не самонови [re: Analyser]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 08:03



Бюджета е намален и от миналогодишния. 1/3 от него е за совалката, 1/7 за МКС. Селяни, кво да ги правиш.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Я виж как ендженера знаенови [re: Блoндинka]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 08:08



Права си, не може да видиш кацане на луната чрез телескоп от земята. Поне не с тези, които имаме. Да не говорим, че американците всъщност са пратили железата, само че без астронавти. Никога не подценявай конспирационните теористи.
Само игнор за тях, то още има хора дето вярват, че земята е плоска. Тамън да има кой да ни флипва бургерите, и да извозва боклука.


people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Значи няма да му отварям темитенови [re: Блoндинka]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 08:09



Блонди хем тъпа хем с чуство за сериозност.
Ти откъде си толкова сигурна, че гнидата не те лъже? Леле колко си куха, ама ти не си виновна за това въпрос на блондинаж е туй.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Re: И ощенови [re: Greenleaf]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 08:23



те нямат достатъчно мозъци за да направят това велико дело. Те трябва да се съюзат с европейците и с руснациет за да стане това.
Американците са добри само в убиването и мъченията.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Филмът е правен ЗА дилетантитенови [re: Greenleaf]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 08:37



които развивиат конспирационните теории. За телескопите - предплагам си чувал за лазерните рефлектори оставени на Луната и ползвани и до днес. Сигурно с DHL са ги пратили до там

Между другото филмът свършваше с един хубав лаф - "всичките усилия за евентуалното фалшифициране на полета биха били толкова големи и толкова скъпи, че за НАСА е било по-лесно да изпрати хора на Луната"



Тема Re: Хлебарке тапя си колкот си искашнови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 08:38



Както ивждам ти вече си изпразнил и съзнанието и мозъка си. Или при теб това си генетично ?



Тема Re: Кацали ли са Американците на Лунатанови [re: Greenleaf]  
Автор 3aщo (мнителен)
Публикувано21.07.04 08:54



Самоцелното изпращане на хора на Марс не е необходимо. Също така е и безмислено скъпо. Първо трябва да се изгради постояно действаща база на Луната и едва след това да се атакува Марс.



Тема Re: Хлебарке както не си разбралнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 09:00



отново аз съм ти го казал. Ти и вонко сте прекалено шлифовани плоски и прости демократ-фашсти. Във вашето съзнание нищо не може да влезе защото сте пълни с демони. Затова трябва да се научите да медитирате и да изпразните съзнанието си.
Ако не си го ръзбрал ще ти го нарисувам. Така навремето баща ти не разбра некои работи. И му ги показахме черно на бяло та му се виде света черен.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Re: Кацали ли са Американците на Лунатанови [re: 3aщo]  
Автор Kpaли Mapko (Сталинист)
Публикувано21.07.04 09:07



Нищо в науката не е самоцелно. От всичко има файда. не случайн истинските учени са малко в страни от центъра. Ако всички хора бяха прагмотици сега още щяхме да сме си в пещерите. хората трябва да идат не само на Марс а и на другите планети в нашата слънчева система. Поне за сега. А в бъдеще и сбъдването на Показаното в Муждузвездни войни.

По-лошото от войната с англосаксонците е дружбата с тях Й.Сталин


Тема Re: Филмът е правен ЗА дилетантитенови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано21.07.04 09:11



Нали ти казаха, че железа могат лесно да се пратят ( без екипаж от хора ).
Не съм привърженик на теорията, че не имало нищо, но също така не съм фен и на теорията, че са били там, просто оценявам всички факти много критично.

За разлика от близнаците където съм сигурен, че всичко беше един грандиозен театър, и съм сигурен защото наистина има необорими доказателства.

Просто това с близнаците е много по трудно да се направи и затова и останаха много неща недоизкосурени. Докато полета до луната наистина може да е фалшив, пак повтарям не го твърдя 100%.

Т'ва от мен.

Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Re: Янките на Лунатанови [re: Бълrapин®]  
Автор Topepo (AlteSchlampe)
Публикувано21.07.04 09:36



И Олдрин, за първи път в историята на човечеството, се изпика на друга планета.



Always outnumbered, never outgunned.


Тема Re: Кацали ли са Американците на Лунатанови [re: Greenleaf]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано21.07.04 09:46



Явно трябва да разчитаме на Рутан, ЕКСОР, Армадило и другите частни начинания. Или както е казал народа, "Кур тате Марс!"


Не се чу ква глупост каза.





Тема Чети бе. Те всичките теми са му куриозни.нови [re: Блoндинka]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.07.04 09:55



като Марковите са

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Е, ми кой плаща да снимат :"Дързост и красота"?нови [re: Greenleaf]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано21.07.04 10:00



Там колко серии са?

Даже имаше виц тука, че пускали съкратена версия за по-възрастните, щото сериите били над 3000 и дори всеки ден да пускат по една, Ззлобата може да не доживее края.

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Я, набедих социалистите без винанови [re: Analyser]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 19:37



Демократите подържали предложението на Буш, фундитата били тези дето го клъцнали.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Хлебарке както не си разбралнови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 19:45



Желая ти да се срещнеш с баща ми на работното му място



Тема Я! Интересно!нови [re: Topepo]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано21.07.04 20:15



Аз споменах за случая в "Не Е Само Да Го Извадиш" (в обществената тематика). До разказания разговор с колегата не знаех за Алдрин и напикаването.

Ти от къде чу за напикаването? Просто ми е интересно. Напикаването е било много човешка реакция, и не знам някой (поне от хората около мен) някога да е видял нещо срамно или унизително в тази изява на човещина.



Тема Пращането на човекоиди бута технологията.нови [re: 3aщo]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано21.07.04 20:20



Прав си.

Обаче създаване на обитаемо обкръжение за човекоиди, и най-вече ПОДДРЪЖКАТА им в добро здраве и дух, поставя доста интересни задачи - които често са изненадващи.

Примерно, един от проблемите с Космическата Станция е набирането на електрически заряд от движението й през земното магнитно поле. Едно е да анализираш тези неща на теория и да размахваш ръце тук долу на Земята, друго е да виждаш как теоретическото моделиране се издънва в практиката... И съвсем друго е да боравиш с възможността за електро-шок на космонавти, допиращи електризирани части на Станцията, с електрическият потенциал пре-достатъчен да прокара искра през скафандър и не само да го продупчи, но и да тресне човекоида вътре - който да припадне, примерно. И мамата си трака. Всичките тези проблеми стават много належащи щом опрат до човешки живот - и гледай как технологията рипва да ги разрешава!

Мисълта ми е, пращането на човекоиди по Космоса служи като технологичен локомотив.

Номерът е да се постигне някакво разумно равновесие в бройката на човекоидите. Контрастирано с 8-задниковите джамбурета в Совалката, примерно.



Тема Искаш да кажеш кацал ли е Боинг на Лунатанови [re: Greenleaf]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано21.07.04 20:40



Разните компаний, разработвали и произвели твърдяша за полетите до Луната - бяха купени от Боинг. По договорните условия, Боинг стана собственик и на историята на тези компаний. Ето как ДЦ-3 стана самолет на Боинг, както и лунните капсули, и много други неща. Та в днешно време, СЕГАШНАТА история, значи, пак има американците кацнали на Луната, ама чрез Боинг. Това за разговорка.

Вчера като идвам на работа, долу в коридора три полово-привлекателни обекта зад една маса раздаваха на всеки минал по плакат, лепенка, и значка за 35-годишнината от лунното кацане. Сега интересното нещо: щото съм получавал такива значки отдавна, за какви ли не чествания, и аз рефлексивно ги отварям и гледам за печата на производителя. До сега печатът гордо пригласяше на американската патриотична песен с "Направено в Китай". Ние (и аз, доста гласничко) отдавна негодувахме от нотката на това пригласяне. Щото не само на значките, ми и на американски знаменца, и на каквото не ти е минало на ум, звънтеше "Направено в Китай".

Та днес имах време да отворя значката от вчера. И? Има логото на Боинг, и под него пише "официално издание". Без китайско пригласяне. Един вид, някой някъде е решил (след толкова много години), че не му е времето за глобализъм и изгъзици, и трябва да се турне малко национално самоуважение в тези символизми.

Споделих наблюденията ми с колеги. Всеки бе забелязал липсата на китайското пригласяне. Обаче - какво нещо е човешката душа! плюс хората не са тъпи! - заключението беше, че колкото един народ е по-запецнат и се чуства по-зле спрямо другите, толкова повече набляга на символизмите за национално самоуважение. Защото ако се чустваш силен, символизмите няма да ти кривнат струята, нали така? Но те стават болезнено важни ако НЕ се чустваш силен. Та и подробностите по значките бяха възприети с песимистична нотка. Не от мен; аз даже се усетих странно в ролята на оптимист, за случая.



Тема Ти не беше ли предрекъл въпросното клъцване?нови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 20:42



Май имам спомен точно да говориш за вчерашния вариант.

А колкото до Олдрин, доколкото знам той е казал нещо от рода "Нийл беше първия да стъпи на лунната повърхност, а аз първият изпикал се." Дали е истина, може да се провери само от телеметричните данни - ако е още запазена.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Скромно си мълча че (както винаги) съм бил правнови [re: Greenleaf]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано21.07.04 20:50



Така беше. Предвиждах ги тези неща. И да не си давам прекалено личен кредит - предвиждах ги защото разговарях с хора, които също ги предвиждаха. Да не говорим за опита с предишни републикански администраций, като тези на Реган и Храстов, избрания. Големи приказки, и стигне ли се до парата - малко разчет.

С други думи, вярно че съм бил прав - и ми е много неприятно че съм бил прав. Надявах се да не съм.



Тема Че осветли ме де.нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 20:57





people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Прав си! Да ти казвам ли ...нови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано21.07.04 21:14



... кой народ има най-много подпиращи символи ?

Сетих се и за един стар виц:

на другия ден след корабокрушение на пътническия кораб се срещат 3 акули.

- Как си ?
- Ох, остави, вчера глътнах един ирландец и сега ме гони един махмурлук, не ти е работа. А ти ?
- Ами аз глътнах един руснак и оше плюя значки и медали.
- Лесно ви е на вас, казала третата, аз глътнах един български партиен деятел и втори ден не мога да потъна ...



Тема Този филм го има и за нации и за индивидинови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано21.07.04 21:18



И при индивидите съм забелязал същото - колкото по-смачкан, толкова по-голям знамевеец. Е, има и изключения, разбира се.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Това чикибойче КМарко въобще не го четанови [re: Beнko]  
Автор Блoндинka (образована)
Публикувано22.07.04 01:20



Само си представям как съм му подсилила комплексарството от американчетата и ми става драго и весело на душата.

When you’re tall, thin, blond, and have big boobs, you can have any job you want.


Тема Re: Разкажи за близнацитенови [re: FireWall]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано22.07.04 07:06



моля
Щото пък един американски пич, "неспоримо доказа " , че зьад всичко са ..а..българите.
И ти ли така мислиш?
Дай инфо.




Тема Re: Скромно си мълча че (както винаги) съм бил правнови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 07:19



Ихаааа ... как така предсказваш неща случили се преди толкова много години. Пък аз все си мислех че предсказването е за бъдещи събития...



Тема Re: Отиди в Ел Пасонови [re: Greenleaf]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано22.07.04 07:20



и ще го видиш, как е при държавите:
от САЩ страната -бели сгради , спретнати и неони
от Мексико-кирпич, къщи без прозорци и най-големият флаг, който съм виждал.

Относно смачкването-истина е, всеки се чуства смачкан от 9/11.
Не се коментира явно, и по тв не се бръмчи, но като стане на дума..или в контекст и винаги се усеща.
А бе просят си го и ще си го получат:
още един мандат на Буш и демократизиране на Иран.




Тема Re: Че осветли ме де.нови [re: Greenleaf]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано22.07.04 10:15



Ако се хване Боинг, може и да успее да направи нещо. Ама тия клоуни с тия смешни пари...





Тема Леко-полеко. Чувал ли си за Зубрин?нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 10:28



Аз не казвам че Рутан ще кацне на Марс. Частниците правят бебешки стъпки към космоса, но от друга страна НАСА ще има 2+ години без истрелян човек. Бебешки стъпки по-добре, отколкото стоене на място.
Със сегашното бюджетно разпределение, нищо чудно НАСА да е на Марс след РКА+ЕСА или Китайците. А току виж и след Джон Кармак.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Нема нужда, в Калифорния на живо го виждамнови [re: usmihnat]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 10:40



Покрай 9/11 всички накачихме флагове - за по седмица-две. Сега в момента само трашовете ги веят постоянно. С Мехиканите случая е същия. Успешните вадят флаговете два пъти годишно. Кореец един не съм видял да развее знаме на къщата - дори по време на световното.

Е, аз вадя флага по-често - 3 Март, 24 Май, 2 Юни (ако не забравя), и ако има голямо спортно събитие.


people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема За рязането на бюджета става думанови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 10:43



Скромний го предрече в деня на речта "MARS, bitches!"

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Нема нужда, в Калифорния на живо го виждамнови [re: Greenleaf]  
Автор Danail (bored)
Публикувано22.07.04 11:34



Каква дата е 2 Юни, моля?

I winownite sa angloamerikanskia imperializm i lae6toto im ku4e izraelskia militarizm


Тема Ще кацнат ли руснаци на Луната?нови [re: Greenleaf]  
Автор Лили и Mими ()
Публикувано22.07.04 11:40



ние мислим, че "Нет".
Гуй, папа Луна!




Тема Денят на Героите, Ботевият деннови [re: Danail]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 11:41



Монах-Отшелник ли си?

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема А на 9.9. не го ли вадиш ?!?нови [re: Greenleaf]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.07.04 12:26



Бях малък. Баща ми с приятели отливат врата пред къщата. Две колони, над тях плоча като стряха, както му е реда ...

Минава ОФ-то на квартала. Спира, гледа намусено с ръце отзад без да поздрави няколко минути и изтърсва ззлобно. "Ъъ.. Забравили сте стойка за червеното знаме. Щъ въ питам де ша го турите на 9.9." За 24 май не попита, въпреки че като се замисля беше пролет и точно той наближаваше.

Знамето трябваше да е червено. На старата порта спомням си баща ми беше сложил за някакъв празник българското. Същото ОФ ме прати да го извикам от съседите и му каза да го смени с червено. Баща ми му каза, че това все пак е българското знаме и оня след като се почеса по врата, и се опита да се замисли рече:" А... Може! Ама и червено трябва да туриш!" Голям тъпак беше. Гледай Марко и не питай!

Ей затова сега хората нямат навик да слагат знамена. На мене колкото пъти ми мине през главата, все за тия случки се сещам и се отказвам Отживелици от комунизма дето се вика.

Добре, че децата поне не са така. Едното си е взело и знаме с "прима"-та и си го е закачило на стената над леглото. "Да е готово за мачовете!" Остава ако не се сети само да го подсетя да го извади и на 24 май.

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Re: Искаш да кажеш кацал ли е Боинг на Лунатанови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 15:04



В тази История със Значките ... си сложил Коня между две каруци, да тегли едната и да бута другата ... хммм ... не сме силни, или сме се мислили за много силни преди това ? Ако е второто , значи нещата се движат към Равновесната Точка :

.................-----> <------.................
Не силен --> Силен <-- Много силен

Не лошо, никак не е лошо ... Силен звучи по- оптимистично от Не силен и по - реалистично от Много Силен.
Така че , Вярната дума е Силен ...
Впрочем, това не ти ли е вече познато ... в персонален аспект?



Тема Марс , другарконови [re: Лили и Mими]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 15:11



2015г. сме на Марс другарко- и като сувенир ще пратим на наса от кратера Гусев Спирита и Опортюни-то...
И зокато се наканят американците на луната- там ще е плъзнала китайска сган -и ще са отворили вече ресторантчета за китайска храна. И ще правят ефтини боклуци

А гуя ще го сосате яко. еротично при това



Тема Re: Искаш да кажеш кацал ли е Боинг на Лунатанови [re: Pимлянин]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 15:21



"интелектуалничиш" като бит педераст..
абе кажи си го с 2 изречения какво ти е мнението бре..
Какво го сучеш и виеш кат слонска чекия
Тва дерьмократите сте истински капути

Ти си педал и твоят микро и макро мир осцилират около следната Равновесна точка:
Много -->Анално<--Силен
и излиза, че си Много Силен Анално



Тема Re: Марс , другарконови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 15:25



Какъв Марс бре ... че вие да извадите Курск не успяхте сами ... сега за Марс тръгнали ... после като го закъсате има да биете депеши до НАСА с молби за евакуация ... Марс, русляшки пиянски сънища
Марс може да видите, само ако ви изритаме от Земята и НАСА ви осигури бесплатен еднопосочен билет до некоя марсианска пустиня да си въстановите Съветския Съюз ...



Тема прекалено голям оптимист синови [re: Greenleaf]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 15:33



сър Зеленостий. Моето големи уважен към теб. Ама бъди реалист. Всичките тия дето ги изреди са пълни кръжочници. Използват достижения технологични и наработки менно на тия дето в продължение на 40 години е вливано трилиони . създавани си инженерни екипи. селекция е имала на кадрите , разни там бюра, екипи - творя ли са хората. блъскали са си главите над проблематиката...
а тия кръжочници си мислят че с 25 млн ще хванат св петър на за мадурите...
и какво се оказа - за малко да изгърми първия полет и то на 2 пъти...
Абе ще са пълни катафалки тия кръжочници...
Хубава е пазарната икономика- и да се печелят прчки от подобни начинани- ама да замнш космическа стратегия с начинания на разни кръжочници- дето тепърва преоткриват топлата вода. То тва направо си е- немам думи..

Да се насочат по-добре на кръжочни начала средствата по алтернативен транспорт и двигатели- и след 20-30 години усилия може да стане нещ фундаментално...
А сега кво -грубо казано служиби на някакъв пръдлив трабант ракетен двигател и пасажери на борда



Тема Re: Марс , другарконови [re: Pимлянин]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 15:36



май товаришч римский гейчик- НАСА смяташе после след гръмването на Колумбия дали е нямало възможност да се скачи с МКС...
Скромният обесняваше причините порад което тези маневри са били орбитално невъзможни и поради рсурс за гориво...
Пък и амерканската совалка за разлика от Буран нямаше отделна капсула за евакуация на космонавти...

ПП Ти със Светията не можеш си мериш хуя по какъвто и да е параграф
Само ти остав заедно с Антито да си го намачквате с точилката- пенсионерски чикии да си правите



Тема Re: Искаш да кажеш кацал ли е Боинг на Лунатанови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 15:43



Аххааа ... ах тези инелектуалци, мамка им, не ги разбираме ... още Лайнин го беше казал ... та затуй ги истрепахте и сега нямате кой да ви обяснява като откраднете некой план от НАСА , кво пише в него ...
По тая причина де, и ракетите ви са като русляшки пишки ... Криви и никога не се дигат ....
Виж как ние Американците го нямаме този проблем ... и ракетите ни качествени и прави ,а пък за Пишките ... Прима, ако ти стиска ела да видиш ... Ама първо си извади от пръдлето оня дървен тампон дето ти го набиха чеченците преди има няма 5 години и му отрязаха канапчето за да ти седи се вътре ....



Тема Re: Марс , другарконови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 15:57



... че кой си мери нещо със Светия, ние сме си сънародници по две линии ...
... обаче под секрет да ти кажа ... познавам го ... и ти казвам, забрави , няма да те вземе в Боинг ... така че не се фащай за палците ...



Тема Много добра идея - всички комуняги на Марс !нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 16:27



С one-way ticket !

Само че ако оживеят там след няколко години ще се наложи да им изпращаме червен пясък с транспортни космически кораби !



Тема Буран капсула може да е имал, но космонавти нямашенови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.07.04 17:22



Па с умрял гуй като съветския никой няма намерение да се мери.

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Другарю,нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Лили и Mими ()
Публикувано22.07.04 18:48



през оная ми работа ми е, че в Космоса, кога руснаците ще пият водка на Марс.
Казвам ви го най - еротично.
Идеята не е никак лоша обаче.
Всички комуняги в Космосе!
Ура, да пием за което!




Тема Оптимист съм, вернонови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 19:40



Ама тук кинтите са цар. Нема случай някой да е излязал в космоса (разработка + желязо) за 20 мил. НАСА е приготвила 4.7 милиарда за совалките следващата година, а я ще има един полет, я не.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема като са толкова криви тия ракетинови [re: Pимлянин]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 19:48



що сънародниците ти купиха 100 двигателя РД-180 и ги слогат на Атлас..
или пък си качват спътниците с Протон , Зенит и т.н.

Не са ти ясни хич нещата товариш гей. Сътрудничестовот между УСА-то и Россия е много дълбоко. Кофтито е че САЩ пак правят ебливо -лицемерни номера. Двойни стандарти му се казва...

А ти не си сънародник със Светията- питай го да ти каже...
И си лчи еснафската ти същност щом спомена за връзкарство в Боинг. Ти си същият капут като оня описан в прекрасният разказ на Светията- "Кой си ти?"



Тема Re: Другарконови [re: Лили и Mими]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 19:54



за нас православнит комунисти- Вселената е отворила всички порти...
Ама вие седесарчетата заблудени от Манго съ чудя - де ще ходите...
Като згубите и тия парламентарни избори



Тема Re: Оптимист съм, вернонови [re: Greenleaf]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано22.07.04 19:56



ама Зеленко- не съм против кинтите.. Ама сам виждаш между зевена цифричка на кинтите и дадена реално има мноого голема разлика..
И БушМена строеше въздушни кули за велики полети до Луната и Марс- ама май полетите ще са само до собственото м краварско ранчо...
Май един от малкото дето дадоха реални пари за аерокосмоса в САЩ си е Джимито Картър...
Готин пич си беше- много го уважавах, не е говняр и майчеебец като оня Алцхаймера и Бушменковците...

ПП Ти за всеки склучай си подготви път за отстъпление- я по Европата или в България- щото тоя БушМен ще си го мъкнете доживотно.. Ще имате военен социализъм та дрънка



Тема И аз това викам другарю,нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Лили и Mими ()
Публикувано22.07.04 20:02



там Ви е мястото- във Вселената.




Тема Че прав ви път, бе !нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано22.07.04 20:02



В небесата, в пъклото, в ада ... само да не сте тука !



Тема Пенсионираме го наесен краварянови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 20:03



А и да не го пенсионираме, ще му вземем конгреса - няма да може да разиграва кравата си както преди. Не че Кери ще даде кинти за космоса де.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема 9.9 празнуват само седесарите и комуниститенови [re: Beнko]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 20:25



Да не мислиш, че в България съм слагал знаме? Хем не са ни тормозили дружинници (в София социализЪма беше почти с полу-човешко лице - в сравнение с провинцията де). Военната служба - 2 Години дигане и спускане сутрин могат да направят циник от повечето патриоти.
Тук вдигането на БГ знамето е моята декларация, че си оставам Българин - колкото и да съм интегриран. Е, и повод за обучение на съседите в историята на България примерно.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: като са толкова криви тия ракетинови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 21:20



Къш ... я бягай да следиш ИПетата на клубарите ... Русляк



Тема Re: И Конгреса наш и Президентанови [re: Greenleaf]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано22.07.04 21:40



и Калифорния....
Още 4 години...после, ако се пръкне някой по-малко комуноиден либералденец, може и вас да огрее.



Тема Ако стане смятам, да го отпразнувамнови [re: usmihnat]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано22.07.04 22:21



Ако стане смятам, да го отпразнувам, като си купя нещо скъпо,безмислено и европейско с парите спестени от данъчни облекчения. Една 8 метрова яхтичка например.
Така всеки път като ме хване яд на Буш, ще си казвам - може и да е маймун, но ти даде яхта, за разлика от белите боклучета на които даде четвъртит.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: THE TRUTH ABOUT MOON LANDINGнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано22.07.04 23:12



- по онова време руснаците са подслушвали мисиите на Аполо. Ако е имало и най-малката нередност или съмнение те първи щяха да нададат вой до небесата. Обаче си траят.

Това изобщо не е довод. Съвети и американци са една мафия. Всеки се стреми да излъже народа си по-засукано, за да му вземе парите. Американците излъгаха за едно, руснаците за друго - правят си комбина - бизнеса си е бизнес.

Американците не са кацали никъде, освен в Корея, Виетнам, Югославия, Ирак и т.н.

Всичко беше един добър анимационен филм.
Ако бяха кацали, щяха сега да воюват с терористи там, от обратната страна на Луната...



Тема Re: Пенсионираме го наесен краварянови [re: Greenleaf]  
Автор Pимлянин (ProconsulBG)
Публикувано22.07.04 23:37



Така де... вие с вземането вече започнахте ... вече взехте Документите ... да видим още каква ще я свършите



Тема Кацали са ми на дедовиянови [re: Greenleaf]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано23.07.04 00:22



Ти сигурно и в Дядо Коледа вярваш?







Тема Re: Аз пък ще си взема нещо азиятсконови [re: Greenleaf]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано23.07.04 00:34



една рускиня със спестените данъци и ще "плаваме" по бг флаг из Чикагските кръчми.
Спечелили Кери, тогава ще има $$$ само за да издържам разни черни боклуци...




Тема Помня.нови [re: Greenleaf]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано23.07.04 01:06



Реакцията по лицата на слушащите речта беше отявлена. Преведено от политикарски на английски, чувахме "рязане".

Обаче голяма тема се получи, а? Я гледай що посещаемост, що чудо! За тема по кацане на Луната, в политически клуб!

По мои впечатления от Аполо ветерани инжинери, успехът на Аполо е бил, разбира се, положен върху научна и инжинерна експертиза, но без щедро финансиране (безпрецедентно в човешката история, като процент на националния разчет), подсигурено от политическа далновидност, и без щедра Божа закрила от лош късмет, нещата лесно са можели да останат до никъде.

Тези дни обсъждаме връщане на Луната. Експертизата е осакатена. Парите ги няма. Политическата далновидност - хептем липсва. Но да кажем - ще се напънем, ще избичим нещо. Но идва голямото шубейго! ГОЛЯМОТО шубейго! Ми ако ТОЗИ път Господ не е така приветлива и закриляща? До сега Божата обич към Америка беше нещо като вписана основна вяра, нещо като "бе даже да сгафим, Господ ще ни помогне". Но нещо вярата се поразклати. Господ май няма лично специално монополно договаряне с Америка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.