Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 10.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак филм за евреитенови  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано20.07.04 21:13



Днес, отново по бТВ ми пускат филм за евреите и втората световна война. Защо си набутват тъпата съдба непрекъснато в лицето ми, не мога да разбера?
Досадни са като конски мухи... Паразити.
Просят си още холокости...





Тема Кои точно са "паразити", бе келеш? [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор justaman (cares a lot)
Публикувано20.07.04 21:26



Филмите за Холокоста не ги правят само евреи. Да не говорим, че това нещо наистина се е случило и ако ти ми намериш едно основание това да бъде извършено аз лично ще ти се извиня, че ти се налага да гледаш тези "глупости".

И ако на жалки нео-нацисти, като теб, не им е приятно да гледат тези филми то хубавото на днешния ден е, че никой не ги принуждава. За разлика от едни други времена, за паметниците на които така милееш.

Така слушайки нео-нацистките ти приказки на всеки нормален човек му се иска днешният Свят да не беше толкова либерален с всякаква измет.

We care a lot ..... about the red scum


Тема Re: Кои точно са "паразити", бе келеш?нови [re: justaman]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано20.07.04 21:31



всяка държава трабва да има закон ограничаващ размножаването на евреите. Мисля 0, 000001 % е допустима граница над която евреите се превръщат в проблем и опасност за обществото където паразитират. Безспорният принос на Хитлер за вече 60 годишният мир в европа е, че успя да намали наполвина евреите. ЕваааАааала ! Мисля скоро време пак ще трябе да ги чистеме .... ко ши кайш ?



Тема Re: Кои точно са "паразити", бе келеш?нови [re: justaman]  
Автор Borislav (анти)
Публикувано20.07.04 21:35



Рангеле, по време на войната в Европа са загинали около 30 милиона хора (може би и малко повече).
По официални документи (шведския червен кръст) не повече от 500-600 хиляди евреи са били унищожени. Еврейското лоби раздухва тази цифра до 5-6 милиона.
Дори и да са 5-6 милиона, това е пак много по-малко от 30 милиона. Това "унищожение" е било за цяла Европа, а не само за евреите. Войната не е била за унищожаване на евреи, а за съвсем други причини. Евреите, циганите, комунистите, педерасите и подобни (в концлагерите), са били само следствие на войната.
Евреите и досега цицат пари от Германия, Швейцария и откъде ли не, под претекста за "масово унищожение". Какво да кажат руснаците, като около 20 милиона от тях бяха убити?
Единственият отговор от хора като теб, когато чуят истината, е да повтарят папагалствено "нео-нацисти" и прочия. Това е вече много изтъркано. Дай нещо по-свежо



Тема Re: Кои точно са "паразити", бе келеш?нови [re: Пaлaч]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано20.07.04 21:38



Мисля че днес няма да има такъв филм в Полша.
По простата причина че поляците са "благодарни" на нацистите за изчистването на страната от евреите окупирали висшите етажи на властта и бизнеса. Това цитат от поляк.
Аз лично нямам нищо против евреите, но ми писна да ми се правят на жертвените невинни агънца само, а постоянно да палят световната черга.



Тема "Келеш" ще викаш на баща си...нови [re: justaman]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано20.07.04 21:39



Евреите са паразитен, досаден народ, който си избива комплексите за малоценност със скъпи рекламни кампании.
Много други народи имат подобна съдба (арменците например), но никой не си набива наританите задници в очите на останалите така.

Ако има начин да накараш хората да те мразят, това е да им досаждаш по този начин!





Тема Викаш Ювиги на сапун, а?нови [re: justaman]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано20.07.04 21:54



Ей, дано сте си записали рецептата на Хитлер някъде.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Не разбира сенови [re: Zzloba...]  
Автор ‡Ювиrи‡ (Ави)
Публикувано20.07.04 22:04



Не така грубо... С кадифена ръкавица трябва да се пипа.





Тема Не се разправяй с него, келеш е комплимент за негонови [re: justaman]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано20.07.04 22:08



Не го ли видиш, какъв боклук е !
Я да вдигнем пак темата му за "АТАКАААААА...", да се посмеем



Тема Ама с кадифената ръкавицанови [re: ‡Ювиrи‡]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано20.07.04 22:10



като ти бърлат все в окото...

Ейна, нали се писах писател, ша зема да напиша и аз нещо за холокоста, че една Нобелова ПРЕМИЯ добре ще ми дойде. Ама ще ги докарам до 15 милиона избитите евреи, та да изцакам конкуренцията.

Да му мислят Хитлер и Гьобелс кво ги чака.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.