Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 29.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Руснаците - ебати поровете - най големи изроди  
Автор exkomsomolec (бивш комсомолец)
Публикувано11.06.04 17:22



в света!


30% населения России вообще не чистит зубы

30% процентов россиян не чистят зубы. Такую ошеломляющую статистику обнародовали в Санкт-Петербурге местные производители средств гигиены.

Перед тем, как запустить в производство новую серию зубных щеток, они провели исследование продаж, показавшее, что в России 30% населения вообще не чистит зубы, а еще треть делает это только раз в неделю, передает РСН.

Кроме того, в стране есть семьи, где имеется всего одна зубная щетка, и ею пользуются все по очереди. В отличие от Японии, где зубы чистят все, в России норма потребления зубной пасты на одного человека в год составляет всего полтора тюбика, констатировали производители.







Тема Re: Руснаците - ебати поровете - най големи изроди [re: exkomsomolec]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано11.06.04 17:32



Да бе и сигурно 50% не използват тоалетна хартия, те да не направят такова проучване в БГ, че тогава както българите отиват към малцинство с тия циганя и и др. при нас статистиката може да покаже и 80%.

........еййй ама бях ви казал, че на българина ОСНОВНАТА му грешка е че винаги гледа в купата на другия, тази тема е чисто доказателство за това!!!



Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Само тази ли е доказателство? Или тази ТЕ дарзни? [re: FireWall]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано11.06.04 17:40
































Ето до къде води Ззлобата !


Редактирано от Beнko на 11.06.04 17:42.



Тема като стане въпрос за руския кирлив задник изведъж [re: FireWall]  
Автор exkomsomolec (бивш комсомолец)
Публикувано11.06.04 18:46



Абе рамункьо, ние сме крадливи, мързеливи и лъжци защото 50 години ни бяха окупирали такива скотове, че и по-големи.

Но ще се оправят нещата, малко по малко ...



Тема Re: като стане въпрос за руския кирлив задник изведъж [re: exkomsomolec]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано11.06.04 19:25



В отговор на:

Абе рамункьо, ние сме крадливи, мързеливи и лъжци защото 50 години ни бяха окупирали такива скотове, че и по-големи.

Това е защита тип циганска:
-Защо крадеш ве?
-Шото нема пари бате.

Та и твойта защита същата, ние сме крадливи мързеливи и т.н. щото незнам кой си ни е виновен.

Абе муньо тоя лаф да си го чувал : " На кривия чеп космите му пречат "

и още нещо мунчо това дето ти го казваш и седерасистите много обичаха да го повтарят - 45 години стигат, 45 години стигат, 45........ искам да отбележа, че от новото време вече минаха колкото и да не ви се вярва 15 години в мизерия, мръсотия и беднота за разлика от ония 45!

Второ: имало е държави в много по-неблагоприятно положение от нашето в момента и тези държави отдавна са ни разминали и са далеч напред.

Трето: това дето го казвам за паницата и гледането в нея, абе много ама много се съмнявам, че някъде в някой си руски политически форум някой поства теми от типа на: " Ей тия Българи били големи лайняри ...." или тем подобни.

Четвърто: Кажи ми честно даже ако това дето си го писал е истина, какво точно ти харесва в него, кефиш се, че си Българин ли, готино ти е, че та са толкова зле, чиста злоба ли кво, обясни ми.......макар че аз се досещам за един друг лаф: "Важното е не аз да съм добре, а Иван(примерно) да е зле". И двата лафа цитирани от мен са си чисто български.

И пето последно: живях там 2 години и видях повече цивилизация от колкото тука за 20 и кусур. Така е , колкото и да не ти харесва.

Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Re: Само тази ли е доказателство? Или тази ТЕ дарзни? [re: Beнko]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано11.06.04 19:27



Абе пич, земи разкарай тая картинка, защото първо си смешен и второ прави ми ненужен интернет трафик!



Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Пак некой друг ти е виновеннови [re: exkomsomolec]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано11.06.04 19:33



Нисша душице, какво те бърка чуждата паничка ?

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Абе оказа се, че на такива като тебе и конника безнови [re: FireWall]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано11.06.04 19:36



глава и 45 г не са ви стигнали.
Затова трябваше да изтраем заради такива като тебе и луканиовата зима, а и Виденовата.

А това, че за разлика от ония 45 г сега живееш в мизерия говори лошо само за тебе. Да не би да си бил преди партиен секретар в някое АПК, а сега да си безработен? Ами огледай се около себе си. Хората си живеят живота и дори царо и мутрите не могат да им попречат кой-знае колко, а само търтеи като монтанския ръб реват, че са им виновни гадните частници и чорбаджиите и наваксват пропуснати ползи

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Re: Абе оказа се, че на такива като тебе и конника без [re: Beнko]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано11.06.04 19:46



Глупако казах ти че си смешен ама ти не разбираш, тая работа дето я работа в момента е причина за завист от страна на много мои познати. В поста си поставям акцент върху повечето БЪЛГАРИ! твои земляци тъпако! Или на теб ти е все едно за другите....? .... кво ли се чудя- всеки за себе си това е играта в БГ.

Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Хе-хе! :))) На друг правил ли си забележканови [re: FireWall]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано11.06.04 19:59



че ти прави ненужен трафик? На

? Неговата картинка е 8755 байта, а моята е само 4994 байта

правил ли си бележка? Неговата картинка е цели 29854 байта


А за картинката на ресуректума що си мълчиш? Щото е на озъбен съветски танкист ли? Нищо, че е цели 25330 байта.

Що тоя двоен стандарт?

Що не си признаеш, че моята картинка като показва какво стана с любимеца ви ви бърка в ззлобните червени задници?
Та кое пречеше на калпавия казваш? Картинката, дето ви я показвам да се видите на какво ще заприличате от ззлоба ли? Или космите? От садамовата брада, а?



Ето до къде води Ззлобата !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.