Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема НАЦИЯТА ДЕФЕКТИРА....!!!нови  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано11.05.04 07:17



Предварително се обръщам към всички, които ще ревнат в един глас срещу мен и ще изръсят порой от плювни - да го духате!!!

Сега към останалите нормални хора:

Не знам как ви се вижда това, но зачестяването на предумишлените убийства извършени от ДЕЦА е факт:

"Лъчезарни деца" убили зверски 85-годишния нумизмат в Ст. Загора

Христо Димитров

Като "лъчезарни деца" охарактеризиха задържаните в следствения арест за зверското убийство на 85-годишния нумизмат инж. Милко Златев 2 момичета и 2 момчета техните преподаватели в Стара Загора. Учителите от СОУ в кв. "Железник" и Техникума по електротехника научиха от журналистите, че техни възпитаници са планирали и осъществили престъплението, станало на 5 май привечер в жилище на бул. "Цар Симеон Велики" 65. С мярка за неотклонение "задържане под стража" за 72 часа са 15-годишните Мария Н. и Виктория Н. и с година по-големите Дончо Т. и Боян Д. И четиримата нямат регистрирани груби нарушения на училищния ред, ползвали се с добро име сред съучениците си. Директорите на двете училища до вчера предобед не са търсени от следствието, а от полицията отказали да им съобщят подробности, защото задържаните са непълнолетни.
Ако се съберат достатъчно доказателства за виновността им, те могат да бъдат осъдени на доживотен затвор, но предвид на това, че са под 18 г., максималното наказание може да е 12 г. зад решетките.
Трупът на пенсионера, бивш шеф на химическата лаборатория в гълъбовската брикетна фабрика, Милко Златев, е открит на 8 май. При извършения оглед е установено, че по тялото има множество контузни рани, около шията му е усукан телефонен кабел, а в гърба му е забит до дръжката 30-сантиметров кухненски нож. Престъплението е било с цел грабеж, при който от дома на убития са отнети част от нумизматична колекция, ръчен часовник "Сейко", видеомагнетофон, светкавица за фотоапарат и 1600 лв. Вещите са намерени и иззети от дома на едно от момчетата.
Според запознати майката на Мария Н. е почиствала жилището на жертвата. Той й бил дал заем от 65 лв. Парите трябвало да бъдат върнати на 5 май, но родителката била заета и дала сумата на дъщеря си да я отнесе на стареца. Момичето разказало на приятелите си, че Златев има доста скътани пари и богата колекция монети. Тогава всички се обединили около идеята, че могат да го "прослушат".
Това е втори случай на убийство, извършено от деца в Старозагорска област тази година. Преди седмици непълнолетен уби с ритник друг пенсионер в Казанлък.


Сега берем плодовете на "социалистическия морал" и "социалистическите ценности" в чийто дух са възпитавани безотговорните им родители. За съжалние прогнозата ми е мрачна - тази прогнила нация няма да я бъде...!!!

Аз съм висша маймуна...а като се напикая и хоп оттеглям се
ЯРОСТслав


Тема Ходи се гръмни, кресльонови [re: Peaлиcт]  
Автор Areнт ()
Публикувано11.05.04 07:21



Ако според тебе ние дефектираме, то американските другари с техните изпълнения "младеж разстреля Х съученици и У учители" трябва да са направо изгнили.



Тема Re: Ходи се гръмни ти...нови [re: Areнт]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано11.05.04 07:35



Да ми сравняваш страна с мащабите на САЩ с България е доста малоумно. Едно е да се намират откачалки сред стотици милиони хора от всякакви раси и етноси, а съвсем друго е тийнеджъри да планират съвместно и напълно хладнокръвно убийство с цел грабеж в малка страна като нашата. Само жителите на Ню Йорк са с десет милиона повече от цялото ни население. Не ми се мисли в какво би се превърнал един град, ако там живееха 18-20 милиона българи....жална му майка на града...!!!

Сравняваш несъпоставими неща....мисли преди да пишеш бе чукча с чукча....

Аз съм висша маймуна...а като се напикая и хоп оттеглям се
ЯРОСТслав


Тема Кресльо мамин, вярно, че младежта сенови [re: Peaлиcт]  
Автор Areнт ()
Публикувано11.05.04 07:45



е "развалила" и ти си ярко доказателство за това.
Ама иначе нещата са си съпоставими. Ама не ти пасват на твоите теорийки за добричкия и умен мамин кресльо и "дефектиралата" нация, която го заобикаля.

А пък като си заговорил за "безотговорни родители", я кажи ти твоите деца как ги възпитаваш отговорно? Ууууупс, ма ти май още едно дете не си направил и отгледал. Ама иначе си компетентен как става тая работа и можеш да даваш акъли, нали?



Тема кретенин цвъркащ!нови [re: Areнт]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано11.05.04 09:29



Заради твоето нещастно гъзолизко поколение дето ни навря в руския гъз за 50 и кусур години, сега се "изсират" тия чалгаджийско-дементни изродчета. Заради безхаберието ви, вечното плюскане и дементно съществуване. Задай си шибания въпрос какво освен един задръстен от сране кенеф ще оставиш ти след себе си!? За толкоз години комунизъм имало ли е смисъл жалкото ти шибано съществуване, и въобще някога ще има ли?! Разсипахте ценностите на нацията, семейството както "основна клетка на социалистическото общество" беше обърнато или на сбор от агент и курва с две дечица или в по-добрия случай на мачкани от системата хорица, които не могат да си позволят и да говорят пред децата си това, което мислят...

"Защото ще се умножи беззаконието и любовта на мнозинството към него ще охладнее..."

You have to be cruel to be kind.


Тема Слушай, келешче посранонови [re: spock]  
Автор Areнт ()
Публикувано11.05.04 09:39



Курва ще викаш на майка си.
Я марш мами да ти смени памперса, лигльо



Тема що се засягаш на курва точнонови [re: Areнт]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано11.05.04 09:41



а деденце?

You have to be cruel to be kind.


Тема Тия ги пробутвай на Добратанови [re: Peaлиcт]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано11.05.04 11:32



Ако не ме мързеше, щеше да получиш една хубава подробна статистика за тежка детска престъпност в "родината на модерната демокрация".

Красота: среди бегущих
Первых нет и отстающих -
Бег на месте общепри-
миряющий


Тема Демонстрираш ТИПИЧЕН СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ МОРАЛ.нови [re: Peaлиcт]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.05.04 11:40



И след 100 години все ще се ОПРАВДАВАШ със социализма, точно както комунистите се оправдавайа с монархо-фашизма.

Не мислиш ли, че е малко късно точно сега да плащаш за социалистическия морал?

Свестните хора и тогава си бяха свестни, а боклуците - боклуци. Виж Гнидата - пак си е доносник, а Добрата - същата квартална ОФ-агитаторка и първа клюкарка.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Говориш за своите родители, ам?нови [re: spock]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.05.04 11:59



Голямо лайно са оставили, вярно, но далеч не всички са такива. Иман мнозина мноооого по-свестни деца от теб.

Нали точно ти се кефиш на убийствата, бе посерко? Точно самовлюбени малоумници като теб извършиха и убийството, за което иде реч.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.