Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 06.10.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Курвата Надка и Мангала са за растрелнови  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано06.05.04 21:32



Такова безочие и мръсна седеращина не съм виждал скоро време. Курвата и Мангала изказвания направиха. Даже наглата Курва обвиняваше Царя , че нищо не направили, а забрави кой изостави медиците в Либия. Заедно с Мангала нали призоваваха към тиха дипломация. Путьо Стоянов и той мръсния капут...
Надявам се роднините на медиците да линчуват Надка, Манго и Путьо

Дейба вашта мама седерастка мръсна , за разстрел сте



Тема Re: Я си кажинови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор drug (пристрастен)
Публикувано06.05.04 21:45



кой ти отхапа клитора та така виеШ?



Тема Re: Курвата Надка и Мангала са за растрелнови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.05.04 22:07



Ти какво пак излая? Не ти ли е ясно, че в онези години изобщо никому не беше ясно какво точно става в Либия? Трудно е в началото да има адекватни реакции - макар, че аз никак не съм убедена, че тогавашните реакции са били неадекватни.
Опитвам се да ти говоря като на човек, макар, че се съмнявам в ползата от това.
Лесно му е на царчето - както всичко друго, и това наследи от Костов ВЕЧЕ РАЗРАБОТЕНО. Дори ВЕЧЕ СГРЕШЕНОТО е ВЕЧЕ РАЗРАБОТЕНО. Тоест - забелязана е грешката и новите вече могат да тръгнат по правилен път. Не си въобразявай, че има някой безпогрешен.
Пък и ако посетиш останалите теми, ще прочетеш, че доста от хората дори в този клуб НЕ СА убедени в невинността на нашите. Защо Костов да е виновен, че е бил един от тях?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема хе-хенови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано06.05.04 22:36



За щастие други са нарочени за разстрел байно! Пет уйнички и един палестински мангал...

You have to be cruel to be kind.


Тема Re: хе-хенови [re: spock]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.05.04 22:38



Ти пък какво толкоз тържествуваш за тия разстрели през цялото време - ще рече човек, че някой е заразил твое дете със спин!
Добре, че човешки съдби не са ти поверени в ръцете - такова войнстващо лекомислие......

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: хе-хенови [re: yниKaлнa]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано06.05.04 22:53



Заяждаш се нещо скъпа, не върви на добре Ако някой посмее да стори нещо на още нероденото ми дете, веднага му вдигам мерника, дам.
Прочее, ти пък какво си се спихнала като че са ги наредили вече до стената

You have to be cruel to be kind.


Тема Re: хе-хенови [re: spock]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.05.04 22:56



Не бе, напротив - яд ме е, че през цялото време ги изкарват някакви герои, и даже няколко години почти никой не беше споменал, че има и други обвинения - в проституция и алкохолни там аферки. Медсестричките ни в арабските страни сигурно вече ще се позамислят, преди да вдигнат крачетата и това ме забавлява. Обаче арабите го прекалиха с тяхното биволско дебелоочие. Чак пък смъртна присъда, и то след всичките международни експертизи - направо се гаврят с целия свят, затова се нервя.....

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема ми споко де...нови [re: yниKaлнa]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано06.05.04 23:03



Аз мисля точно като теб. Но знаеш, че няма да посмеят да ги гътнат, а тия 5 години дето си ги излежаха там, ама буквално си ги лежаха, са си ги заслужили отвсякъде.

You have to be cruel to be kind.


Тема Re: ми споко де...нови [re: spock]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.05.04 23:07



Да ти кажа честно - няма да се изненадам дори и ако ги гътнат. Кадафи ако разбере, че днес прекалиха и никакви по нататъшни помилвания няма да му направят исканата услуга - може да минат на другия вариант - отстояване на "принципността" и "безпристрастноста" докрай!!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ми споко де... [re: yниKaлнa]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано06.05.04 23:11



Е, ми ся...рисковете на професията

Заравям томахавката. Кефиш ма...

You have to be cruel to be kind.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.