Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Сега по съществонови [re: Areнт]  
Автор justaman (fAith No More)
Публикувано09.04.04 21:30



Първо не е лошо да престанеш да викаш. Крясъците няма да ти помогнат в спора...... да не говорим, че ако водехме тоз спор пред хора след десетата минута щяха да ти се смеят.

И вместо да се държиш като "ранена в гъза дева" ми кажи с какво от казаното от мен не си съгласен. Дали не зададох правилните въпроси или ти не ги прочете. Дали не казах на Сашо, че "все още не знаем много" или ти пак не го порчете? Дали не отправих справедлива критика към Сашо, че малко прибързано се пали и настройва по-консервативните хора срещу себе си? Или ти и това не разбра?

А да не би Добрата да не задава уместни въпроси? Или ти не знаеше, че учителите получават комисионни в пари или в "натура" от организирани екскурзии? Или ти и това не знаеше? Дали куцо, кьораво и сакато не се е втурнало да "организира" екскурзии? Или ти и това не знаеш?

Е, какво имаш да кажеш ти по същество? Защото аз моето вече в три постинга го казвам. И не ми говори глупости за "болшевизъм" преди да ми посочиш поне един конкретен пример, в който аз изказвам "болшевишка" позиция. Това, че очевидно не ме разбираш добре, когато казвам нещо, не е по моя вина, вЕрвай ми.

King For A Day, Fool For A Lifetime


Тема Другарю,нови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 21:31



Нали за това ставаше въпрос, другарю, Вие Достоевски познавате ли?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема И АЗ ПИТАМ ПО СЪЩЕСТВО!нови [re: justaman]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 21:36



И ще продължа да питам:
1. По колко получават другарките-госпожи учителки и директорки /в частност/ от туроператорски фирми, които им /на тях/ уреждат безплатни екскурзийки до ... Португалия, Сърбия, Черна Гора и други места - това се случва на свищовските директорки на училища! Хайде да питаме!!!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема ТА КОЯ Е ФИРМАТА?нови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 21:40



Онзи ден не съм чела Труд, просто не знам, би ли я произнесъл, ако обичаш? Кой е собственикът на фирмата?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Ти какъв спор водиш, в същност?нови [re: justaman]  
Автор Areнт ()
Публикувано09.04.04 21:44



Сашко тръгва с истерични крясъци и раздава присъди на кило. Ти се обаждаш в един момент и ни в клин ни в ръкав тръгваш да правиш политика и да демонстрираш някакъв антикомунизъм, който изобщо не е ясно какво общо има със случката.
Спорът се води около това дали можем СЕГА, въз основа на досега известното да осъдим учителките за това, че не са се държали като тренирани командоси и не са спасили всички деца. Пак повтарям - засега спорът най-вече е дали да ги осъдим за това, че са останали живи.

Ти какво ми пишеш? " ... и организаторите на екскрзията е трябвало да помислят за сигурността. И ако не се посочи конкретен виновник то туроператорската фирма ще трябва да го отнесе.
Да, Агент, вина без виновни няма, колкото и да ви се иска да я размиете в пространството.


Че аз да съм застъпвал някаква друга теза? Не съм. Ама ти не ебаваш да обърнеш внимание кой какво казваь, а са мааш първосигнално: Сашко е наше момче и даже когато се осира ще му направим нежна забележчица. А пък Агентът не е наш, т.е. каквото и да казва - не е прав. Е те това са ти ти приказките.

На Добрата ти приятелка част от въпросите са идиотски, защото вонят на социалистически мухъл.

По въпроса за безплатните пътувания съм й отговорил. Да, има такава практика. И това НЕ е само в България, а е международна.
По-миналата година готвих оферта по искане на американско училище и едно от изискванията към мене беше да калкулирам в цената на учениците по 1 безплатно място за придружител на всеки 7 деца ...



Тема Фирмата енови [re: Dobrata]  
Автор Areнт ()
Публикувано09.04.04 21:45



Дилиджанс Експрес. Кой й е собственик - накарай твоето приятелче да ти провери в информационната система, до която май има достъп.



Тема Re: Фирмата енови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 22:00



Няма проблем, винаги може да се провери.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Една жена каза, че фирмата била собственостнови [re: Dobrata]  
Автор Areнт ()
Публикувано09.04.04 22:04



на Сергей Станишев, Ахмед Доган, Стефан Софиянски, а в последно време влезли като съдружници и Надка и Симеон



Тема Даваш ли си сметканови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 22:34



Колко е грозно това, което казваш?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема ЖАЛКО Е НАПИСАНОТОнови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано09.04.04 22:55



ОТ ТЕБ!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.