Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО КОСТОВ ТРЯБВА ДА НОСИ САМ ОТГОВОРНОСТТА?нови  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.02.04 20:36



От известно време се поразбуни "политическото пространство" в България, "медиите" заприпяваха в хор, "десните" се изплашиха, "левите" са в шах, "жълтите" са шокирани, мутрите са в паника, нещо се случи! Костов се появи отново на сцената и всички изпаднаха в панически страх! Ама голям страх, толкова голям, че дори и Еди-интелектуалеца проговори! Какво ги изплаши всички тези? И защо? Че нали това бил "битата карта Командир", слабият политик, корумпираният "добър" държавник, "миналото на СДС", "изолационалистът", "идолът Костов", .... Какво ги изплаши? Дали не е това, че, появявайки се само на две-три места досега, Костов бе посрещан от стотици хора, скандирайки: КОСТОВ, КОСТОВ, КОСТОВ, .... , молейки го да направи нещо за тях? Защо пък той, нали беше лош? Ами, ако направи партия и "изтегли" хората на Надка, ами, ако привлече обратно неангажираните партийно, но вярващи в истинската политика хора? Ами, ако им РАЗВАЛИ ДАЛАВЕРКАТА? АКО ЧУДОТО СЕ СЛУЧИ И РАЗРУШИМ МАФИОТСКИТЕ СТРУКТУРИ НА ДОСЕГАШНИТЕ ПЪРВИ? Може много неща да се случат, но и Костов го каза вече - направете си го сами, аз ви подкрепям! Аз, /Добрата/ също ви подкрепям, хора, но не стоварвайте огромната отговорност и битките за свободата ни само върху плещите на един човек - той е човек, без помощта ви той няма как да се справи - помогнете му! СПОДЕЛЕТЕ ОТГОВОРНОСТТА СИ С НЕГО, ТОГАВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ ПРЕДАДЕНИ, ЩЕ БЪДЕТЕ ДОВОЛНИ И ЩАСТЛИВИ, ЧЕ ВСИЧКО ПОСТИГНАТО Е ВАШЕ ДЕЛО! А иначе - харесва ми като финал това:



ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 11.02.04 20:41.



Тема Имаш предвид циганчетата с автобусите ли?нови [re: Dobrata]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.02.04 20:43



Други "стотици скандиращи Костов, Костов" просто е нямало.

А Еди си плямпа открай време, Костов беше този, който си глътна езика, като си видя изборните резИлтати.

А откакто проговори, са само глупости.

Мдам, редно е да му се помогне да си замине по-бързичко. Дай да му бием по един шут за последно!

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Омразата към Костов е типичен примернови [re: Dobrata]  
Автор StraightTalker (не заблуждавa)
Публикувано11.02.04 20:46



за комплексарството на определена маса български болшевици, които винаги са мразели знаещите и можещите, защото издигнати по комунистическа партийна линия са се чувствали тъпи в сравнение с кадърните. Това се е наслоявало с деситилетия в този тип българи-комунисти и сега им е просто твърде тежко да се разделят с комлексите си.
Евала на способния! Мижитурките да се крият и плюват и без това никой не им обръща внимание.
Костов е най-мразеният, защото е доказано най-способния за България политик.
И е най-мразен точно от най-големите комплексари рожба на комунистическата партия и морал.



Тема Имам предвид срещите на Костов с гражданинови [re: Zzloba...]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.02.04 20:48



В София и Пловдив /засега/! Очевидно, че там на село още нямате информация, пък и няма да имате, но можеш да се поразровиш в електронните медии.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Омразата към Костов е типичен примернови [re: StraightTalker]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.02.04 20:57



Още инфо



Повече от пет минути над 600 пловдивски седесари скандираха името на бившия син лидер и премиер на страната Иван Костов снощи. Те присъстваха на среща под наслов "Има ли гражданското общество политическо представителство", организирана от дискусионния клуб "Диалог". Иван Костов обяви, че няма да се кандидатира за лидер на СДС. Той не смята за правилно в момента да бъде създавана нова дясна партия централизирано, "отгоре надолу". Според Костов, самото гражданско общество следва да излъчи своето политическо представителство. "Ние с вас, представителите на гражданското общество, носехме промяната, сега носим енергията. И аз вярвам, че ще я материализираме", каза той на срещата.

Костов пристигна в Пловдив заедно с останалите 28 от 29-те сини депутати, които поискаха оставката на председателя на СДС Надежда Михайлова и свикване на извънредна отчетно-изборна конференция.

Другите водещи изказвания, подобно на предишната сбирка в София, отново бяха на политолога Светослав Малинов, журналиста Явор Дачков и д-р Николай Михайлов.

Довечера в столичния район "Изгрев" предстои поредната среща на 29-те с граждани, отново организирана от дискусионен клуб "Диалог".


Добре, евалла на способния, но защо трябваме да го оставяме да се бори сам, а после да изискваме от него и да го обвиняваме? В неделя гледах "В десетката на Иво Инджев по BTV, на гости му бе д-р Михайлов /известен психиатър/, той направи анализ на политическото състояние на България като страна и на нацията като такава, описа страхотно "бозата" в страната и каза едно страхотно изречение: САМО ЕДИН СЕ ОСМЕЛИ И ПЛАТИ МНОГО СКЪПО ЗА ТОВА, ДОСЕГА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПЛАЩА! Не е ли нужна темата ми в такъв смисъл?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 11.02.04 21:04.



Тема Я дай някой линк със снимка,нови [re: Dobrata]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.02.04 21:19



щото единственото такова изпълнение, дето знам, беше именно с циганския катун на конференцията в София.

Факт е, че откакто Манго почна да обикаля, тук намаляха кражбите на жица и кокошки - някои лица са заети с овации.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Може ли един въпрос?нови [re: Dobrata]  
Автор Politik (чирак)
Публикувано11.02.04 21:34



Да предположим, че аз бих го подкрепил. Дори, гласувал за него (или партичата която е създал).

Как мислиш, според него какви са мотивите ми за да направя тези неща?

Има отгововор: не знам. Той е най-неинтересен.

Иначе, сериозно питам.



Тема Re: Я дай някой линк със снимка, [re: Zzloba...]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.02.04 21:34



Очевидно, това, което ти си мислиш, че знаеш, не е информация.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема И аз ще ти отговоря съвсем сериозно: [re: Politik]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано11.02.04 21:45



Разбира се, че никой не те задължава да го "подкрепяш", става въпрос за морален избор, точно поради това и повдигнах тази тема! "Според него"? - не знам!!! Не ми се иска да го товарим с неизяснени за нас въпроси, не е честно да се прехвърля всичко на един човек .... надявам се, ме разбираш! Той във всеки случай не те е молил да гласуваш за него, поради това въпросът ти отпада, нали? А, ако питаш сериозно, бих ти казала защо аз лично неотменно подкрепям този човек: -
1. Защото България бе променена по времето на неговото управление;
2. Защото България бе променена за добро;
3. Защото той или упълномощена личност ми обясняваха /като гражданка на тази страна/ какво имат предвид за България;
4. Защото имаше прозрачност;
5. Защото Костов направи грешки, но те бяха в рамките на допустимото;
6. Защото Тошо Тошев, Кеворкян и Слави Трифонов /всичките - обиждащи интелекта ми/ го плюят - значи има нещо в него, нещо честно!!!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Виж ко намерих: [re: Dobrata]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано11.02.04 21:57





Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.