Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Грешиш Аполоненови [re: AПOЛOH]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано12.02.04 23:03



Аз нямам съпартийци.
Все едно да кажа "Чете ли какво писмо е писал на царя твоя съпартиец Гошо Тъпото? Онова "Вервай ни царю, вЕрваме ти" ряпа да яде. Учи се от съпартиеца си Гошо Тъпото на ум разум и царелизтво, както аз се уча от Ззлобата на скромност и начесаност."
Смешно, нали.

И аз прощавай скоро не съм ти теглил пощата за да видя какво получаваш. Нито съм твърдял, че сам си дигаш темите. Просто констатирах и илюстрирах факта, че от твоите теми първа страница на клуба е позеленяла като поле с тикви.

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Re: Не грешиш Аполоненови [re: Beнko]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано12.02.04 23:15



Ами ако аз взема и ти вдигна по хлебарския курвенски начин десетина теми, какви чувства ще таиш тогава към мен?

И само констатирам факта, че на първа страница във форума Венко се е разлял изцяло?

Ти Венко, хем на криво стоиш, хем и криво съдиш -
жалката гнида не ти ли е съпартиец, а???

Или от гадинки като г-усина антоанчохлеборанчо вече страните като дявол от тамян или както гаражната и коня странят от циганина костОФФ?

П.П.
Я се стегни!




ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Ами най-добри чувства ще тая към тебе Аполоненови [re: AПOЛOH]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано12.02.04 23:33



Аз нали затова съм ги писал тия теми? За да се четат. Не се срамувам от темите си.

В интерес на истината обаче трябва да кажа, че аз и сега тая най-добри чувства към тебе

Ама ти хем криво стоиш, хем криво съдиш. Не съм ти вдигал аз темите Аполоне. Знаеш го. Така че няма защо да ми правиш изказвания като Ззлобата когато го съдеше другарския съд в Максуда: "Дургарю пердседател! Ти да си едно парсе и жената да змазала дуваря бяло, бяло като партийниьо дом и ти да се натаркаляш на локвата и да ми се натъркаш на дуваря, няма ли да ти ба мамата сиганска да ти ба!?!"

А аз от никого не страня. И това знаеш. И съпартийци нямам, щото нямам и партия. Като си направя, ще те поканя. Костов също. И Ззлобата

Ето до къде води Ззлобата !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.