Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ало, бакаловчето, вземи чети, а не само да пишешнови [re: exkomsomolec]  
Автор Areнт ()
Публикувано15.12.03 10:02



Станал си като оня чукча, дето се пише българин Спорът е за друго и недей да ми се правиш на тъп спортист и да бягаш най-елементарно по тъча.



Тема Самовлюбен тъп спортистнови [re: StraightTalker]  
Автор Areнт ()
Публикувано15.12.03 10:12



Изказвай се по въпросите на фехтовката и не се пробвай в други сфери, защото си много зле, Прякоре! На всичкото отгоре си психясал до там, че да се криеш за фикуса на няколко ника, за да не си признаеш, че се изниза като пръдня из гащи. Надничаш крадешком и си раговаряш сам със себе си.
Лоша работа, като блеснала за малко звезда станеш господин Никой и разни нахалници си позволяват да ти навират в носа собствената ти тъпота и некомпетентност



Тема Re: Комси, не знам какво си "спомняш"нови [re: exkomsomolec]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано15.12.03 11:11



но 1 млн. китайци се биеха в Корея!!! За първи път чувам, че подобни се биели и във Виетнам!?

виетнамците получаваха оръжие и инструктори от Русия и Китай ... ма чак пък един милион!? че и да са се били с американците!?

айде, друг път като си "спомняш" прави справки... че 1 000 000 са това, не е взвод, не е рота

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема "Аман от празноглави олигофренчета."нови [re: Resurrector]  
Автор Analyser (стар клубар)
Публикувано15.12.03 14:04



Некоректно сравнение товарищ руснак. Правилното е, руснаците от три години, на собствена територия, десет пъти по-малка от Ирак не могат да хванат Масхадов. Или поне да го разстрелят. Понеже той точно ръководи чеченското съпротивление.

При това всеки двадесети "жител" на Чечения е руски войник. Което е към десетина пъти повече от съотношението на американците в Ирак.

Пълна некадърност. Десет пъти по-малка територия, относително десет пъти повече войска и нищо. Ядец. Как да не зверееш срещу хамериканците, дето превзеха без кръв най-големият град от Втората Световна насам.

"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Янките хванаха Садам за 7 месеца, анови [re: exkomsomolec]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано15.12.03 14:28



Искам да ме разбереш правилно.

Аз искам да принадлежа към западната цивилизация не защото по-бързо и умело ловят Саддамовците.

Аз искам България да стане част от нормалния свят по съвсем други причини.

Защото западният свят е БОГАТ и СВОБОДЕН.

И двете неща са обвързани с причинно-следствена връзка. Което доказах в този клуб многократно.

Това е. Аз искам да съм богат и свободен.

А ловът на диктатори нека си продължава. Мога само да го приветствам.

Бог пише право дори когато изкривява редовете


Тема Re: "Аман от празноглави олигофренчета."нови [re: Analyser]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.12.03 15:16



Гледал ли си шедьовъра на холивудския мозъчен тръст, наречен "От глупав по-глупав"?

Първо, в Чечня няма армия. Има банди, които се самозараждат, саморазпускат и преливат от една в друга. Няма генерали, които да предадат "най-големият град от Втората Световна" за куфарче с долари. Борбата с тези банди, имайки предвид ландшавта на Кавказ е изключително трудна.
Второ, руската армия се стреми по всякакъв начин да намали заплахата за цивилното населенение и да минимизира жертвите сред него. Неоправдано, според мен. Доста трудно е да различиш бандюга от мирен жител, понимаеш? Нашите войници не стрелят на посоки когато някъде около тях изпука съчка.
Трето. Плоското ти едномерно мислене не може и не иска да осмисли цялата сложност на ситуацията в Чечня. Ние не сме американци и не искаме да бъдем, време ти е да разбереш. Ние сме тяхната огледална противоположност. Ние осъзнаваме, че бомбардирайки безразборно свадби, влакове и родилни домове няма да постигнем победа. Предполагам, че като всяка добра автоматична пералня, автоматично ще посочиш варварските бомбардировки над Германия и чудовищните престъпления в Хирошима и Нагасаки. И какви победи са донесли те. Е, за плоски същества като тебе това може да са победи. За хора като нас терорът не се побеждава с друг терор. Победата над терора е изградена от изключително много компоненти, като бомбите са просто един от тях. Тва, обаче, няма как да го осмислиш. Автоматиката на по-старите перални е основана на часовников механизъм и релета. По-новите имат в най-добрия случай 8 битов микропроцесор. Сам виждаш колко има да вървиш, докато станеш човек.



Тема Re: "Аман от празноглави олигофренчета."нови [re: Resurrector]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано15.12.03 15:59



Извинявай, ама ти четеш ли се какви ги пишеш?

1. Кои сте тези "вие"? Ти за руснак ли се имаш?
2. Руската армия - връх на хуманността? Виж, това е наистина новост.
3. Хора като вас - противници на терора? Защо не опиташ да прочетеш историята на СССР през ХХ век?

Виж, от перални като че ли разбираш нещо. Вероятно си хладилен техник.

Бог пише право дори когато изкривява редовете


Тема Re: "Аман от празноглави олигофренчета."нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.12.03 16:06



1. Не се имам. Фактически съм.
2. Никъде не съм говорил за хуманност. Аз съм противник на тая религия.
3. Историята на Русия е 1000 годишна. Няколко черни периода са само петна в/у бялата покривка.



Тема Re: "Аман от празноглави олигофренчета."нови [re: Resurrector]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано15.12.03 16:24



1. Предполагам, че майка ти е рускиня. Това не те прави руснак. А и без това клуба е български. Към чужденците се отнасяме с традиционното българско недоверие.
2. Извинявай, че употребявам мръсни думи като "хуманност". Или "човещина" например. Те са чужди на вашата широка славянска душа.
3. Историята на Русия, като всяка друга национална история, е много далеч от "бяла покривка". По-скоро мяза на кирлив юрган, покрит с бълвоч и изпражнения.

Няма смисъл да си играеш с думите, моето момче. Истината е неунищожима.

Сериозно ти говоря. Намери си други забавления.

Бог пише право дори когато изкривява редовете


Тема Аааа, не си правнови [re: Analyser]  
Автор Areнт ()
Публикувано15.12.03 16:39



Те един чеченски президент (оня първия, генерала от ВВС на СССР) вече пратиха във Великите ловни полета. засякоха му сателитния телефон и го цепнаха с ракетка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.