Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Викахте Костов-Мафия! Сега друсай акциз!нови  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано13.12.03 18:51



Въвеждането на акциз върху горивата като крайна финансова мярка целяща закрепване на бюджета от чисто политическа гледна точка е напълно оправдана - така им се пада на таксиметраджийте, които викаха преди две години и половина през пролетта на 2001 година пред НС "УУУ, Костов-боклук! Мафия!", а сега криминалното правителство на НДСВ, което точно такива лумпени и кретени като тях избраха безапелационно с огромно мнозинство им друсна един хубав акциз върху горивата да им дойде сега акъла в главата, нали някой все пак трябва да дърпа ушите на неблагодарните овце, да ги дърпа и извива до болка. Нали събираш се на тълпи пред НС, говориш глупости против най-успешният премиер на България последните 50 години и после на свой ред си плащаш глупостта, плащаш си от джоба и джоба на децата си. И недейте забравя, че Костов изрично обеща да вкара България в ЕС предсрочно през 2004 година, сега това ако стане ще на много по-висока цена и най-рано 2007 година.



Тема Re: Викахте Костов-Мафия! Сега друсай акциз!нови [re: File99]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано13.12.03 19:01



Те така си и викаха, когато една луда Даниела /или съпругът й - Стоянчо, точно не се изясни/ взеха, че си обесиха детенцето! Беше безкрайно гадна организирана акция на десетата, но подпомогната от тъпчовците. Под тъпчовци подразбирам ....

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема мен друго по ме кефинови [re: File99]  
Автор Бeньo kиxaвицaтa (член)
Публикувано13.12.03 19:10



Много ме кефят постоянните атентати и престрелки. Свидетел съм, как след новината за всяка престрелка, като например последната в Ескейп, раята започва да звъни като пощръкляла на GSM-ите на децата, и ако не вдигнат на 2-рото позвъняване пулсът скача на 180, а ако това не стане и на третото - пускат по едно лайно в крачола.



Тема Re: мен друго по ме кефинови [re: Бeньo kиxaвицaтa]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано13.12.03 19:14



И мен ме кефи неспокойствието им!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Царот екстраполира управлението на Командиранови [re: File99]  
Автор Уйнa Пeнa (новак)
Публикувано13.12.03 19:28



Ако разбираш какво значи "екстраполира". Ако не – ето следното е екстраполира:

Всички най–жестоки бирнически данъци, в т.ч. акцизите в тези им размери, задължителните патенти, касовите апарати по пазара и какви ли не още дивотии, както о отрицателнот търговско салдо, заложи Муравей, а Милен ги изпълнява.

Цялата външна политика на лакейство пред САЩ заложи Хубавото Наде, а Мони само изпълнява.

Всички безплодни напъни за приватизация на БТК и БТ заложи не помня кой беше министър на икономиката при Командира, а Василев само продължава.

И така по нататък: Путканов=Емануил Йорданов, Бойко=Бонев, Царот заграби държавните гори като Славчо Христов... Иван Нейков – въведе оссигуровките срещу нищо като още един данък, а фльорците на царо продължават...

Въобще, царот показа какво щеше да стане, ако изберяхме Партията на Командира за още един мандат



Тема Тъпичката ми Уйна, тя!!!нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано13.12.03 20:13



И какво общо имаше Муравей с напъните ти мисловни, Уйне?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Ами то така е,нови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор drug (пристрастен)
Публикувано13.12.03 20:20



прав е Вуте дето вика Уй на Пена(и то по як) сичко 3нае ,ама кой я слуШа. Требвало е направо серГей станиШеф да си и3береме.Тогава нисЩо немаШе да има,и хлеб даже.



Тема Re: Царот екстраполира управлението на Командиранови [re: Уйнa Пeнa]  
Автор _RGB_ ()
Публикувано13.12.03 20:37



Значи ти и такива като тебе сте избрали царот /и сте знаели предварително кабинетът му!/, с едничката мисъл, че точно те ще изпълняват най-стриктно програмата на Костов, Муравей, Надежда и т.н. А не ти ли мина през ума, че е по-добре Костов да си изпълнява програмата, а не неуки хора ?

Големи глупости си написал . Бе носи си последствията , но защо и ние ?



Тема Re: Викахте Костов-Мафия! Сега друсай акциз! [re: File99]  
Автор MУTPA ()
Публикувано13.12.03 20:58



Хич да не е, да вметна една лека корекция в интерес на обективността. Значи тия непопулярни мерки тъй или инач требваше, да се въведат, но Костов щеше да го направи на съвсем различна цена. Толкоз. От тук на татък, едно голямадаМУгоначукамв човката на ЦАРвула!

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Царот екстраполира управлението на Командира [re: Уйнa Пeнa]  
Автор Demografia (българска)
Публикувано13.12.03 20:59



"Залага" е термин, познат от комарджийството и от биографията на царО'премиера на Република Булгаристан.

Да беше почнал първо оттам с екстраполациите.

MAN IS A WING - JOSE MARTI



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.