Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: О, ужас !нови [re: naja_haje]  
Автор kalva4 (ветеран)
Публикувано21.11.03 12:15



Току що четох меродавното инструктивно изказване на Генералния Секретар на сдс.
Потресен съм до дъното на кАлвачевата си душа.
Щях да подна от дървото.
Имам колики.
Боли ме глава...
Помощ.
Натровен съм от партийковщина.
Трябва ми реанимация..........................



Тема Re: О, ужас !нови [re: kalva4]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.11.03 12:30



Ебаси и съвпадението - и аз от "Стандарт" се връщам .

Ами интервюто си е добро. За интервюиращия .

Само че този стил на задаване на въпроси ми е познат. Гарантирам ти, че, когато се практикува добре, а явно Коритаров се е специализирал, може да подлуди всеки. Което в никакъв случай не оправдава този льольо, дето явно не е знаел къде се намира.

Аз, ако бях политик, никога не бих се навил да участвам в такъв тип интервю. Просто защото винаги можеш да намериш противоречие в изказванията на всеки политик.

Вие представяте ли си какво би се случило със сегашния МП, ако е подложен на такъв разпит? Ами ще изглежда по същия начин, че и още по-нелепо.

Иначе за партийковщината - ами на т.нар. "главен секретар" му е простено. Той наистина си е партийковец, даже пост заема. Друг е въпросът, че явно не е за там.... Което ще ни върне към въпроса за избора на ръководен апарат на една партия. В тази област Политик е експерт :-)

А Вие не се оставяйте толкова лесно да ви натровят, че ще страда гората .

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: О, ужас !нови [re: naja_haje]  
Автор kalva4 (ветеран)
Публикувано21.11.03 12:45



В реанимацията съм.
На системи!
Не мога да реагирам.
С всяко потракване на клюна, имам чувството че захапвам лозунг...
Генерален Секретар а?
Пфу...............



Тема Re: О, ужас !нови [re: kalva4]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.11.03 12:53



А не! Не може! Гората страда (и царската и тя ).

Иначе винаги съм се чудел какво трябва да рече словосъчетанито "генерален секретар". Секретар на генералите ли, що ли .

И, все пак, партийната логика не е за всеки. Ако имате слаб клюн, не чоплете партийните дървеса - че кАлва4 без клюн е като безпартиен политик .

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: О, ужас !нови [re: naja_haje]  
Автор kalva4 (ветеран)
Публикувано21.11.03 13:02



Клюна - здрав.
Ама -с извинение - повръщам лозунги примесени с партийни директиви!
Докторите обаче са оптимисти.
Съветват ме да почна да се подготвям за помияр-обединители на софийските боклуци.



Тема Семейство Папазови се храниха с планктон.нови [re: naja_haje]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано21.11.03 13:47



Със ситна мрежичка филтрирали малкото ценен хранителен планктон от океанската вода, дето е бол, че и оттатък (водата, де).

След тва си хапвали тая вкусотийка, и тъй оживели. От тях треба да земаме пример.

Ама да ги питам аз кво щяха да правят, ако бяха забравили консервите със зелеви сърми. Набързо щяха да палнат мотора и да догребат до най-близките човекоядци.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Не така! Гошо Тъпотонови [re: naja_haje]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано21.11.03 14:11



беше в същото предаване и НЕ СДАДЕ БАГАЖА.

Бях безкрайно учуден. Той нали сега е от Царската партия, на въпроса, нали вашата партия спечели в Баня, той каза" "Не, кандидатът Е свестен човек".

Сто пъти го засукваха, каза все същото. Като се има предвид, че това е гласната и негласна теза на НДСВ за резултатите от изборите изобщо, евала на Гошо, ако и да му викат тъпо.

Аз лично ще взема да спра.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Ванчо секретарчетонови [re: Zzloba...]  
Автор kalva4 (ветеран)
Публикувано21.11.03 14:16



алиас
Ванчо Тъпото.
Това считате ли за доказано?
Или ще се допитате до Реалиста и Великолепната?



Тема Re: Може, може...нови [re: Zzloba...]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.11.03 15:06



Аз не съм тръгнал да защитавам г-н секретаря .

Но все пак трябва да се каже, че малко може да се направи в случая. Големите л...а ги из..ха всички задружно .

Все пак при този начин на водене на интервю е много вероятно да те "хванат". Похватът с хващането за определена дума независимо от контекста почти винаги работи.

А колкото до кметските избори, ясно е, че НДСВ се провалиха. Сега, като няма какво друго да кажат, решиха, че изборите били "деполитизирани". Е, да, ама не - те такова животно като "деполитизирани избори" няма .

A man only sees what he wants to see...


Тема Аз лично се провалих на световното по хандбал,нови [re: naja_haje]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано22.11.03 03:40



по кърлинг, и по един милион първенства - ми не взех участие.

Леле, какъв лош човек съм бил!

Пък нашият футболен отбор не стигна до квалификациите. Тва е огромна тяхна победа.

Хей, на кого ги раправяш тия?

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.