Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Няма организация тукнови  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано28.10.03 20:39



Драги пичове и ... дами.

Някой да включи ламБата, че вече три пъти ме ...ха и не разбрах кой.

Няма ли някакъв начин една тема да се изчерпи, преди да посягаме към бутона за нова? Така не давате никакъв шанс на малките парт... никове! Не мога да разбера и колко полюсен е моделът тук.

Ишкам и аж да кажъ нешто, се вмяташе в една песен на група "Те". Много микрофон, много нещо...

Ще взема да се коалирам с някой - и тва е.

Agent of Change


Тема Бъди по-настоятелен :)нови [re: Ecнaф]  
Автор Velikolepnata (непривита)
Публикувано28.10.03 20:48



Днес имаше някакво зомбиране на форума от агенти на Станишев с по един, 41 и 84 постинга, които се представяха за радетели на СДС и призоваваха да се гласува за СА, щото от СДС казали така. Един особено достоверен източник ни го като представи особено достоверно изказване от първа ръка - симпатизант на бесепе.

С изключение на геройски загиналите, на Шипка всичко е спокойно обаче :)) Когато СДС загуби в София, вече никой не забелязва, че Чорни е проговорил отново на 27.10.

[bez dumi]

Тва бяха кметски избори, а не за Цар Zzloba...


Тема Re: Бъди по-настоятелен :)нови [re: Velikolepnata]  
Автор tulsa (...)
Публикувано28.10.03 21:06



никой не забелязва,
че Чорни е проговорил отново на 27.10.
...........
Понеже почнаха да се изказват и "малките никове",
да взема да попитам, какво точно
е казал Чорни?

п.п. Днес пишеше в руските вестници,
че един друг известен "олигарх"-
Р. Абрамович щял да бъде съден и
се подозирал в съучастие с престъпните
субекти О.Дерипаска
и М. Чорни.
При това "съденето" няма да е от руски, а от американски съд.
..Ще му вземат 'отборчето"( Челси..) на човека, а
за Левски-...не знам





Тема "никой не забелязва, че Чорни е проговорил"нови [re: Velikolepnata]  
Автор Fire_Fury (Огнен)
Публикувано29.10.03 00:22



Че как ще ЗАБЕЛЕЖАТ, гьонсуратчетата?????? Нали мръснишкият номер мина и накара свестните хора да не отидат до урните!!!

И аз си помислих, че Малкосекирчетата са БСПари -- даже единият ми заприлича на Момчил (оня идиот с многото клонинги). НО НЕ СЕ СЪМНЯВАМ, че има 1-2 идиоти от СДС, които са на принципа "Врагът на моя враг е мой приятел." Бе българска история...



Тема Мили, мили Тулсанови [re: tulsa]  
Автор Demografia (българска)
Публикувано29.10.03 00:45



много те моля, дай нещо повече за "проговарянето" на Чорни.
Т.е. - евентуално пусни линк.
И изобщо... разхождай се малко по-често насам.



MAN IS A WING - JOSE MARTI


Тема Re: Мили, мили Тулсанови [re: Demografia]  
Автор tulsa (...)
Публикувано29.10.03 01:29



Абрамовичу угрожает иск стоимостью в 2 мллрд. фунтов стерлингов

Российскому миллиардеру Роману Абрамовичу угрожает тяжба в суде США, инициатором которой стал его бывший "металлургический" конкурент Михаил Живило,
сообщает сайт британского издания Оbserver.

Юристы Живило подали от его имени иск в
американский апелляционный суд,
требуя возмещения ущерба, причиненного в свое время "криминальной деятельностью партнеров Абрамовича".
Речь идет об Олеге Дерипаске и Михаиле Черном.
Сумма ущерба оценивается в 2 млрд. фунтов стерлингов.

Ранее данный иск был отклонен окружным судом Манхэттена, на основании того, что юрисдикция американского суда не распространяется на деяния, совершенные на территории России.

Теперь апелляционному суду предстоит решить: насколько обоснованным был этот вердикт.
Как утверждает Оbserver, в первоначальном иске речь идет о событиях середины-конца 90-х годов, когда в России проходила
"война за обладание вторым по величине в мире алюминиевым производством", которая сопровождалась "убийствами,
вымогательствами и подкупом".
Компания "Русский Аллюминий", акционером которой является Абрамович, отвергает все обвинения.

Живило представляет крупная нью-йоркская адвокатская контора, возглавляемая бывшим генеральным прокурором города Робертом Абрамсом. Юристы уверены в успехе, так как, по их мнению, суд примет во внимание тот факт, что дело не может быть рассмотрено в России из-за высокого уровня коррупции в российской судебной системе.

В случае удовлетворения иска, Роман Абрамович может быть признан соответчиком по делу, и соответствующие санкции распространятся на его собственность, в частности, на британский футбольный клуб "Челси". "Многие российские бизнесмены прячут свои капиталы в офшорных фирмах, за которыми трудно проследить,
но футбольный клуб "Челси" уже никуда не спрячешь", - сказал один из юристов."


п.п.
Аз посещавам клуба ви относително често и със замрял дъх следя
вълнуващите дискусии.
Особено се интересувам от постингите
на една моя добра
позната



Тема Свесните хора....нови [re: Fire_Fury]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано29.10.03 02:13



свесните хора mогат да mислят. Щоm са свесни mанипулации не иm действат.

"Престъпността в Русия е огромна, непредсказуема и неподлежаща на правила."
Dobrata


Тема Re: Бъди по-настоятелен :)нови [re: tulsa]  
Автор Velikolepnata (непривита)
Публикувано29.10.03 11:00



Това за малките никове не го разбрах. Не знам по какъв критерий ги определяш така, но може би ще кажеш повече.

Чорни: Омръзна ми хора като Костов да използват името ми за свои цели

27.10.2003

Майкъл Чорни обяви пред "Дарик" радио, че не е имал намерение да влияе на резултатите от местните избори с раздухването на скандала за фондация "Демокрация". "Аз не съм българин и сами разбирате, че резултатите от изборите изобщо не ме интересуват", коментира Чорни скандала с фондация "Демокрация". "Разбира се, че не съм иска да влияя върху общественото мнение и не съм аз човека, който предизвика целия скандал".
"Просто ми омръзна хора като Иван Костов да използват името ми за своите цели. Не мога да приема подобно нещо - не и от човек с две лица като него".

На въпроса дали скандалът ще попречи с нещо на бизнеса му с Левски в България, Чорни си позволи лека закачка с МВР, от което произтича и забраната му да пребивава в България, като заяви, че Министерството на вътрешните работи трябва да се подготви да управлява футболния клуб Левски.

"Може би ще се справят по-добре с клуба, отколкото със своите задължения", добави собственикът на "сините", "Нека и те похарчат малко пари за сините, както съм го правил и аз. Знам, че феновете няма да са доволни, но виждате, че нищо не мога да направя".

"Ако се намери достоен купувач с удоволствие ще продам Левски. Основната причина е, че клубът не може да се управлява от разстояние", добави той.



Човекът пак си лъже, но продължава да говори. само дето сега не е интересно, нали. Ако можеше да докаже, че Костов е употребил името му за свои цели, щеше да го даде под съд за клевета. Ама не го даде и даже Батков призна, че не няма основания да заведаде дело срещу Костов. Навремето Ершов се опита да осъди Надежда Михайлова за същото и не успя. Затова и излезе скандалът с фондацията. Хората просто търсили да си послужат с името на Костов, което и направиха. В България балами, колкото щеш.

Парите за Левски са мит. За толкова години, Чорни е внесъл около 20 млн. долара, а само Гонзо беше продаден за пет. Издръжката на клуба реално изисква поне пет пъти повече. В крайна сметка, Чорни ще го съсипе и ще излезе "начисто" финасово като го разпарчетоса, но се сдоби с трайно влияние върху политическия живот на страната ни, макар че "бизнесът му приключил в нея", вЕрвайте му.

Понеже във форума стана въпрос за клубове, могат да ви кажа един съвсем истински случай с клубове и вътрешни хора. На изборите през 2001 г. по клубовете на "Левски" са били давани указания да се разяснява на сините да не си объркат бюлетините по цвят - тяхната била жълта, не синя.

Тва бяха кметски избори, а не за Цар Zzloba...

Тема Текстътнови [re: Velikolepnata]  
Автор BNDR (непознат )
Публикувано29.10.03 14:14



пълния - от

, кво е това нюз - как беше



Тема Re: Няма организация тукнови [re: Ecнaф]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано29.10.03 14:47



Копеуе, майна:))
глас у Пустиня е тва:))
аз ти казах нещо у другия клуП.
Ма ти не вЕрваш.
Пробвай друга терапия.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.