Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Абе този антикомунизъм...нови [re: Xapви]  
Автор mihail (старо куче)
Публикувано28.10.03 10:51



Ти ходи питай ходорковски дали няма рекомунизация за да няма антикомунизъм
Може ако не го намериш да продължиш със чорни.Попитай го дали няма да ти даде 200 000 за да провалиш едни избори.

Destroy the myths you have to, if wise to be you want


Тема Анти-комунизъм и про-любовнови [re: минaвaщ]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано28.10.03 11:13



Преди всичко да ти благодаря сърдечно, както и на Усмихнат. Обикновено аз съм принуден сам да защитавам ника си от разни новопоявили се и недоразбрали комсомолчета. Единствената песен, която те знаят, е "антикомунизмът е отживелица".

Този път вие успешно ме отменихте.

Особено ми хареса твоята добавка за "про нещо друго".

Аз лично съм отявлено и страстно ПРО-. От години насам.

Аз съм заклет почитател на свободата.
На капитализма.
На демокрацията.
На Джеймс Пардю и всичко това, което той олицетворява в съвременна България.

И не на последно място, на жените.
На любовта.

Именно заради всичко това съм Антикомунист.

Завинаги.

...

А сега няколко думи по въпроса от един много интелигентен наш привърженик:

27 октомври 2003 19:00

България ще умре, ако не изтръгне от тялото си 10 000-те "професионалисти" по геноцид

д-р Любомир Канов - САЩ

Мисля, че е крайно време да престанем с общи пожелания за премахването на КДС-арите и мутрите от живота на България и българите. Главните някога и сега генерали и агенти на репресивната система имат конкретни имена и биографии, които отдавна трябваше да са публикувани и достъпни в интернет, заедно с всичките им злодеяния. Вербуваните отдавна трябваше да идентифицират своите вербовчици, които в много случаи са били или още са техни мъчители. Заграбването на четвъртата власт с мафиотски пари от шести отдел на Държавна сигурност и управлението на активни мероприятия от агент Тошо Тошев и пр. сган трябва да бъде център на всяка публична акция, предизборна борба и фокус на всякакви усилия, вкл. съдебни.

Уви, съдебната система е изцяло инфилтрирана от ДС, но надежда има и в българската, и в международната юридическа система за търсене на сметка от узурпаторите на свободното словото и крадците на мръсни пари. Утрешните улични протести не трябва да спрат пред Народното събрание, а да обхващат кабинетите на престъпни прокурори, редакциите на ченгесарски вестници и потайните стаички на подкупни съдии.

България ще умре, ако не изтръгне от тялото си тези 10 000 или 20 000 "професионалисти" по геноцид, виновни за престъпления срещу човечеството и човечността.

ВСЯКА ПОЛИТИЧЕСКА БОРБА ОТСЕГА НАТАТЪК Е АБСОЛЮТНО БЕЗНАДЕЖДНА, АКО НЕ Е ВЪТРЕШНО ПРОСВЕТЛЕНА ОТ ЯСНИЯТ ПРИЗИВ:

ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ - НА СЪД ЗА МИНАЛИТЕ И СЕГАШНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ!

ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ - ВЪН ОТ НАЦИОНАЛНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СЦЕНА!

ВИНОВНИТЕ ЗА КАТАСТРОФАТА НА БЪЛГАРИЯ - НА СТЕНАТА НА ПОЗОРА СЪС СНИМКИТЕ И БИОГРАФИИТЕ ИМ!

Тази борба трябва да започне и то час по-скоро, време няма! ДС не е мит, а една чудовищна реалност!

Бог пише право дори когато изкривява редовете


Тема Re: Анти-комунизъм и про-любовнови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор mihail (старо куче)
Публикувано28.10.03 12:51



подписвам се под този призив:)

Destroy the myths you have to, if wise to be you want



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.