Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 22.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема СЕДЕСАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ ЗА СТОЯН!нови  
Автор Фpaep (ex-skydiver)
Публикувано27.10.03 08:13



Защото вота ни този път трябва да е мажоритарен. Повече няма какво да губим. Нека тоя път гласуваме за принципен човек, а не за продажник.



Тема Re: СЕДЕСАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ ЗА СТОЯН!нови [re: Фpaep]  
Автор typoto (непознат )
Публикувано27.10.03 11:45



Потресен съм от късата памет на българите!!!!!!!!:((((((((
Ти луд ли си, да наричаш Александров принципен?
Кой подписа позорното споразумение с МВФ от което загубихме около 3 милярда?!
Кой беше финансов министър когато се положиха основите на хиперинфлацията?!



Тема Чакай малко!нови [re: Фpaep]  
Автор Politik (чирак)
Публикувано27.10.03 12:04



Как така изкара Стоян Александвров принципен човек?

Само защото знаеш малко повече от историята на Софиянски ли?



Тема Беше ми преподавател..нови [re: Politik]  
Автор Фpaep (ex-skydiver)
Публикувано27.10.03 12:13



..преди десетина година и имам отлични спомени от неговото преподаване и изпитване. Лекциите му бяха фрашкани и там наистина човек можеше да научи нещо. От Софиянски какво?
Не разбираш ли че въпроса е - принципен - Софиански трябва да падне за да се смени цялата крадлива клика която се образува там през следните 8 години? Трябва да се пресекат каналите за източване на средства от общинският бюджет, защото продължаването на това управление означава наистина крадене като за последно. Много добре ще им е ясно че тези четири години са им последните.



Тема Ха?! Учителя значи! [re: Фpaep]  
Автор typoto (непознат )
Публикувано27.10.03 12:25



Предполагам си забравил, че преподаватели в БГ вузовете са онези дето и за свирка не стават! Що касае темата кражби, пак се обръщам към късата памет българска:
Не помните ли че най големите крадци са комунистите!!!



Тема Re: Беше ми преподавател..нови [re: Фpaep]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано27.10.03 12:25



Именно заради това, което казваш съм сто на сто убеден, че ако Орешарски се беше явил вместо Надка, сега вече щяхме да имаме кмет.

Хората, които продължават да гласуват водени от неизживяната си любов към цветните боички в Българаия стават все по-малко - и слава богу.



Тема Re: Беше ми преподавател..нови [re: Фpaep]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано27.10.03 12:26



Кликата май дойде с един Бакърджиев ли, как му казваха и един Николов имаше и Костов ги крепи колкото можа, милия. Но нищо де, вече ги виждам "принципните" как гласуват за БСП на парламентарните избори. Дерзайте момчета, тя простотията не ходи по гората!



Тема Ето го и победителя ...нови [re: typoto]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано27.10.03 12:27



... в състезанието "Най сполучлив ник!".



Тема Re: Ето го и победителя ...нови [re: elektorat4e]  
Автор typoto (непознат )
Публикувано27.10.03 12:31



Е па: "Моем да копам, моем и да не копам".



Тема Re: Беше ми преподавател..нови [re: Фpaep]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано27.10.03 12:33



Да, и да дойдат още по- крадливи от първите.
Пак излиза на дневен ред номера с компромисното "по- малко зло".
Сега е момента Добри Божилов да каже "За бога братя не гласувайте", но няма да го направи защото и той е безпринципен човек.
Истината е, че и двамата (Софиянски и Александров) са деградирали типове и заслужават 0 % обществено доверие.
Заеби, мечтая си.


п.п. Как е жената расте ли? Пращай я в клуба на бъдещите мами. Там е като на избори понякога, но тя да не се плаши. "За" и "против" кърмене на едногодишните и др. майчински проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.