Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Замразяват поканата на Словакия за НАТО!нови  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано29.09.03 15:30



Словакия отрязана от натовска информация

Писмо на Робъртсън замразява ратификациите за членство


29 септември 2003

Висши представители на НАТО са силно разтревожени от кризата в разузнавателните служби на Словакия и са издали директива до целия цивилен и военен персонал на алианса да постави стриктни ограничения както за частни, така и за професионални контакти със словаците. За това съобщава британският аналитичен център Jane's Intelligence Digest, позовавайки се на източници от централата на НАТО.

Така в действителност словашкото правителство беше изолирано от алианса до следващо нареждане.

Мярката е била взета след последното "прочистване", на про-западно настроени военни и висши служители в службите за сигурност, проведено от словашкия премиер Миклуш Дзуринда.

Генералният секретар на НАТО Джордж Робъртсън е препоръчал страните - членки на НАТО, които все още не са ратифицирали договора за членство на Словакия в алианса, да замразят процеса.

Това може да повлияе значително на отношенията на Словакия с Европейския съюз, към който страната трябва да се присъедини през май 2004 г. - доколкото ЕС има споразумение да се съобразява с решенията на НАТО във връзка със състоянието на новите страни - членки.



Разправям ви аз, ама няма кой да слуша.

Както вече няколкократно и много правилно отбелязах :

Бригадир Аспарухов - незабавно в затвора


Май 2004 - България в НАТО

Редактирано от Aнтиkoмyниcт на 29.09.03 19:52.



Тема Ужас!!!!нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор БиrEъp (9)
Публикувано29.09.03 15:37



Да идва Иван Костов да управлява. ВЕДНАГАААААААААААААААААААААА.

Я пак дай "иzследванията" си zа католици и протестанти vs. православни.
Сега ако Словакия не я приемат ще трябва да правиш нова таблица.
Нищо, аz ще ти помогна.



Тема Re: Замразяват поканата на Словакия за НАТО!нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано29.09.03 16:06



Ами нищо чудно следващите замразени да бъдем "Ние българите",то и без това лъснаха задниците и на комунистите и на царистите и на заверата им да ни водят към светлото бъдеще на монархокомунизЪма,прегърнаха се заедно с агент Сава и...какво друго освен шут отзад да ни предложи НАТО
И тия дебили тука в клуба пак ще търсят вината в Иван Костов
Ама както многократно съм отбелязвал "Всеки народ заслужава царя си!" ... и координаторите на специалните си служби

Всеки народ заслужава царя си


Тема Re: Ужас!!!!нови [re: БиrEъp]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано29.09.03 16:13



Обаче вие наистина сте болни на тема "Костов". Какво ви направи толкова тоя човек? Каква е тая паническа, патологична омраза?

Както правилно бях отбелязал преди няколко месеца:

С каквото и да започне някоя тема в клуб "Политика", тя винаги завършва с Иван Костов.

Сега за православието. Всъщност хипотезата за зависимост между религията и БВП е на път да се потвърди със случая Словакия. Както ми бе изтъкнато още тогава от един бдителен гьонсурат, Словакия не е чисто католическа страна.

Католиците са само 60%, останалите са протестанти, православни, евреи и разни други.

Така че, въпросът за религията си остава.

А що се отнася до правенето на таблици, благодаря за добрите намерения, но няма нужда. Нали знаеш защо му е дебел врата на вълка?


Май 2004 - България в НАТО

Редактирано от Aнтиkoмyниcт на 29.09.03 16:16.



Тема При това си нямат Бригадир...нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Hиkoтин ()
Публикувано29.09.03 16:20



Представям си, какво щеше да стане, ако Бригадир беше словак!!!!
Направо щяха да ги бомбят. .... Абе струва си да се замислим за това НАТО. То било много нежна организация - появи се ( в перспектива) някакъв съветник, и цялото НАТО барабар с американците се вкочани от ужас. Ужас!!!



Тема Тоя гьонсурат бях аz. :-)нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор БиrEъp (9)
Публикувано29.09.03 16:23



Просто zа статистиката.
Ти тогава иzкара теzата, че понеже са над 50%, то можело да се смятат zа католическа.
Сега със същият процент ги слагаш пък в другата група.
Напасване му е майката, а?

Напомня ми един друг случай преz 2001, когато бяха преzидентските иzбори.
СДС реваха, че Симеон бил подкрепил Стоянов, но не бил ходил да гласува и с това подтиквал "стадото" да направи същото.
Симеон реши да гласува, но не в село Баня, а чреz бележка от иzбирателната комисия, в София.
Тогава пък седесарятът пак ревна, че така били нарушени правата на много студенти, които пък трябвало да гласуват по местожителство.
Вари го, печи го, СДС все са недоволни.

Подобен е и твоя случай със Словакия. Каквото и да стане ти все ще си се окаzвал прав. Ако я приемат в НАТО ще е еzаради 60% католици (ще си пуснеш линк към таблиците), ако не я приемат пак ще си прав - 40% били неzнам си какви и zатова не ги вzели (пак линк към таблиците).

п.п. Иначе Костов не ми е проблем, поне zа мен. Просто е бил по-добър премиер от бедствието Виденов. Това обаче не е положителна черта.
А zа арогантността му могат да се иzпишат тонове.



Тема Re: Тоя гьонсурат бях аz. :-)нови [re: БиrEъp]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано29.09.03 16:36



Важното е, че вече си разбрал основния принцип:

Каквото и да става, Анти винаги се оказва прав.

Нараства опасността и този път също да се окажа прав със словашкия пример:



Естествено възможностите са както винаги две. И изборът естествено е в ръцете на министър-председателя.

Аз мога само да го предупреждавам.

Поне този път ще знаем кой е едноличния виновник за четвъртата национална катастрофа.

Започвам да си мисля, че тяхното семейство е проклятието на България.


Май 2004 - България в НАТО

Тема Можем да го реzюмираменови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор БиrEъp (9)
Публикувано29.09.03 16:44



1. Анти винаги е прав (no matter what)
2. Когато Анти не е прав, погледни т. 1



Тема !!! Направи ми деня !!!нови [re: Hиkoтин]  
Автор Cв. Ckpoмни (пристрастен)
Публикувано29.09.03 16:51



"... Абе струва си да се замислим за това НАТО. То било много нежна организация - появи се ( в перспектива) някакъв съветник, и цялото НАТО барабар с американците се вкочани от ужас. Ужас!!! ..."

Ний сме нежни и чуствителни! И с финно-развито уважение към вътрешни демократични процеси в независими страни.



Тема Re: Можем да го реzюмираме [re: БиrEъp]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано29.09.03 19:09



Точно така. Схващаш бързо. И прилагаш желязна логика.

Това е, защото си мой верен ученик. Винаги помага.

Във връзка с така изведения от тебе постулат, ще ти насоча вниманието към култовия Осми Императив на проф. Дайнов:

В пряка схватка между комунист и свободен човек, комунистът по правило губи.

Изведената от теб зависимост /да я наречем "Парадигма на Въздухарски"/ е пряко следствие от Осмия Императив.

А накрая, естествено, достигаме до гениалния Девети Императив на професора:

Комунистите в крайна сметка винаги губят.

Когато упражняват масов терор, крайната сметка може да се забави с поколения. Ако не упражняват терор, крайната сметка идва неочаквано – и дори за техните противници – бързо.

И тогава се оттегляме спокойно заедно с любимите фенки в нашето Анти-имение. Следвани от верните ученици, които носят бутилката Black Label.

С много лед. Без сода.


Май 2004 - България в НАТО

Редактирано от Aнтиkoмyниcт на 29.09.03 19:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.