Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кретен.нови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Velikolepnata (непривита)
Публикувано17.07.03 18:38



Питай Яростлав за тампоните.
Напоследък си мие очите с тях, вместо да си ги завира в ушите.
Ако го помолиш мнооого вежливо, ще ти ги предостъпи, с известна, но добре прикрита неохота, ще ти ги даде назаем да се санитираш и ти. Той не си дава играчките туко така, дори на "свои"

Either angel bored as hell, or a devil meaning well


Тема Re: Кретен.нови [re: Velikolepnata]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано17.07.03 18:57



Яростлавий използва презервативи а не тампони. Объркала си с диариста. той сега е с клиторно вагинална система.

Бориш ли се за имотчетата. направо хващай Софиянски да ти даде едно рамо

та ккакво за оня предател Явор дачков. И той ли е заклеймен от Мангала



Тема Явно че не си врачка, империята нанови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано17.07.03 19:15



злото никога амо никога няма да се върне



Тема намери се кой да ме осведоминови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Velikolepnata (непривита)
Публикувано17.07.03 19:18



кой какви презервативи ползва Ще се осланям на осведомеността ти от първа ръка, дано да не прихванете нещо срамно с Яростлавий - примерно, сифилис, сред толкова спин.

Във вторник ще се боря по същество, ВЪПРЕКИ Софиянски. И той си го знае много добре

Нищо подобно. Човек трябва да се въплзва от критиките на Дачков. Аз винаги съм ги намирала полезни. Което и казвам, ако си чел внимателно (ако не ти мержавеят на погледа червените вадички по очите ).

Друг е въпросът, че не всеки път е Великден. Мисля, че все пак има реална опасност както за обективизма му, така и за стратегията за присъствието на СДС като цяло в политиката, с която той е бил ангажиран.
В последният брой на в-к "Седем" по неизвестни за мен причини не бяха публикувани мненията на други мнения на хора, свързани дори повече от него със синята идея, като Евгени Дайнов, който се изказа положително в Тема на Деня за случая Орешарски. Там беше и Антоний Гълъбов, който също беше позитивен към постъпката на Надежда.
За нещастие, Надежда има да дава обяснения за вялата си политика на опозиция и допускането синята идея да се прагматизира извън необходимото ниво. За това Явор е прав. Но вместо да гледа на поведението й с Орешарски като на поука от случая с Денев, той доста се изхвърля в определенията си (отказвайки да се придържа към дребните, но съществени факти за Орешарски и Гърневски).

Аз пожелавал на НИС и на НМ да имат здрави нерви и направят необходимото, щото СДС далеч не е останало без електорат и симпатизанти.
Което изключва подкрепа за Софиянски под каквато и да е форма, дори на балотаж. Знам, че при такава ситуация много твърди седесари няма да ходят да гласуват за пръв път.

Either angel bored as hell, or a devil meaning well


Тема Здравата сте загазили.нови [re: Velikolepnata]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.07.03 19:57



Ейся кой как да го разбира:

В последният брой на в-к "Седем" по неизвестни за мен причини не бяха публикувани мненията на други мнения на хора, свързани дори повече от него със синята идея, като Евгени Дайнов, който се изказа положително в Тема на Деня за случая Орешарски. Там беше и Антоний Гълъбов, който също беше позитивен към постъпката на Надежда.
За нещастие, Надежда има да дава обяснения за вялата си политика на опозиция и допускането синята идея да се прагматизира извън необходимото ниво.
Тва сама ли си го измисли, или някой ти го прагматизира на хартия от кифла?

А може би при Мимито ли си учила, или при Фил? И двамата могат да напишат томове, които нищо не означават.

Специално Евгений Дайнов ДОКАЗА, че хабер си няма как ще свършат избори УТРЕ, камо ли след месеци - той е абсолютен некадърник, понеже това му е работата. Точно него не ми го навирай - квото му каже Костов, тва пише, каквато и глупост да е. Обаче най-глупавото е, че Мангала и му плаща.

И вашата не е лесна.

Zzloba

нашия син премиер ФИЛИП ДИМИТРОВ постъпи като истински мъж и му се изплю в лицето
вейдър


Тема Прав си - Мангалът е погребан завинаги.нови [re: Бълrapин®]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.07.03 20:00



Zzloba

нашия син премиер ФИЛИП ДИМИТРОВ постъпи като истински мъж и му се изплю в лицето
вейдър


Тема Ай де бе, кога осъдиха пернишкия циганиннови [re: Zzloba]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано17.07.03 20:03



Др. Ззлобаров



Тема Re: Не, ти не си тъпнови [re: Peaлиcт]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.07.03 21:44



диагнозата е инафантилизъм. Малък си и не знаеш за червения змей - той е вездесъщ и дебне навсякъде.(Не се плаши, дръж се здраво: )


Комунизмът не е възраст, детенце, той е психология!

"Цялото минало умря вчера. Бъдещето се ражда днес!"Китайска поговорка

Тема Не е пернишки, а драгалевски.нови [re: Бълrapин®]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.07.03 21:48



Още не са го осъдили, спи спокойно. До есента.

Zzloba

нашия син премиер ФИЛИП ДИМИТРОВ постъпи като истински мъж и му се изплю в лицето
вейдър


Тема Браво значи и Станишев ще го последванови [re: Zzloba]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано18.07.03 02:17



тази есен Подобре закъсняло осъжданеза тези комунисти пардон социялисти отколкото никога




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.