Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Реалиста с двоен стандарт бяга от неудобни въпросинови  
Автор Kpaли Mapko (мъжкаря)
Публикувано16.05.03 14:29



защо диаристе бягаш и не отговаряш за да не си проличи тъпоумието ли или за да не излезе наяве истината. Бях те питал да ми разкажеш за миналото на иван костов и жена му на катето и на надето. Хайде стегни се и напиши нещо за тях да видим какви са били и какви са станали благодарение на какво?

Наше дело правое - мьй победим !!!


Тема Иван Костовнови [re: Kpaли Mapko]  
Автор БиrEъp (комун. изрод)
Публикувано16.05.03 14:39



е преподавал Макроикономикс в престижен университет, а Елена може и да е била партиен секретар, но само zа да раzбие партията, а не с цел някаква лична облага.
Ваньо не е кандидатствал zа член на БКП и в никакъв случай не е предавал труд описващ Ленин като основоположник на икономическата мисъл.




Тема Иван Костов в миналотонови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано16.05.03 15:57



е бил МП, при който БГ излезе от съветско-комунистическата сфера на влияние, докарала я до пълен икономически и политически крах, и се насочи към демократичния и нормален свят. През неговото МП-стване, БГ постигна непрекъснат икономически растеж. По това време нямаше хиперинфлация, "застраховане", банкови фалити и др. типични комунистически хватки. БГ беше извадена от черния шенгенски визов списък, започна преговори за присъединяване с ЕС и НАТО, а чуждестранните инвестиции, рейтинга на страната и доходите на хората се увеличиха многократно.

Всичко това, всеки може да види в официалните правителствени и статистически сайтове, както и ако не е клиничен олигофрен с просто око около себе си.

А за Елена Костова нямам данни каква е била в миналото. И тъй като не е заемала и до като не заема никакъв политически пост, не ме интересува. Ти имаш ли данни и защо те интересува това? Нещо за в.Шок ли ти трябва?



Тема Абе конникът без глава се състезава снови [re: Krug]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано16.05.03 16:40



кой

Ззлобата на глупака край няма! Глупостта на ззлобаря също

Тема Направо си за РАЗ УМ!нови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано16.05.03 18:51



Банкови фалити при комунизма, а? Баси!

Я кажи колко са доходите на населението за 96...2000 год. и на кое викаш многократно?

Zzloba

(Костов) даже и да мрази народа, това не е омраза...
РЕАЛИСТ....!!!!


Тема На тебе все трябва да ти казвамнови [re: Zzloba]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано17.05.03 10:32



Сам не можеш ли да ги видиш?

Общ доход, средно на лице, ном., лв.:
1996 - 100.45
..
2000 - 1 574.00





Многократно викам на 15-те пъти увеличение. В лева. А да не смятаме доходите между февруари 97 и юни 2001 г. в $, EUR... по официалните курсове, че съвсем ще оззлобееш.



Тема При Жан заплатата ми нарастна 125 пътинови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.05.03 19:24



в лева. При Софиянски (който беше от СДС, ако си спомняш), само за броени дни падна с 33%, пак в лева. А при Костов падна 1000 пъти само за един зноен летен ден. А ти ми плямпаш за някакви си измислени 15 пъти увеличение.

Та колко е доходът на глава от населението за 96-та и 2000-та в някакви съпоставими единици? Нямам спомени за деноминирани лева 1996-та.

Загубихте изборите, понеже лъжете и мажете. А затова няма да ги спечелите, защото не само продължавате, ами все по-зле ставате. Вече и Софиянски, Дачков, Сугарев, ЕксПешо, и Скайдайвъра не ви ще, а Фрида направо си призна, че сега е по-добре за бизнеса, отколкото при Мангала. Ако не беше довтасал мъжа й, щеше да се качи в НАШАТА КОЛА. Нищо, и това ще стане, има още цели две години до изборите.

Zzloba

(Костов) даже и да мрази народа, това не е омраза...
РЕАЛИСТ....!!!!


Тема Знаех, че ще оззлобеешнови [re: Zzloba]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано17.05.03 20:17




Данните, които съм ти дал са номинални и в ДЕНОМИНИРАНИ ЛЕВА. Не можеш ли да четеш и не виждаш ли? За такива дето не могат да четат има и картинки -

.

Виж си ги в реални стойности:

Общ доход средно на лице - левове:
1996 - 89 446
1997 - 900 285
1998 - 1 432 320
1999 - 1 502
2000 - 1 574
Повече ли ти харесват?

Знаеш ли колко е средномесечния курс лв./$ за дек. 96г? - 461.16 лв.
А за февруари 97 преди да ви изгонят с камъни - 2387.16!



Тема Re: фрида може да се качи в...нови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано18.05.03 00:26



...нашата кола, след като повърне 1001 пъти и после още толкова пъти се изкъпе в сода каустик и ако оцелее, си измие зъбите 1001 пъти.

Иначе ще ми вони на разлагаща се рейнджърска семенна течност.



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Ще ти отговоря на удобния въпроснови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Шaмaн (син)
Публикувано18.05.03 00:39



"Жив съм, значи съм виновен" - така стоят нещата след като варварско управление, което избива със сопи неудобните. Въпросът е колко си виновен. Защото и най-пострадалите от режима са се принуждавали да венцеславят, за да оцелеят. Костов и Надето надали са от най-пострадалите. Но не са убивали, не са строили апартаменти на Латинка, не са донасяли какво си говорят комшиите под юргана, не са изгорили никой, защото е "Враг на народа"...
А ти можеш ли да ми отговориш на два въпроса. Колко милиона е изклал Сталин? Ако не е клал, защо собствената му партия се е отрекла от варварското му тероризиране?
И още един. Ако в България не е имало концлагери и Димитър Талев не е лежал в такъв, заедно с още десетки хиляди свободомислещи хора, защо Петър Младенов постави плоча в тяхна памет в Ловеч?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.