Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Реалиста с двоен стандарт бяга от неудобни въпроси  
Автор Kpaли Mapko (мъжкаря)
Публикувано16.05.03 14:29



защо диаристе бягаш и не отговаряш за да не си проличи тъпоумието ли или за да не излезе наяве истината. Бях те питал да ми разкажеш за миналото на иван костов и жена му на катето и на надето. Хайде стегни се и напиши нещо за тях да видим какви са били и какви са станали благодарение на какво?

Наше дело правое - мьй победим !!!


Тема Иван Костовнови [re: Kpaли Mapko]  
Автор БиrEъp (комун. изрод)
Публикувано16.05.03 14:39



е преподавал Макроикономикс в престижен университет, а Елена може и да е била партиен секретар, но само zа да раzбие партията, а не с цел някаква лична облага.
Ваньо не е кандидатствал zа член на БКП и в никакъв случай не е предавал труд описващ Ленин като основоположник на икономическата мисъл.




Тема Иван Костов в миналотонови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано16.05.03 15:57



е бил МП, при който БГ излезе от съветско-комунистическата сфера на влияние, докарала я до пълен икономически и политически крах, и се насочи към демократичния и нормален свят. През неговото МП-стване, БГ постигна непрекъснат икономически растеж. По това време нямаше хиперинфлация, "застраховане", банкови фалити и др. типични комунистически хватки. БГ беше извадена от черния шенгенски визов списък, започна преговори за присъединяване с ЕС и НАТО, а чуждестранните инвестиции, рейтинга на страната и доходите на хората се увеличиха многократно.

Всичко това, всеки може да види в официалните правителствени и статистически сайтове, както и ако не е клиничен олигофрен с просто око около себе си.

А за Елена Костова нямам данни каква е била в миналото. И тъй като не е заемала и до като не заема никакъв политически пост, не ме интересува. Ти имаш ли данни и защо те интересува това? Нещо за в.Шок ли ти трябва?



Тема Абе конникът без глава се състезава снови [re: Krug]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано16.05.03 16:40



кой

Ззлобата на глупака край няма! Глупостта на ззлобаря също

Тема Направо си за РАЗ УМ!нови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано16.05.03 18:51



Банкови фалити при комунизма, а? Баси!

Я кажи колко са доходите на населението за 96...2000 год. и на кое викаш многократно?

Zzloba

(Костов) даже и да мрази народа, това не е омраза...
РЕАЛИСТ....!!!!


Тема На тебе все трябва да ти казвамнови [re: Zzloba]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано17.05.03 10:32



Сам не можеш ли да ги видиш?

Общ доход, средно на лице, ном., лв.:
1996 - 100.45
..
2000 - 1 574.00





Многократно викам на 15-те пъти увеличение. В лева. А да не смятаме доходите между февруари 97 и юни 2001 г. в $, EUR... по официалните курсове, че съвсем ще оззлобееш.



Тема При Жан заплатата ми нарастна 125 пътинови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.05.03 19:24



в лева. При Софиянски (който беше от СДС, ако си спомняш), само за броени дни падна с 33%, пак в лева. А при Костов падна 1000 пъти само за един зноен летен ден. А ти ми плямпаш за някакви си измислени 15 пъти увеличение.

Та колко е доходът на глава от населението за 96-та и 2000-та в някакви съпоставими единици? Нямам спомени за деноминирани лева 1996-та.

Загубихте изборите, понеже лъжете и мажете. А затова няма да ги спечелите, защото не само продължавате, ами все по-зле ставате. Вече и Софиянски, Дачков, Сугарев, ЕксПешо, и Скайдайвъра не ви ще, а Фрида направо си призна, че сега е по-добре за бизнеса, отколкото при Мангала. Ако не беше довтасал мъжа й, щеше да се качи в НАШАТА КОЛА. Нищо, и това ще стане, има още цели две години до изборите.

Zzloba

(Костов) даже и да мрази народа, това не е омраза...
РЕАЛИСТ....!!!!


Тема Знаех, че ще оззлобеешнови [re: Zzloba]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано17.05.03 20:17




Данните, които съм ти дал са номинални и в ДЕНОМИНИРАНИ ЛЕВА. Не можеш ли да четеш и не виждаш ли? За такива дето не могат да четат има и картинки -

.

Виж си ги в реални стойности:

Общ доход средно на лице - левове:
1996 - 89 446
1997 - 900 285
1998 - 1 432 320
1999 - 1 502
2000 - 1 574
Повече ли ти харесват?

Знаеш ли колко е средномесечния курс лв./$ за дек. 96г? - 461.16 лв.
А за февруари 97 преди да ви изгонят с камъни - 2387.16!



Тема Re: фрида може да се качи в...нови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано18.05.03 00:26



...нашата кола, след като повърне 1001 пъти и после още толкова пъти се изкъпе в сода каустик и ако оцелее, си измие зъбите 1001 пъти.

Иначе ще ми вони на разлагаща се рейнджърска семенна течност.



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Ще ти отговоря на удобния въпроснови [re: Kpaли Mapko]  
Автор Шaмaн (син)
Публикувано18.05.03 00:39



"Жив съм, значи съм виновен" - така стоят нещата след като варварско управление, което избива със сопи неудобните. Въпросът е колко си виновен. Защото и най-пострадалите от режима са се принуждавали да венцеславят, за да оцелеят. Костов и Надето надали са от най-пострадалите. Но не са убивали, не са строили апартаменти на Латинка, не са донасяли какво си говорят комшиите под юргана, не са изгорили никой, защото е "Враг на народа"...
А ти можеш ли да ми отговориш на два въпроса. Колко милиона е изклал Сталин? Ако не е клал, защо собствената му партия се е отрекла от варварското му тероризиране?
И още един. Ако в България не е имало концлагери и Димитър Талев не е лежал в такъв, заедно с още десетки хиляди свободомислещи хора, защо Петър Младенов постави плоча в тяхна памет в Ловеч?



Тема Re: Ще ти отговоря на удобния въпроснови [re: Шaмaн]  
Автор Бeзpaбoтeн (минаващ)
Публикувано18.05.03 05:54



Заспалите в 50-те - СТАНИ!

На колко години сте, щото май карате на мнооого стари спомени!

Тази година пилците ще ги броим на пролет!
май 2003 - Клубар от Политика


Тема A БиrЕър не е ...нови [re: БиrEъp]  
Автор BigAir ()
Публикувано18.05.03 06:21



.... комунистически изрод, не произхожда от семейство на комуняги-доносници и дядо му не е пасъл говеда.



Тема Пак лъжеш и мажеш по седерастки.нови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано18.05.03 11:48



в ДЕНОМИНИРАНИ ЛЕВА моята заплата скочи при Виденов 125 пъи, при Софиянски падна с 1/3, а при Костов си стоя все същата.

Я кажи движението на твоята - В ДЕНОМИНИРАНИ ЛЕВА. С колко тръгна при Виденов, Стоянов и Костов, ам?

Номерът е, че "деноминирани лева" изобщо нямаше 1996/7 год. Просто делиш левчетата на хиляда, нали? Да, но при инфлация те не са мерило за нищо, а при хипер инфлация пък хептен.

Но понеже ТИ ИЗБРА ТОЗИ "КРИТЕРИЙ", според него излиза, че управлението на СДС е катастрофално.

ХЕ-ХЕ-ХЕ! Каквото повикало, такова се обадило!

Zzloba

(Костов) даже и да мрази народа, това не е омраза...
РЕАЛИСТ....!!!!


Тема Лъжеш и мажеш ти мой човекнови [re: Zzloba]  
Автор Krug (старо куче)
Публикувано19.05.03 09:30



Аз ти показах числа, които не съм си ги измислил.

Когато СДС пое управлението, хората получаваха по 8-10 хил. лв., един хляб беше 500лв., сиренето 3 хил., а 1$ - 3200-3500. В края на управлението на СДС доходите на хората се бяха увеличили над 20 пъти. В каквото и да го смяташ.

Показах ти таблици, графики и много числа от официалните сайтове на различни институции. Това са фактите. Документирани. И ти няма как да ги изтриеш или промениш, колкото и да злобееш. Те са си там и са категорични. Които е искал ги е видял и може да ги види. На тях ти противопоставяш единствено разтягането на локуми. Лъгане и мазане по друг начин казано.

П.П. Направи си един сайт ЛОК УМ, да си се публикуваш там. Можеш да го използваш да си даваш линки към него, когато хората ди дават към БНБ пр.



Тема Re: Ще ти отговоря на удобния въпроснови [re: Шaмaн]  
Автор Kpaли Mapko (мъжкаря)
Публикувано20.05.03 07:55



шамане ти не ми отговаряш конкретно на въпроса а пишеш глупости от типа колко народ бил изклал Сталин.
1 Сталин не е заклал абсолютно никой.
2 Пращал е в лагери рискови хора с мислене като твоето. Ти откъде знаеш че твоето мислене е свободолюбиво а неговото какво е?
3 Всеки човек с достойнство не се продава. А костов беше най-големия защитник на комунизма и марксизма. Виждал съм го как истерично защитава тезите си.
4 Изследвайки психиката на седесарите и що за човек трябва да си за да си седесар стигнах до следните прости и естествени изводи
1 Всички заклети седесари са отгледани по корекомски.
2 Всички заклети седесари са хора които сами не са постигнали нищо в живота слагат се на този на онзи (виж поведението на циганина и надето)
3 Липсата на дастатъчно количество адреналин кара тези хора да вършат най-гнусни престъпления от които страдат стотици
4 Седесари стават хора без собствено мислене без никакво достойнство те са лесно манипулируеми и вярват в престъпленията.

Наше дело правое - мьй победим !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.