Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 06.10.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Едвам мога да изчакам(спам)!  
Автор Aмepиkaнeц® (баш Aмepиkaнeц)
Публикувано24.04.03 18:11



Втората серия на моя любим за всички времена филм - Матрицата(The Matrix)
15 Май!!!!!



Първата серия съм я гледал само около 20 пъти!


Американец-борец за свобода и демокрация!

Тема Нали не само заради екшъна ...нови [re: Aмepиkaнeц®]  
Автор Moмчил (fatal)
Публикувано24.04.03 18:20



щото днешната матрица знаеш къде е ...

България на три океана! Останалият свят на Северно ледовития. Хау!


Тема Re: Нали не само заради екшъна ...нови [re: Moмчил]  
Автор Aмepиkaнeц® (баш Aмepиkaнeц)
Публикувано24.04.03 18:41



Абе не го политизирай сега, беше предвидено да си бъде чист спам...

Американец-борец за свобода и демокрация!


Тема Re: Нали не само заради екшъна ...нови [re: Aмepиkaнeц®]  
Автор skydiver (пич)
Публикувано24.04.03 19:19



Мда. Рядко хубав и смислен филм.
По библейски сюжет. Ще бъде интересно продължението, макар че обикновено продълженията провалят първият филм.



Тема Re: Нали не само заради екшъна ...нови [re: skydiver]  
Автор Aмepиkaнeц® (баш Aмepиkaнeц)
Публикувано24.04.03 20:09



За този казват че хубавото е именно в това че е една история която е разделена на три. Така че очаквам да са добри и останалите две серии.
Казват че втората започва 45 мин след завършека на първата.
Третата ще я дават пре Ноември.
Видях трейлара и изглеждаше доста добре.
Дано да не сме излъгани, че отдавна не съм гледал хубав филм.

Американец-борец за свобода и демокрация!


Тема Re: Най-после неподправени и ...нови [re: Aмepиkaнeц®]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано24.04.03 20:18



... искрени чувства от тебе се леят.
Няма значение, че като дете се кефиш на утрешната си лудория, дето само ти можеш да измайсториш, без да те гепят.

Евала - и ти още не си скъсал с детството!






ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Най-после неподправени и ...нови [re: AПOЛOH]  
Автор Aмepиkaнeц® (баш Aмepиkaнeц)
Публикувано24.04.03 20:31



Скъсал? Ами аз още не съм преминал пуберитета! Тоест след критическата, започнах обратното развитие та сега съм в пуберитета отново.
Този път го карам без пъпките. Не мога да дочакам детството отново!
И обичам играчките, само дето мога да си позволя по-скъпите сега.
Гооооолям дечко съм!
Най-любимото ми занимание е, ако имам свободно време да седна с децата сгушени на дивана, и да ги гледам как играят на Нинтендо. И да помагам със съвети за да се справим с 'лошите'. Нещо като тук в клуба!


Американец-борец за свобода и демокрация!


Тема Re: Най-после неподправени и ...нови [re: Aмepиkaнeц®]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано24.04.03 22:27



И аз така, но на момичешки игри не ми се играе, та затова си карам по гаменски.

Я ще намажа вратата на някой "ПЕКАН" съсед, любител на силната чалга по малките часове, със смес, която при допир гърми, я ще завря някой банан в аспуха на колата, дето цяла нощ е вила с алармата си като разгонена фрида, я ще чукна някоя лъскава съмахленка.
Детство, как да го напуснеш?




П.П.
Понеже много химици се извъдиха във форума, давам рецептата за мераклии, които са като нас ненапуснали детството, за оная смес, що гърми и още нещо:

Йод на кристали се поставя в амоняк, който се филтрува през нагънат филтър.
Това, което изтича, не ни интересува, а това, що остава върху филтъра - нещо като кал. Изчаква се час-два, да изсъхне калта и после с клечка отиваш и мажеш, където искаш - брави, килимчета пред вратата, под на асансьора, ключалки за пощенски кутии - абе изобщо, където ще има ефект.

А ефектът е неописуем - при стъпване с патък върху бучката, голяма колкото глава на карфичка /кристалчета/ едно кристалчето изтърмява и се получава пукот като от гаубица.
Сега настъпва най-веселата част, защото при всяка следваща крачка на жертвата отново се възпроизвежда същия гърмеж, тъй като кристалчетата се доста и всяко гърми поотделно. Жертвата панически отваря врата и търси спасение в дома си, ама ядец! Там гърмежите вече стават върху килима, който се оцветява в неизлечимо жълто-кафаво.

Та, кеф ти казвам, до небесата.



А всички апартаменти във входа /навсякъде/ се мажат скришом за Нова Година.
Неочаквани гърмежи от най-различни етажи.
И само какви псувни се носят!!!

Включително и пред твоя си намазал, за да не те заподозрят комшиите и трябва заедно с тях да псуваш люто злосторника, сътворил този пъклен и скъпо струващ майтап. Важното е да стоиш на стълбите, за да няма поразии в къщи. После все някой, свикнал с гърмежите под себе си, донася бутилка с шльоковица и се започва една...

Та, кеф ти казвам.
Мисля си обаче, че ако в Ню Йорк направиш този номер, глоба или пандиз не ти мърдат. Там изобщо не разбират от майтап.

И да не пипаш кристалите /утайката/ с пръсти - само с ръкавица + клечка, с която мажеш!!!

Това е то, детството, през което винаги ти се услажда филията, намазана лично от тебе с мармалад от шипки /който се пази само за закуска в неделя/ без да те забележи някой.
Хващат те вашите обикновено чак накрая вечерта, когато се прибираш от улицата и си забравил да си избършеш устата...


Та, как после да не му кажеш на такъв като мене /а като тебе?/ "ГАДНО КОПЕЛЕ"!

Изразът е взет от "Спасителят в ръжта".




Я, то се получило цяла миниатюра. Я да си го копна...

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Едвам мога да изчакам(спам)!нови [re: Aмepиkaнeц®]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано25.04.03 09:22



И аз го чакам "Матрицата"!!!
Пък много го харесвам тоз Киану.
Обаче тук трябва да забранят филма, защото е американски, пък режисьорите - евреи. Ужас, ужас- нов световен ред показва "Матрицата"!




Тема Маленкое замечание.нови [re: AПOЛOH]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано25.04.03 21:14



"Йодит азота", така му викат руснаците и моя милост до ден днешен има белег от изгаряне 3-та степен на ръката (и аз да се надуя). Кефът наистина е голям, особено ако наблизо има някой даскал, който да подскочи. А химичката (24), горката искаше да потъне вдън земя, защото на всички беше ясно, че и тя е в далаверата...
И понеже веднага съзрях пъкления ти план, да прецакаш някого, ще внеса малка поправка. Калта не трябва да се докосва ако не е леко мокра!!! Когато изсъхне съвсем е способна да гръмне дори от по-силен звук. Това не е майтап, наистина е така и имам нагледно доказателство (белега).

Аполоне, а какво ще кажеш за KClO3 ? Ние към това добавяхме и малко фосфор за октани... Тъкмо се бяхме наточили за нитроглицерин и учебната година свърши.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.