Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Още един с диагнозанови [re: SR-71]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано14.04.03 01:12



Абе вие като видите жена да ви превъзхожда интелектуално - все едно червата си гледате.
Споко, бе - с гаменщина нема да стане - работи върху себе си.

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Объркваш ме, начи!нови [re: 1984]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано14.04.03 02:06



Тва като го прочетох и незнаех да се посмея ли първо или да се надуяБлагодаря!
П.С. Все пак незнам кое е по-страшно за него, жена превъзхождаща го интелектуално или материално. Да не дава господ и двете

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Явно пак съмнови [re: SR-71]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано14.04.03 02:24



засегнала някаква чувствителна струна у теб...
И понеже пак много се пениш, пак обяснявам: отитах се да ти кажа съшото, което ти си казал по-долу:
"че когато те поставят в среда с възможности , само от тебе зависи дали ще караш това което ти се иска или ще си оправдаваш покупката на Хондата със социалният статус , дето не те интересувал."
Сигурно някой дет разбира от коли може да развие цяла теория за разликите между Хонда и Мерцедес. Обаче за мен като адски калпав шофьор колите се делят на нови и стари, здрави и счупени, големи и малки, оттам нататък на червени, зелени, бели...Значи представи си колко се вълнувам от състезания по улиците, свистящи гуми, лети джанти и прочее...За мен една кола е хубава ако има достатъчно място за детски столчета и по възможност кожени седалки, тва щото иначе се цапат от мръсни ботушки. И най-важното, ако единствената грижа, която изисква е наливане на течности. Оттук нататък ти ми обясни за какво да похарча пет пъти повече пари ако не за да показвам статус? Разликата между мен и теб е, че при наличие на еднакви суми пари ти ще си купиш мерцедес, аз ще отида на околосветско пътешествие. Ти ще показваш мерцедеса с години, мойта почивка със всички издухани мангизи ще си е само за мен. А защо ти имаш нужда да показваш нещо, пък аз не-както каза колегата по-горе поработи над себе си! Аз нямам нужда да оправдавам нито покупките си нито начина си на живот.

П.С. Въпросът защо не съм си налягала парцалките също изисква обяснение. Мноо се шашкаш ей! Що не почнеш да броиш до десет преди да натиснеш бутона "изпрати"

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Ласкаеш себе си приятелко "различна" с тези струнинови [re: me]  
Автор SR-71 (наблюдател)
Публикувано14.04.03 03:20



и защо вместо да си се опитала да кажеш същото което и аз съм бил казал не го направи ами си показваш малките зъбки и дрънкаш за Хондата си застреляна - нали сама си признаваш , че не разбираш от коли ?!? С колегата ти по-нагоре може да се съберете и да си работите върху себе си , аз нямам нужда от такова упражнение , ебаването с вас ми е достатъчно.
Та ще споделиш ли дали целенасочено си търсила щастието далече от родината или просто така се е случило ?


невидим


Тема Всичо друго но не инови [re: 1984]  
Автор SR-71 (наблюдател)
Публикувано14.04.03 03:31



диагноза - "мизантроп".
Що ставате толкова чувствителни когато няма какво друго да кажете бе ? Дрън-дрън-дрън ,"гаменщина" и пак - дрън,дрън ,дрън... Жена дето ме превъзхождала еди-как-си и даже материално и пак дрън,дрън,дрън. Къде видя жена ? Тя се държи като селянка , за ква жена говориме ? Къде и видя материалното "превъзходство" ? За мене материалното е без значение - кво ме боли колко е напред с Хондата си и каквото друго има там ? Правенето на кинти е съвсем различно от това да си материалист , или и ти трябва да работиш върху себе си ?
Аз от своя страна го правя непрекъснато - такива "мизантропи" като тебе са ми опитните зайчета.


невидим


Тема Ох,нови [re: SR-71]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано14.04.03 03:35



върхъ си! И зъбките не трябва май да си показвам. Само кат ми видиш жълтото никче и лошо ти става, алергия му викат
А хондата я дадох като пример. Не карам хонда. Вече. Когато имах обаче бях много доволна от нея. И пак бих си купила
П.С. Ще уточниш ли най-накрая като ме питаш дали съм си търсила щастието с обяснение ли да ти отговоря или не изискваш такова?

П.П.С. Внимавай с ебаването, май множко ти идва. По принцип, като се ебаваш с някого не би трябвало ти да се нервираш. Нали си ебаващият, а не ебавания?
П.П.П.С. Ще ни обясниш ли най-накрая каква и колко точно свобода би ти дал един мерцедес?


"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Айдеее,нови [re: SR-71]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано14.04.03 03:43



и ти май съвсем се сдуха! Я прочети пак:
"Абе вие като видите жена да ви превъзхожда интелектуално - все едно червата си гледате.
Споко, бе - с гаменщина нема да стане - работи върху себе си."

и прекопирай тази част, в която господин 1984 споменава материалното ми превъзходство?


Последно, за теб материалното без значение ли е или има особена важност, най-вече свързана с личната ти свобода?

И земи ни обясни най-накрая кво точно е правенето на кинти и защо ще ги праиш ако не си материалист? Кой начи праи кинти, идеалистите ли?

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Ъхъ,нови [re: TimeKiller]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано14.04.03 03:52



ма не му се отваря парашута нещо

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Забелязвам (че не му се отваря парашута)нови [re: me]  
Автор TimeKiller (безделник!)
Публикувано14.04.03 03:59



Те Блекбърдовете (SR-71) по принцип се произвеждат (раждат в случая) без парашут. Това което правят през целия си живот се нарича риконъсънс и се изразява в обикаляне от далече и гледане (наблюдаване) какво правят хората.

P.S. Чакай да ида да му пусна един отговор, че таман видях че нещо се е открехнал...

На челни позиции стадо магарета слага някой катър! Изпитaнa мapka


Тема "Правя каквото искам и когато го поискам."нови [re: SR-71]  
Автор TimeKiller (безделник!)
Публикувано14.04.03 04:36



Какво правиш докато спиш му е ясно даже и на Хлебаров. Загадката (за читателите на форума) е какво става като се събудиш:

а) отиваш на работа
б) врънкаш мама или тате да ти дадът 5лв.(или 5 $ - все тая...)

Откъде знам к'во представляваш ли? Ами понеже съм с около 10-тина годинки по- възрастен (стар, ако така ти изнася повече) мойто момче. С натрупването на известен жизнен опит човек се научава да разпознава по- елементарните неща още като ги погледне. Например знам със сигурност че никой (ама съвсем никой!) поне на тази планета не прави каквото иска и когато го поиска - поне не винаги. Дори и аз (а аз наистина мога много неща - съжалявам, че звучи нескромно). Също със сигурност знам, че ти не си човек с пари (за какъвто се опита да се намекнеш...) Защото ако беше такъв нямаше да пишеш "не мисля , че си прав. Може би понеже не си видял какво постигат хора с много пари за харчене. " а щеше да ЗНАЕШ какво е да имаш много пари за харчене. Но да оставиме настрана "многото пари" - другото което със сигурност знам е че си сравнително беден. (Това не е срамно нито обидно - и на мене ми се е случвало!) Защото ако някога през живота си беше успял да изкарваш поне по 1200$ на месец щеше да знаеш че те не стигат за абсолютно нищо (освен да не умреш от глад) дори и в България не стигат и нямаше да пишеш глупостите дето ги изреди по-нагоре. А аз познавам "me" - и със сигурност знам че тя изкарва поне 1200$/месец. От което следва че там дето се изхвърли да се сравняваш с нея в материално отношение беше доста смешно. Искам специално да подчертая че не пиша всичко това за да те обидя по никакъв начин. Ти не си пълен тъпак, и се надявам от тебе да стане човек като пораснеш и понаучиш това- онова.

P.S. Знаенето на няколко думи да чужд език няма нищо общо с интелекта, но това ти го казвам само между другото...
Бъди здрав!

На челни позиции стадо магарета слага някой катър! Изпитaнa мapka

Редактирано от TimeKiller на 14.04.03 04:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.