Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 14.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Яворе, четеш ли форуми?нови  
Автор der Rot Herzog (kardinal)
Публикувано02.01.03 22:47



"Чета, значи, Дачков :

Тъжна работа! Само като си помислиш как посрещаме Новата година. С трупове, грижливо снимани и показвани в централните новини и с пукотевица от съседните балкони.
.
и си мисля - Яворе, ти кога си искрен? В това възмущение или в непрестанните си клевети по адрес на едно 25 годишно дете? Като си помисля как ТИ си посрещал нова година отново мрънкайки и хленчейки как тя ти провалила журналистическата кариера в компанията на кой ли не. BTW, една от присъстващите, Таня, знае ли как ти наричаш Вероника под път и над път - "оная еврейка". Съжалявам , че трябва да пиша това тук, но наистина е време да се освестиш, да се видиш отстрани и да разбереш, че като пишеш по нравствени теми самият ти трябва да имаш някакво нормално житейско излъчване и константност в поведението си. Тези, които правят живота ти хел са тоталитарните троглодити - Язовирка Червенкова, Кеворкян и т.н., а не това умно дете. Неправилно и неконструктивно насочваш гнева си, разбери го и спри.

Вярно е, че е ужасно това което става в България, че и лично аз се притеснявам за физическото оцеляване на Сугарев и всичките му свидетели. Но искам да чувам това от хора, които уважавам, а не от хленчещи страхливци."

Нели

Долу Костов!

Да живее СДС!


Тема а виж аз каво намерих от друг форумнови [re: der Rot Herzog]  
Автор Бeньo kиxaвицaтa (непознат)
Публикувано02.01.03 23:27



Чета аз

" Яворе, пишеш за кръв по нова година, а сам забравяш как прати Данчо и Силвето да купят за Костов същото онова сезалово въженце, което после влезе по всички новини как полицията го вади от кофата на пазара в "Иван Вазов" . Още тогава Весо и Илияна ти казаха, че ти си мерзавец, щом си готов на такова нещо заради Костов. Но окончателно разбрах какъв си, когато мина покрай бибипкащите таксиметрови шофьори и не намери сили да ги погледнеш в очите и да им кажеш "Знам кой беше !" . Това вече, заедно с факта, че не купи за рождения ден на сестра ми Деси прашките, дето и беше обещал, окончателно остави чашата да прелее. Толкова плака момичето..."

Ето, мозайката се подрежда. Знаем вече кой е Дачков!



Тема Има голяма разликанови [re: Бeньo kиxaвицaтa]  
Автор der Rot Herzog (kardinal)
Публикувано03.01.03 00:05



Твоето е някаква хамалска измислица, а моето препечатано от една синя лелка, голяма почитателка на Дачков и Вероника Бикова!

А знаеш ли коя е Вероника?

Долу Костов!

Да живее СДС!


Тема Сигурно е ...нови [re: der Rot Herzog]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано03.01.03 00:57



... келнерка ...

ЧНГ !!!

П.П. Симеон - най-успешният цар-премиер в света! (поради липса на други подобни случаи) Може да се каже също - най-неуспешният! (поради същата причина)

Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо


Тема Интересно...нови [re: der Rot Herzog]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано03.01.03 01:14



Откъде е това? Кофти мирише.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Интересно...нови [re: Дpyrият]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано03.01.03 01:17



Възстанови ли се?

Ха, наздраве и да ти е честита новата година!

Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо


Тема няма никаква разликанови [re: der Rot Herzog]  
Автор Бeньo kиxaвицaтa (непознат)
Публикувано03.01.03 01:18



И двете неща са извадени от някъде, където всеки може да си пише каквото си иска и да се подпише с каквото си иска име.



Тема Re: Яворе, четеш ли форуми?нови [re: der Rot Herzog]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано03.01.03 01:22



Предполагам, че в момента чете РД от 1961-ва и няма да има време да Ви отговори, защото наизустява при това.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема ЧНГ, Добричке!нови [re: Dobrata]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано03.01.03 01:30



Остави го Момчил. Той все се чуди как да прехвърли форумните глупости от стенвестник "Сега" тук, но му се отдава трудно. Изненадан съм, че и Електоратчето го подкрепя в тези напъни. Като че ли в България няма нищо по-интересно от Явор и Костов...

Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо

Редактирано от CKИTниk на 03.01.03 01:31.



Тема ЧНГ, СКИТНИКО!нови [re: CKИTниk]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано03.01.03 01:39



В едно си прав - в момента в България няма по-интересно от Дачков и Костов! Останалото ... дори не влиза в представите на Шекспир, такава глухота е!
Много те обичам - Добрата!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.