Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 25.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема Защо ги няма в НАТОнови  
Автор RealPesho (минаващ)
Публикувано18.11.02 00:19



Швеция , Финландия , Щвейцария - все готини държави. Тия страх от Русия нямат ли да не говорим че са на една ластика разстояние от нея, тероризма няма ли да громят? Пък и кой луд инвестира в тез страни направо се чудя! Като гледам списъка на НАТОВ-ци по ми се ще да приличаме на тия симпатяги.



Тема Re: Защо ги няма в НАТОнови [re: RealPesho]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано18.11.02 01:45



Мдаа и Австрия я няма тоже.Но най интересното е че го няма и Израел.То нали Натото го гласят да изпълнява резолюциите на ООН-то за Ирак.Представяш ли си и лъжливите евреи израелтяни да са там ,дето една резолюцийка не са изпълнили вече 50 години,поне ей така от кумова срама.Бахти лицемерната и смешна еврейщина,тоя Хитлер малко ги трепа дейба тяхната мама циганско-еврейско-демократическа.

Наше дело правое! Мы победим!
Комитет Государственной Безопасности




Тема Re: Защо ги няма в НАТО [re: RealPesho]  
Автор lmma (нова)
Публикувано18.11.02 02:12



Седи си на края на света, клати си краката, нека никому да не му пука за теб, бъди в пъти по-богат от Русия, финансирай купища нейни проекти и нужди, пък нека ти пука от Русия. Има и много още прични, разбира се, това беше на първо "четене".



Тема Имитаторенови [re: RealPesho]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано18.11.02 02:25



Кръстил се се "истинския пешо", пък неистинския отдавна си е вдишнал чуковете от местната тъпотия. Ще трябва и аз да го последвам. Преди 3 години аз го спрях да го направи, ама този форум е станал върха на посредственоста. Зом като тъпаците обявиха Чавдар за "син".

Та да ти обясня напоследък. Швейцария не е водила война от 500 години, ама във всяка швейцарска къща има автомат. Във всеки швейцарски картон артилерия. Направи го това в България.

Ако ти можеш да постигнеш такава ДЕМОКРАЦИЯ, между три враждуващи народа - немци, италианци и френци - тогава се обаждай.



Тема Re: Защо ги няма в НАТОнови [re: lmma]  
Автор Ицo (минаващ)
Публикувано18.11.02 02:26



Тук някой чете ли темите, или всекии си отговаря ей така, каквото си знае ?



Тема Re: Имитаторенови [re: Analyser]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано18.11.02 02:42



Ами Финландия дето беше 400 години в Руската империя и после воюва срещу Русия? Ами Австрия дето е воювала безпереривно последните 1000 години?Ами шведите дето ядоха здрав пердах пред Полтава от Русия?
А Швейцария просто си е неутрална ,въпреки че около нея са все хиени като австроунгарци ,немци и французи ,дето са се претрепали от бой през годините.
Ама най смешно става когато евреин почне да се възмущава,направо ще ме спукаш от смях.


Наше дело правое! Мы победим!
Комитет Государственной Безопасности




Тема Re: Имитаторенови [re: Analyser]  
Автор RealPesho (минаващ)
Публикувано18.11.02 09:41



Не бързай да ни зачеркваш с лека ръка, може да не сме шампионите по търпимост , но има някои подробности които вдъхват надежда и за нас простите българи:
1. Българите не са инквизирали никого в средните векове и за разлика от швейцарците чиито три съставки си стоят неомешани като вода и олио , славяни прабългари и траки са съдали един народ!
2. Българите не са колонизирали никого и не са го покръствали пърдон "цивилизовали" с огън и меч , не са създали поговорката "Избите всички , господ ще прибере своите"
3. Не са гонели друговерци като евреи например , когато на запад това си е било направо масов спорт.
4. Не са варили никого на сапун или пъхали в газова камера.
5. Не си ограждат циганите със стени като в Чехия. И изобщо щом още не сме ги почнали циганите , явно търпението ни е като на будистки монах.
6. Не са си пращали децата в различни училища , за разлика от американците до скоро и нямат ККК и други подобни организации!

Има и много други причини , но времето ми свършва , а колкото за автоматите в къщи идеята не е лоша - все пак мисля че злите в България са по-малко от добрите така че ще надделеем



Тема Циганите си ги ограждаме със стени поне отнови [re: RealPesho]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано18.11.02 14:26



25 г. насам.
Сега Казанлък има околовръстно, но едно време шосето София-Бургас минаваше покрай циганската махала в източната част на града и тя си беше оградена като Западен Берлин с бетонни панели, а пред двата входа почти винаги имаше по една полицейска кола. Стената още стои, макар и цялата в дупки (демокрация бате )
Колкото до училищата - във всеки град с по-компактно циганско население имаше и така нареченото "циганско" училище. В Казанлък се намираше зад бетонната стена. ККК нямаме, ама си имаме скинари.

Колкото до т. 2, би ли ми казал как точно са се озовали българите по тия земи?

Ззлобата на глупака край няма! Глупостта на ззлобаря също


Тема Very съм sorry,нови [re: Analyser]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано18.11.02 14:41



но в Швейцария живеят не три, а ЧЕТИРИ народа. Четвъртия населява източната част на страната, около град Гщаадт (не е грешка!) и говори някакъв невъобразим и невероятен език, останал от древни времена. Като има и съответната култура, различна от останалите три, разбира се.

Нищо чудно, че при четирите им официални езика, в крайна сметка, обединяващ е английският...

Но по принцип си напълно прав. Те всички са просто швейцарци... И са най добрите войници на света. Щом даже Хитлер не се реши да ги нападне....

Ежегодно ходят запас, от две седмици до един месец. При подаване на сигнал, в рамките на МИНУТИ (!) се явяват по сборните пунктове въоръжени, облечени, снаряжени със всичко необходимо - напълно готови за бой....

Който си няма работа, да се опитва да атакува такъв таралеж.....

Само че имат и БНП на глава, около 25 - 30 пъти по висок от нашия...... И изобщо не ми се коментира тяхното образователно, културно, жизнено и прочие равнища....

Редактирано от Topepo на 18.11.02 14:57.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.