Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 25.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Българите казват твърдо НЕ на нато !нови  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано14.11.02 17:27



Хората го казаха още на шумно рекламираното партмероприятие, така нареченият концерт "България ЗА", превърнало се в пълен провал и фиаско на идеята за нато. Тези дни корупцията, в която е потънала държавата, за първи път изигра положителна роля в историята ни. Дори само заради това подкупните партийноназначени директорчета, трябва да бъдат ако не оправдани, поне вината им да бъде смекчена.
Българите не искат нато ! Това е истината господа антикомунисти и всякви предатели !

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Българите казват твърдо НЕ на нато !нови [re: Пaлaчa]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано14.11.02 17:39



Ти ако си мислиш, че на народа му е ясно за какво иде реч значи си голям идеалист.
Нали знаеш от какво страда нашата родина - от тотална неинформираност и замъгляване на погледа от страна на всички и всеки.
Така че, ако обичаш не изразявай мнение от името на БГ-я народ, защото тоя народ дори не знае какво значи българин и България ,понеже и историята ни е манипулирана.
И недей да наричаш антикомунистите предатели , че е смешно , заприличваш на един смахнат капитан , който казваше, че който се уволни от армията е предател. А "подкупните партийноназначени директорчета" отдавна трябваше да висят на площада , тогава щяхме да станем земен рай.



Тема Добрата (да не се бърка с ДОБРАТА) новина днес енови [re: Пaлaчa]  
Автор ЯPOCTcлaв (родолюбец)
Публикувано14.11.02 17:46



че вече и натото не ни ще. Друго си е да има взаимност !


Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема Re: Българите казват твърдо НЕ на нато !нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано14.11.02 17:56



ти кой си тъпчо ? Струва ми се още се бориш с комунизъма, а ?

п.п.
понеже си глупав, специално за теб ще изясня, че не говоря от името на народа, а само припомнчм твърдото НЕ, което той каза на концерта, пък и навсякъде, където е имал възможност да стори това, схващаш ли ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Ийесссссссссссссссссссссссс!!!нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано14.11.02 18:05



да се факат у газо натовци и вся антикомунистическа сволоч неразумна !!!

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Аз съм...нови [re: Пaлaчa]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано14.11.02 18:12



Kyle Katarn, ако не си разбрал - борец срещу всички тъмни сили когато се наложи , наемник, но иначе тих и обикновен човек , грижещ се за себе си и за близките си. С комунизма нямам нищо общо освен, че когато го бутнаха стана на рожденната ми дата и имахме 2 повода за пиене.
Но срещу комунисти и американофили ще се боря винаги , защото това са двете страни на една и съща монета , поради което горепосочените само ме натъжават и едновременно разсмиват с безбрежната си глупост.

И помни , че аз не съм те наричал глупак в предния си постинг за да ми отвъщаш така.

Иначе по темата - може народа да е казал "не" , а може би тези които казват "да" не ги дават по телевизията? И въобще ТИ поне наясно ли си какво значи приемането в НАТО? Щото аз например не съм. Понеже никой никога не обясни изцяло и ясно за какво става дума. Това искам да кажа - никой не е наясно. А народа е толкова дезинформиран, че ако искаха да го накарат да скандира "НАТО-Ураааа" щяха да го направят.



Тема Re: Ийесссссссссссссссссссссссс!!!нови [re: Пaлaчa]  
Автор ЯPOCTcлaв (родолюбец)
Публикувано14.11.02 18:13



Бе те останаха четри-пет човека на кръст бе, направо да си спретнат една вишеградска четворка и да ходат да се демократизирват извън България :)

Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема Re: Ех, Палачонови [re: Пaлaчa]  
Автор kalva4 (старо куче)
Публикувано14.11.02 18:21



за такива подлички номера истинските Царски Палачи, глави режат до девето коляно!
Толкова ли не виждате, че тия гадни провокации се спретват от партийковците!
На ТЯХ НЕ ИМ ТРЯБВА ни НАТО ни ЕС! Слагат юзди на краденето.
А без възможност за кражба, те дори не знаят какво да правят властта...
Днес НАТО, утре ЕС, вдруги ден Царя!
И си продължават крадливото партийковско безвремие...



Тема Re: Аз съм...нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано14.11.02 18:23



има 2 неща за които ти дължа извинения ..... както и да е, достатъчно е и едно. Прав си, че не ми е ясно какво значи приемане в нато. И няма никаква причина да съм ЗА нещо което не ми е ясно. Чудна ми е логиката на юрушнатовците, защото от тях се очаква да са наясно ама не би. И най-големият юрушатлантик паси и той вместо да обясни на простите хораи той говедото на лозунги го избива. Ей сега се изпусна по тивито, че усилията на 2 (две) поколения българи можели да отидат на вятъра.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Ех, sega malko da poohladyaнови [re: kalva4]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано14.11.02 18:35



entusiaz(a)ma tuka.

Dali ni pitat ili ne, tova otdavna e resheno i sme vatre. V NATO demek.

Ha koito ne mu haresva eve Makedonia, pardon FYROM, tam pone zasega sa "nezavisimi". A nie shte sme v edin kyup s
"bratyata" garci i turci.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.