Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде сега, инсинуации...нови [re: Дpyrият]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано12.11.02 02:23



Нито веднъж - веднага ти отговарям. Това, обаче за мен няма особено значение. Важното е, че мога, когато поискам. Разбираш ли? "Свободата, Санчо..." /повтарям се/. Важното е, че мога по това време на деня да си седя пред компютъра в къщи, да си говоря с теб в ... Ловеч /примерно/, да си плюя Величеството /защото основателно и наистина не Го харесвам и не Го обичам/, нима това не е свобода? Важното е, че децата ни ще могат да отидат там, където си поискат, без да имат проблеми, а след тях идват други деца - нима това не те интересува? Нима си мислиш, че България е само за теб за 50-60 години?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Хайде сега, инсинуации...нови [re: Dobrata]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано12.11.02 02:43



Свободата е мноого сложно нещо. Но нека прескочим клишето за отговорността.
Аз искам много повече от свободата. Нещата, които споменаваш, "че мога по това време на деня да си седя пред компютъра в къщи, да си говоря с теб в ... Ловеч /примерно/, да си плюя Величеството /защото основателно и наистина не Го харесвам и не Го обичам/", са естествени, защо го забравяш? Искам следващата крачка, не просто да ми позволят да приказвам. Искам да мога да ида където си искам, а не просто да ми разрешат.

нещо за лека нощ.

Това е само форум!

Тема Няма инсинуации,нови [re: Дpyrият]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано12.11.02 02:57



ти просто не си прав! Първо - тези неща /да си плюя Величеството и да си говоря с теб в Ловеч/ сега са естествени, но сега! А бяха ли естествени преди само 5-6 годшини? Втората крачка - ами отиди, където си искаш, ако можеш да си го позволиш, важното е, че можеш сега! Ако ти върнат шенгенските визи, ще можеш ли въобще? Или ти пак променяш темата в смисъл, нямам възможност. Е, затова, скъпи, попитай тези, които наистина ограбиха и изнесоха България, но сигурен бъди, това не е Иван Костов! Просто ми става жал как късопаметно българският народ не помни кой наистина го ограби и измами. Искрено мисля така, искрено знам, че е така и затова - просто ти пожелавам "Лека нощ" за тази вечер от сърце!
Добрата.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Ами Добричке,нови [re: Dobrata]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано12.11.02 03:39



точно тук си в грешкa. Тези, които могaт дa си позволят си ходехa и преди, щото си им издaвaхa визи без проблем. Единствените, които се възползвaхa от безвизовия режим си остaвaт зулумaджиите, товa е. Другият и преди и след еднaкво е ходил, тоест не е. Кaкто и ти. И понеже и ти имaш избирaтелно зрение нaпрaво ще те попитaм: Костов дa не би дa е бил и премиер нa Румъния?



Тема Бе ти четеш ли какви ги дрънкаш?нови [re: Dobrata]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано12.11.02 07:33



Какви изтекли визи, ма? Нали нямало визи?

И какво да направи Царят? Да затвори границата като по татово време ли?



Седесарската мъка край няма.

Тема Re: ДА НИ ВЪРНАТ ШЕНГЕНСКИТЕ ВИЗИ?нови [re: Dobrata]  
Автор Pyиз (пристрастен)
Публикувано12.11.02 10:22



Не съм съгласен с това, че в чужбина гледали с недоверие към това правителство. По принцип какво ги интересува в чужбина кой е избран, след като то е станало с честни, демократични избори? Иначе би приличало на вмешателство във вътрешните работи на СУВЕРЕННА страна. Например, на мен не ми вдъхва доверие едно правителство на Тони Блеър, например но това няма никакво значение. Английският народ иска да бъде управляван от лейбъристи и наше задължение като истински дипломати и демократи да поддържаме добри отношение с всички страни, независимо кой там управлява /избран по волята на народа/



Тема И ти като Едвин, самонови [re: Dobrata]  
Автор Hиkoтин ()
Публикувано12.11.02 10:38



тъпотии бълваш. Разликата е във размера на форума - твоите засега са само в "Политика". Ама вие сте наистина тъпи фанатици. "Единственото демократично правителство" ???? Ами първото демократично на Фил???? А какво, Царя да не би с преврат да сме го направили премиер... И това Народно събрание ( каквото и да е ) да не би да е нелигитимно? И к'ва е тази дата .....1998? И накрая кой говори (пише) глупости. Дръжте крадеца-а-а



Тема Re: Вейдърнови [re: вeйдъp]  
Автор Pyиз (пристрастен)
Публикувано12.11.02 13:44



От теб разбирам, че има две категории хора. Значи привържениците на една партия или например на един футболен отбор са по-прости от привържениците на друга партия или футболен отбор. КЪДЕ СА ПРИНЦИПИТЕ НА ДЕМОКРАЗЦИЯТА БЕ, ДЖАНЪМ? Напълно тоталитаерно мислене. НТие комунистите сме най-добрите синове на народа ние седесарите сме на-умните хора в страната и така нататък. Брей вдигна ми кръвното от възмущение. Затова няма да надничам в този клуб



Тема Re: Ооооооооооооо, айде стига с вицовете!нови [re: Dobrata]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано12.11.02 15:37



При всичките си магарии точно за това правителството не можеш да го обвиниш. Проблема се решава само с изводни визи, което обаче ни връща сещаш се кога.

В безшабашной жыл в тоске и гусарстве бившый лучший королевский стрелок...


Тема Тая Западна Европа много празна и пуста, бе!нови [re: Dobrata]  
Автор Cв. Ckpoмни (ентусиаст)
Публикувано12.11.02 16:05



Тук по празните САЩ знаеш ли колко е трудно да живееш "незабелязано" в хангар? В гето - да. Но в хангар? В земеделска област, както около Бордо?

В САЩ щото има закон, че ако някой живее на парче от имота ти за еди-колко-си години - значи ти не си си стопанисвал имота - и значи поселникът получава собственост върху (толкова години нелегално) ползваното парче... И край Лос Анжелес един скитник бе успял да живее всред храсталаци край трасе на жп линия... И съдът реши жп линията да плати на скитника за собственическите му права (добити защото жп линията не си е стопанисвала имота - и не е била изгонила скитника на време)... Та скитникът получи компенсация жилище в бедняшки хотел...

И разни западняци, тогава случайно около нас, виреха носове и заявяваха как по Западна Европа такива нелегални живеения, незабелязани ни от власти, ни от собственици, изобщо били немислими...

Ако подобна история се бе пръкнала за нелегални имигранти в хангар край Пловдив, примерно, великите ЕС щяха да плюят по България че не си стопанисва земята и допуска такива безобразия. Къде е критиката срещу Франция? Или срещу другите празни и пусти и нестопанисвани западно-европейски държави? Или това е просто поредната изява на анти-българска омраза, щото отдавна не им е падал случай да режат още българска земя и да я раздават на гърчоляшките, сърболяшките, и турчоляшките протежета?

Евала на който живее така по шибания ЕС!

Не България, а дал Бог целия Близък и Среден Изток да им се изсипят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.