Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 25.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Абе, малко ще ти е ...нови [re: Caбpинa]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано10.11.02 00:09



...трудно баш със Ззлобата да се разминаваш (без книжка и с гипсирани ръце), ама карай може и да ти се е привидяло.

Може и да си сънувал.

Ама я пак си спомни Ззлобата ли беше или Костов.



Тема как си маце ?нови [re: lmma]  
Автор Caбpинa (педагог-лечител)
Публикувано10.11.02 00:11



я пусни някоя тема с повече изречения да разберем кой си ?

Иван Костов - най-успешният премиер за всички времена през последните 12 години


Тема Re: как си маце ?нови [re: Caбpинa]  
Автор lmma (нова)
Публикувано10.11.02 00:15



Благодаря, добре съм, нова съм, уча се, опитвам се да разпозная кои са Аполон и хлебарката, но вече ми просветва кои са някои тук, по-скоро какви са. Май ще ми е интересно, но се боя, че темпото, с което си общувате, ще ми се изплъзва.



Тема Много точки слагаш, Imma Nяmma!нови [re: lmma]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано10.11.02 00:21



Та виж какво, простотията може да ходи не само по синята кръв, но и по сините глупаци.

Как е вратовръзката, още ли те стяга?



Седесарската мъка край няма.

Тема Re: Абе, малко ще ти е ...нови [re: Frida]  
Автор Caбpинa (педагог-лечител)
Публикувано10.11.02 00:24



хе, костоф го задминах още ехеййй .... надето беше възседнала едно магаре, а костоф се возеше под прикритие в каручката. На магарето беше написано с блажна сина боя нещо като регистрационен номер - Сдс 134. Движеха се със страшна сила и едва вземаха левите завои.... До 2-3 дена ще стигнат до електората в столипиново ... Страшна визия излъчваха!!!

Иван Костов - най-успешният премиер за всички времена през последните 12 години


Тема Re: Много точки слагаш, Imma Nяmma!нови [re: Zzloba]  
Автор lmma (нова)
Публикувано10.11.02 00:25



По ред причини не слагам вратовръзка, но точки слагам точно толкова, колкото си искам, или колкото сметна за добре.
Чудя се защо точно това изречение стои в дъното на всяка твоя реплика. Тъжно ли ти е или злорадстваш?



Тема Всъщност...нови [re: lmma]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано10.11.02 00:27



..изобщо не е сложно. Тук има две категории хора.
Едните са много сърдити на Костов, че не им построи завод в който да работят, че не им построи мост и не им направи деца. Затова се обърнаха за помощ към един недодялан дядка без маниери, ама той вчера им каза че били алкохолици и гейове и сега са сърдити и на него.
Абе пред самоубийство са...
Втората категория са нормални можещи и знаещи хора, които могат сами да си построят каквото си искат и не чакат на някой да им направи деца.




Тема Re: Всъщност...нови [re: Frida]  
Автор lmma (нова)
Публикувано10.11.02 00:32



Защо ли ми е толкова познато това разделение? Май остава само да идентифицирам едните и другите тук, а за себе си знам къде съм



Тема Ха...нови [re: Caбpинa]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано10.11.02 00:33



..че откъде ли са намерили магаре.

Аз доколкото знам Симеончо ги прибра всичките в ПГ на НДСВ.





Тема Re: как си маце ?нови [re: lmma]  
Автор Caбpинa (педагог-лечител)
Публикувано10.11.02 00:41



ама то е ясно, че си нов член щом не сварваш на темпото ...
Чудя се защо не се опиташ да разпознаеш коя е Фрида ами скочи веднага на хлебарката.

п.п.
не слушай Фрида, тя е жена и винаги заобикаля и изкривява обективната действителност .... и много обича да послъгва другите и себе си от време на време !!!

Иван Костов - най-успешният премиер за всички времена през последните 12 години



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.