Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 05.10.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ние сме нащрек!нови [re: MУTPA]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано06.09.02 23:53







Тема Могат да ми заповядат единствено нанови [re: D.J.R.B.]  
Автор Kиpo ()
Публикувано07.09.02 00:11



онаа работа и то само с посредничеството на някоя евробюрократка



Тема Аз съм любознателен меннови [re: Melkor]  
Автор Kиpo ()
Публикувано07.09.02 00:16



И ми се ще да поговоря като човек с някой такъв интересен субект-дали по подобие на папщината-святостта на всичко ,до което се е докоснал Негово Светейшество,дали и на Н.В. Лайната не са свещени за тях? Знаеш,тези щения,възгледи и разбирания трябва да се уважават...



Тема Ти го каза.нови [re: Mими и Лили]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано07.09.02 00:27



Аз гледах, така, да е по-деликатно...

Това е само форум!


Тема Re: Могат да ми заповядат единствено нанови [re: Kиpo]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано07.09.02 00:28



Значи няма да останем без винце и тая, и догодина до амина, живот и здраве!
А наздраве!



Тема Наздраве-и не забравяйнови [re: D.J.R.B.]  
Автор Kиpo ()
Публикувано07.09.02 00:32



че си разговарял с царя на Гъмзата ,мой човек !
Що се отнася до царо-представи си,че е обикновен човек като теб и мен,замо неимоверно обременен генетично от векове междубратовчедски секс.
Ще видиш,че приемайки,че той и родата му стоят по-ниско от теб ще ти е много по-лесно да му теглиш една майна !



Тема Вервам ти!нови [re: Kиpo]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано07.09.02 00:36



Като пратиш един кашон от този елексир, тогава ще говорим за царе, князе, царизи и княгини.

Виното е чисто - през три води е минало!




Тема Тук поне си прав!нови [re: D.J.R.B.]  
Автор Boдeн дyx (оптимист)
Публикувано07.09.02 10:31



Мен че ще стане 3 лв. малката ракия (за 20 грама!) по кръчмите и ще забранят варенето на ракия по къщята, като рекат да ни правят членове на ЕС, не ме боли - който пие ракия да му мисли!
Ама на карантията да посегнат, както са се наточили - е тва вече трудно ще го понеса! Че какво ще правим тогава без шкембе и дроб чорба, без супа от пилешки дреболии, дамарчета, бъбречета, дробчета, патешки сърчица. За хубавото вино да не говорим, пък ако ни спрат и "Загорка"-та и "Столично тъмно", за да си пробутват тука залежалата бира - мъка, мъка, мъка
Е, та в тая връзка да питам - какво прави любимото правителство по въпроса? Или г-н премиера е твърде зает сега с подготовката на сватбата на щерката? Абе хубаво си мислех аз още 90-та година, като разбрах, че Калина ми е наборче да й драсна едно писъмце като тия, дето ги пращахме до непознатите съветски другарчета, ама а де

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Аз винаги съм прав!нови [re: Boдeн дyx]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано07.09.02 13:13



1. Виж сега, да си кажа честно, не съм почитател на карантийките! Хапвам отвреме навреме шкембе чорба (даже много рядко), дробчета (пилешки)... Не мога и без месо. Така, че мен псета ме яли! Но не разбирам как така ще карат някого насила да се лишава от такива "удоволствия".
2. Почитател съм единствено и само на домашния алкохол, без да прекалявам, разбира се и само в приятна компания - ракийка (гроздова), вино (90% червено!!!). Е, бирата няма как, ще си я купувам! Ето тук вече няма как да не се дразня, защото знаем, че в България произвеждаме страхотно вино. И да ни цакат, а ние да се усмихваме не е смирение, а мазохизъм.
3. Премиера удължи агонията на ДЕМОНОкрацията в България, но само до октомври. Тааа, мисля, че след изцепките в Ирак (СС на ООН няма да подкрепи военни действия) НАТО ще се разпадне, а ние можем да се почувстваме и малко по-свободни откъм изпълнението на някои европриумици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.