Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ! (полит-спортно)нови  
Автор _skydiver_ (пич)
Публикувано28.08.02 21:25



Хайде сега лескари, от говеждият стадион, помахайте й на Шампионската лига:


Помах, помах, чао шампионска лига....

Срамота е този позор да носи името на Дякона.
Мисля, че в България, както по повечето страни от света, да не кажа по всички, отборите не трябва да носят имена на национални герои. Унизително е да се псуват по стадионите, унизително е да ставаме за смях на разни ливади.
Може ли някой да ми каже в коя друга държава има отбори които да носят имената на национални герои??? М?

Dear uncle's red-headed pumpkins!!!


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ! (полит-спортно)нови [re: _skydiver_]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано29.08.02 00:35



Понеже гнидата и чарли тази вечер са в траур, утре ще те оплюят.

Но защо ми се струва, че и двамата ги виждам тук:



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!

Тема Sorryнови [re: AПOЛOH]  
Автор _skydiver_ (пич)
Публикувано29.08.02 08:06



Снощи явно ми се е спяло и не съм видял че ти си пуснал подобна тема. Извинявай.
А за другото ти сещаш ли се за държава където клубни отбори носят имената на национални герои. Аз верно не се сещам.

Dear uncle's red-headed pumpkins!!!


Тема Не така де!нови [re: _skydiver_]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано29.08.02 08:48



Аз съм цесекар, но "Левски" изигра един добър мач... И заслужаваше победата. Ние, компанията, с каквото можахме помогнахме. Крайният резултат беше ясен. Жалкото е, че когато съдията отсъди дузпа в наша полза, въобще не слагахме в сметките некадърника Чиликов, пък той....
"Левски" можеше и трябваше да победи!

П.П. Витоша ти харесва повече?!



Тема Може и Динамо Софиянови [re: D.J.R.B.]  
Автор _skydiver_ (пич)
Публикувано29.08.02 09:00



Едно много точно мнение

от клуб Футбол на Gawain:
Не става. След като и с дубъла на един отбор резерва днес на по-стойностните европейски отбори не става значи няма да стане никога. На “Валерий Лобановски” украинците показаха само един стойностен на игрището играч – Чернат. Лескарите също разполагат само с един стойностен играч – Чорни, естествено в полето на корупцията. По този начин дори и след десет криминални шампионски титли и десет поредни напъна за набутване в КЕШ няма да стане. Не може на разни овчи места да си надуваш играчите като балони, да се мъчиш насила да ги правиш големи и да си мислиш, че с измислици ще направиш от театъра велика реалност. Няма такъв филм. Три години супер жребии. Три години подуенци играха мача на века, а техните противници участваха в досадата на века За толкова време как не се намери един милиционерски мозък да разбере, че не е въпроса в това да си в някаква група на Шампионската лига поради милостта на съдбата, а важното е да направиш от своите подопечни играчи и мъже. Това е входа за онова място. Това обаче Насо не го може. Насо ги може другите работи.
Въпросът, който мен лично ме занимава е може ли да разберем колко струва един отбор след като жребия му е отредил да срещне онези, за които криминалните победи са най-любимите. Твърде съмнително. Срещу подобен отбор големите обикновено спестяват усилията на своите звезди, а играчите на игрището гледат да си спестят голяма част от усилията. Поради това и три години се създава илюзията, че “сините” са много близо, на един гол разстояние, докато всъщност от обетованата земя ги дели бездънна пропаст. Това е пропастта на измамата, на лъжата и на безчестието. Това са създадените сателити, купените съдии, корумпираната федерация, провалените таланти, преди всичко свои. Това е ада на манипулирания футбол. Пражкият позор не е случайно събитие. На този праг и на тази врата ще стоим дълго. Ще стоим дотогава докато Чорни е най-добрия играч в родното първенство.

Dear uncle's red-headed pumpkins!!!

Тема "Партизан" София е още по-добре!нови [re: _skydiver_]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано29.08.02 12:36



С написаното от теб няма как да не се съглася. Но извън темата - снощи, на терена, нещата изглеждаха по иначе, а след мача можеха да закичат Насето с венци... което си е практика за футболните ни мародери.

Айде "да не ревем на чужди гробища", а да видим наш'те какви ще ги надробят!



Тема Re: Sorryнови [re: _skydiver_]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано29.08.02 13:15



Има такива, но те не носят имена на национални герои.

Примерно - АЯКС!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Не така де!нови [re: D.J.R.B.]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано29.08.02 13:20



По-добре да бяха играли грозно, но да вкарат два гола!

А така - резил след резил от тия сини спънати коне и техните многобройни и вечно нови треньори.

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: "Партизан" София е още по-добре!нови [re: D.J.R.B.]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано29.08.02 13:21



А още по-добре:



ФК 134
или
ФК 1913.


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Най добре е "МИЛИЦИОНЕР" София [re: AПOЛOH]  
Автор _skydiver_ (пич)
Публикувано29.08.02 13:37



И всичко си идва на местото...

Dear uncle's red-headed pumpkins!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.