Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отврат, Смрад!!нови [re: Пивo]  
Автор Golem (печен)
Публикувано02.08.02 18:22



Molq da mi posochish kyde sym pljul na postijeniqta na drugine! Tozi kojto mjata kal ne sym az. Apela mi e da ne razhvyrljash kalta, kojato izrodi sys nebylgarski imane syzdavat! Zashtoto kalta ja mjatash vyrhu sebe si, no popada i vyrhu mene!



Тема Нищо не конкретно не предлагам.нови [re: Пивo]  
Автор Пoлитиk (ентусиаст)
Публикувано04.08.02 11:57



Най-малко изолация.

Единственото което искам да кажа е, че е крайно време да знаем какво искаме да направим преди да почнем да го правим. Да се планира.

А, и още нещо. Да не вярваме на клишета. Изолацията не е само вредна. Както и отварянето към света не е само полезно.
Всичко има свое значение, когато знаеш какво искаш да постигнеш.



Тема Аз си ги приемам .нови [re: Moтop]  
Автор Пoлитиk (ентусиаст)
Публикувано04.08.02 12:09



Родителите ми са ми внушили, че личните нападки са признак на лошо възпитание. Особено когато са само "лични".

Когато пораснах, проумях, че има хора, които си намират морални оправдание да са невъзпитани. Иначе казано, мислят си, че щом съм "Политик", значи те могат да се държат като пред политик, т.е. да пикаят в хола на килима.


Редактирано от Пoлитиk на 04.08.02 12:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.