Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо клуба прилича на вестник?нови  
Автор Daniela (непознат )
Публикувано07.06.02 10:00



Викам си чакай да мерна какви клюки има и като гледам то всеки си води собствената рубрика!?Други клубове са по-раздвижени, с чувство за хумор и с неформален език. А в този клуб всички се взимате много на сериозно,пък и политиците даже.Според мен политиката се свежда до криминална дейност и пропаганда,а политиците стават единствено да се ебаваме с тях.

P.S.Страшно е тъпо почти във всякя тема да праскаш линкове към тъпи вестици
които нито се четат нито се продават!Ебати рекламата!!!Явно в клуба пишат пичове от закъсали издания и се опитват да пробутват освен ценните си съображения и евтина реклама. Например пълно е с линкове към прочутия нещастен Дневник и въпросното издание е най-усърдно рекламирано в клуба.
Какви са резултатите?Може би си вдигнаха тиража и продажбите?

Редактирано от Daniela на 07.06.02 10:27.



Тема Re: Защо клуба прилича на вестник?нови [re: Daniela]  
Автор Red_Baron (член)
Публикувано07.06.02 14:26



"да мерна какви клюки имa"
"Други клубове са по-раздвижени, с чувство за хумор и с неформален език"
"А в този клуб всички се взимате много на сериозно"
"политиците стават единствено да се ебаваме с тях"
No Comment - Бих могъл и да се изсмея, но ще се сопра.


"всеки си води собствената рубрика" - Но в това има нещо вярно

Редактирано от Red_Baron на 07.06.02 14:15.



Тема хохохо - какво красиво мнениенови [re: Daniela]  
Автор Пивo (speed freak)
Публикувано07.06.02 14:17



и също толкова наивно. Значи политиците ставали единствено да се ебаваме с тях. Добра идея. Я ми обяснете мадам защо тогава политиците все се ебават с нас ?

Ad astra per aspera


Тема Re: Защо клуба прилича на вестник?нови [re: Daniela]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано07.06.02 14:32



Можеш просто да се задържиш и да внесеш твоя стил тук.
Може и да изчезнеш за няколко месеца. После надникни пак.
Общо взето, за ебаването няма какво да кажа. Само, че ние го правим постоянно. Всеки по свой си начин.
Абе, к'во ти дреме?!

Това е само форум!


Тема Аз обаче откликвам на темата и ...нови [re: Пивo]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано07.06.02 14:21



... веднага задавам един отговор (естествено в отделна тема - нали и аз трябва да си имам рубрика).





Тема Тук има само един Политик,нови [re: Red_Baron]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.06.02 14:25



но е напълно право момичето. Освен това иска да каже, предполагам, че псуваме недостатъчно. Или не е погледнала как неформално пише (ако мога да използвам тоя грандомански израз за случая) моят любимец Вейдър.

А ако никой не чете ТУК Демокрация, де ще го прочетат, освен сутрин по НТВ.



На втори мандат отива работата.
Тирезий


Тема Re:Изчетох всички отговоринови [re: Дpyrият]  
Автор Daniela (непознат )
Публикувано07.06.02 16:35



Много сте готини!Обаче голяма скука и тъпня в тоя клуб.Не можеш да прочетеш нищо повече от това което пише във вестниците и се чете в новините т.е. преекспонират се медиите,които както всички знаем не дават никаква информация.Според мен е интересно какви са настроенията на хората.Например около мен народа си мисли че който и да дойде на власт нищо не се променя. Също така си коментираме кой е по-голям шоумен Слави или Бойко Борисов?При вас как е?



Тема Re:Изчетох всички отговоринови [re: Daniela]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано07.06.02 17:16



I ti si mnogo gotina!

Priakor Priakorov


Тема Слушай, моме..нови [re: Daniela]  
Автор Лoko-ПД (Allez France!)
Публикувано07.06.02 17:23



Не знам какво ти е толкова скучно и тъпо в клуба, но ако наистина е така, никой не те кара насила да четеш какво пише тук, камо ли пък да постваш нещо... Никой не ти и забранява да даваш мнение и да се правиш на интересна, разбира се, но проблемът си е твой, не е на клуба, нито на пишещите тук... Защо било така - ами нали знаеш - защото така ни харесва...
Има много идиотски клубове - даже доста много - така че в целия този clubs.dir.bg има място за всеки...

А виж за Слави Т. и Б. Борисов въпросът вАжи... - а според теб кой е по-големият клоун?

И другото което е при нас, е че като кажем А, казваме и Б... те така е при нас - ако ти харесва - welcome, ако не....

Vive La France!



Тема Re: Гепи МАЙНА!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Daniela (непознат )
Публикувано07.06.02 17:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.