Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аналогичен проблем:нови [re: irq]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано29.03.02 14:15



за замърсяване на улиците ИМА глоба, беше два лева. Бившата министърка предложи да стане 50.

В същото време в цялата държава няма и 5 души, глобени по старата тарифа.

Това какво е?

Същото е за коланите - колко са глобените по досегашната тарифа? Нито един, понеже глобата е малка и никой няма да направи опит да подкупи за такава сума полицай. Т.е. ченгето няма да намаже.

Вътрешноведомствена полиция им трябва на ченгетата. После да дигат глобите, ако видят, че досегашните не са спирачка. Но такова нещо никой не е видял.

Още нещо, защо скапаните ни народни представители, дето като ги събереш заедно, пак нямат акъл за една кокошка и за пет пари работа не са свършили, все се измъкват под различен предтескст от законите, които сами измислят?

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Аналогичен проблем:нови [re: Zzloba]  
Автор irq (dma)
Публикувано29.03.02 14:59



Za prilaganeto na zakonite temata e adski dulga. No niastina purvo triabva zakonova baza, predi da se iziskva da budat spazvani pravilata. Kolkoto do plachevnata rolia na policaite.. dokato goliama chast ot tiah imat po-maluk mozak i ot narodnite izbranici (deputatite), nadali shte se promeni neshto. A te shte si praviat kakvoto iskat, dokato niama sudebna sistema, a niama da ima dobra sudebna sistema, dokato deputati i pravitesltva ne se mrudnat. Izobshto se poluchava edno mnogo simpatichno krugche ot problemi, ot koeto trudno se izliza. Ili pone ne se izliza bez drastichni merki.

Puk za tezi deputati.. v kraina smetka nikoi ne moje da se oplakva, zashtoto ne sa otishli v Narodnoto Subranie sami nali?
Moje bi triabva da si revizirame predstavite za deputati i za rabotata, koiato iskame te da svurshat. Pri polojenie che vsichki izbirat edni i sushti hora, za da moje posle da se psuva po sushtia nachin po tiah, nadali tezi deputati shte se setiat che triabva da se vurshi konstruktivna rabota i da zemat pone malko da se suobraziavat s iziskvaniata na horata.

Specialno za reglamentaciata na putishtata, namiram che dori e malko tova koeto se iziskva. V smisal tehnicheskite pregledi na kolite. No naistina triabva purvo horata da znaiat kakvo iskat, i da go izraziat.
Ne moje da se psuva protiv zaduljitelnite kolani otzad, i v sushtoto vreme da ochakvame da niama umreli. Sushto taka ne moje da se psuva sreshtu reglamentiraneto na izhvurlianite gazove ot kolite i da ochkavme, che v stranata ni shte se izlivat tonove turisti.
A kato govorim za tehnicheskite pregledi, mojem dori da pogovorim za nachina po koito minavat kolite prez tiah. Tam sushto ima goliam potencial za korupcia

No kakto i da e.. dulga istoria



Тема Re: Никакъв смисъл няма от драконовски закони,нови [re: Zzloba]  
Автор Пивo (speed freak)
Публикувано29.03.02 15:00



Те по тази причина не издават квитанции, ами събират кеш...

Ad astra per aspera



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.