Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Няма какво да се лъжем.  
Автор _skydiver_ (пекан)
Публикувано22.03.02 16:08



Такъв договор като с кралските агенти ни е нужен. Без значение как е постигнат, важното е да го има. Важното е също така, че е от Англия. Ако се бяха плъзнали във времето да възлагат поръчка, пък не знам си кво си, с поредните обжалвания и обвинения в корупция, пак щеше да гоним тоя дето клати гората. Мисля, че това беше добър ход на Велчев. Сега марионетките ще направят всичко възможно този договор да се провали, но не ми се вярва да стане. Костов едно време казваше, че никой, дори и най-организираната мафия не може да се пребори с държавната машина. Ако договора с Краун Ейджънт не влезе в действие, значи не е бил прав.
Апропо, не ви ли е странно, че точно във в.Труд се публикува тая стенограма?



Тема Не мога да ти се начудя,нови [re: _skydiver_]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.03.02 16:38



все те мислех за много задръстен, ама нали сме все два отбора тука, стават грешки. Изцяло съм съгласен с теб за агентите. Обаче мисля, че най-силните опоненти в момента са именно в НДСВ, макар и да не смеят открито да го кажат.

За съжаление мисля, че Костов не е прав. Може би $100 милиона са достатъчни да се съсипе държавната машина или най-малкото да се свали което и да е правителство у нас. Да се надяваме, че няма да съберат толкова.

Не обвинявай напразно Труд. Всеки вестник би публикувал такова нещо, освен някой партиен, и то ако засяга собствената партия. Този, който се е докопал до стенограмата, в никакъв случай няма да го бутне във вестник, с който е свързан по някакъв начин.

Също така ми се струва, че нарочно насочиха следите към СДС, пък то налапа въдицата. Още по-жалко е, защото този въпрос беше една възможност СДС да докаже, че наистина е конструктивна опозиция, която подбира срещу какво да рита и какво да защити. В крайна сметка идеята точно от СДС идва и не е от вчера. С една умерена (или премерена) позиция щяха да направят силно и добро впечатление.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Не мога да ти се начудя,нови [re: Zzloba]  
Автор _skydiver_ (пекан)
Публикувано22.03.02 16:49



Със сто милиона си мисля, че могат да се спечелят избори, т.е по този начин да се смени власта. Но действаща власт според мен е трудно. Срещу Костов повече пари от тези бях хвърлени без особен успех - изкара си мандата.
Това че основните опоненти на договора са от НДСВ си прав.
Не обвинявам Труд, просто се замислям - ама много удобно оправдание, бе джанъм, в пощенската кутия били го сложили. Айде де, може да сме от сьело, ама не си връзваме гащите със сезал!
А СДС засега са неадекватни, за жалост.



Тема Мафията, всички престъпни,нови [re: _skydiver_]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.03.02 23:27



полупрестъпни организации се съсредоточават върху онези, които са на власт. Но повечето от тях са далновидни и внедряват хора даже в организации, които на пръв поглед са мижави.

На Труд този горещ картоф са им го пробутали, нямало е начин как да не захапят. По едно време редакторът се оправдаваше, че видите ли, даже да не е автентично, по същество отговаряло на истината. Щото като ти пуснат нещо в пощенската кутия, може да е реклама на чудодеен сапун, но не и стенограма от МС. Но каво ли не минава у нас - Роко твърдеше, че му оставили кашоните с фалшивите пари, пък той не бил ги погледнал, а на следващия ден твърдеше, че щял да ги лепи вместо тапети. Но български прокурор на всичко вярва - така е по закон.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Няма какво да се лъжем.нови [re: _skydiver_]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано23.03.02 00:10



Освен да те поздравя за този постинг не знам какво друго да кажа.

Лично за мен все още си остава загадка РевиЗоро. Дали не е започнал и той политика да прави?

Това е само форум!


Тема Re: Няма какво да се лъжем.нови [re: _skydiver_]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано23.03.02 00:20



Забрави за Костов,
И тогава говори по този въпрос, но не си прав! Какво ще кажеш, относно вероятността децата ти да отговарят много сериозно /с изплащане/ на задължения, по които нямат в момента отношение? Сигурно ли е, че познаваш проблема?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Стига, де!нови [re: Dobrata]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано23.03.02 00:25



Зацикли, Добрата.

Това е само форум!


Тема Re: Няма какво да се лъжем.нови [re: _skydiver_]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано23.03.02 00:35



Не ме разсмивай брато,

ти да си чул за някоя държава, в която англичанин е бил внедрен, след туй да е прокопсала? Пък ний им даваме митниците, пък и пари ша им плащаме.
Те ония си знаят вечните интереси, ама и Велчев не е забравил своя.

РевиЗоро може да е луд, ама в това отношение е прав. Тия копелета продават националните интереси и националната сигурност. А това се наказва много тежко...



Тема Re: Няма какво да се лъжем.нови [re: _skydiver_]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано23.03.02 00:48



Вярно, няма какво да се лъжем! Много елементарно обясняваш цялата история с митниците, /защо ли?/! Хайде да не се хващаме на бас, но да се запитаме честно: "Законите нали се отнасят за всички?". В този смисъл, бихте ли могли ВСИЧКИ ВИЕ, СВЪРЗАНИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН С НЕЩО СИ, ОТНАСЯЩО СЕ КЪМ ЗАКОН, ДЕЙСТВАЩ В СТРАНАТА, МОЛЯ, СПАЗВАЙТЕ ЗАКОНИТЕ В СТРАНАТА И ТОГАВА ЩЕ ВИ "ПРОСВЕТНЕ" по някакъв начин!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема "Този смисъл"нови [re: Dobrata]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано23.03.02 09:56



се е загубил нещо в процеса на писането:

В този смисъл, бихте ли могли ВСИЧКИ ВИЕ, СВЪРЗАНИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН С НЕЩО СИ, ОТНАСЯЩО СЕ КЪМ ЗАКОН, ДЕЙСТВАЩ В СТРАНАТА, МОЛЯ, СПАЗВАЙТЕ ЗАКОНИТЕ В СТРАНАТА И ТОГАВА ЩЕ ВИ "ПРОСВЕТНЕ" по някакъв начин!


Опитай пак

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.