Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Мутра, Колега,нови [re: Zzloba]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано21.03.02 23:07



А бе брато,

Ти все още коли ли отнемаш? С тоз бизнес не се ли занимават само тинейджърите вече? По-добре си отвори гумаджийница или сервизче.

Как са математиците във Варна? Ееех! Ей таквиз хора да турят за министри, че да сме сигурни, че сметките ша излезат. Пък и сички дългове ша саберат. Ша вържат бюджета и данъците ша намалят хем.

Хубав град е Варна......



Тема Re: Деборке,нови [re: exPesho]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано21.03.02 23:13



ex.. sled kato sme v sferata na predpolojeniata i hipotezi..
haide kaji mi kakuv e interesa na pravitelstvoto da zaobikoli zakona ?



Тема Re: Каква тюрма?!нови [re: Пaлaчa]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 23:20



"Къде си вярна ти, любов народна..."
96-та Слави и компания запяха възрожденските песни. После ги обявиха за антиседесари.


Ай сиктир, ръиръшли

Това е само форум!


Тема Re: Деборке,нови [re: Debora]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 23:28



Никое правителство не само че няма интерес да заобикаля закона, но е задължено да го спазва. Виж, някои членове на дадено правителство могат да имат интерес да го заобикалят, въпреки че не трябва да го правят. Поведението на М.Велчев в случая е повече от съмнително. Но дори всичко това да е от някакво незнание, то пак е много красноречиво относно същите тези хора, които ни проглушиха ушите за прозарчност на сделките.

Погледни към себе си


Тема Re: Деборке,нови [re: exPesho]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано21.03.02 23:38



Ex,

smeshno e da obviniavash Velchev v lichno oblagodetalstvane ili neznanie.
prochitaneto na "stenogramata" shte ti pokaje che toi znae mnogo dobre kakvi sa vuzmojnostite..
ako zapochnem da obviniavame i tezi mladoci che kradat Bulgaria togava losho..
edinstveniat interes tuk e pravitelstvoto da sloji red v mitnicata...
pravilno sa reshili da ia dadat na aglichanite po primera na drugi strani...
prozrachnost na sdelkite ne moje da ima po vurposi ot takova estestvo..
tuk ne stava vupros za vnedriavane na pazarni mehanizmi v otvorenata ikonomika.. stava vupros za sigurnosta na stranata.. ot tam i zakritoto zasedanie i dogovora s tazi firma.. v kraia na kraishtata ne sme purvata strana koiato im se doveriava... kakvo shte izgubim ?
kakvo shte spechelim ?



Тема Re: Деборке,нови [re: Debora]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано22.03.02 00:35



позоваването на сигурността на страната е крайно неубедително - ако има такива моменти те спокойно могат да минат в приложенията на договора, които да са секретни. Става въпрос обаче за прозрачност на цените по този договор и задълженията на страните. А това в никаъв случай не може да бъде секретно и да застрашава страната. Още по-малко секретни могат да бъдат имената на другите чужди фирми с които са водени преговори. А да твърдиш че Милен Велчев не можел да има интереси защото бил млад е просто невоероятно заслепение. Очевдино много искаш да вЕрваш в чудеса.

BTW, за да се засекрети такъв договор е необходимо становището на НСС. А никой от министрите дори не се и сеща да попита, аджеба какво мисли по въпроса НСС. Ами то по тази логика, всеки който иска да си нпарави някоя частна далаверка, просто ще каже че се засяга сигурността на страната. измисли нещо по-убедително.

Погледни към себе си


Тема Втори опит:нови [re: MУTPA]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.03.02 09:48



Дигам коли само докато не съм зает с това да пребивам бабички. В Русе ме хванаха ченгетата докато обирам поредната, ама прокурорът нали е добър човек, ме пусна да си ходя, с такива дребни неща той не ще да се захваща, та висящите ми дела нямаха и дузина.

В тъмното само един шамар обърсах на някакъв мустакатко с малко куче и голяма уста в София и веднага ме осъдиха. Туй държава ли е?

Ей затова се прибрах във Варна, тук да налетиш на депутат се брои за голям кутсуз.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Абе точно това можеш да не минови [re: lntellnside]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано22.03.02 09:58



го обясняваш. Работя в самото министерство от няколко години. Знам достатъчно, за да кажа, че Върбанов има за какво да го гонят, но за нещата за които го гонят трябва да отговарят други хора, на по-ниско от неговото ниво. Просто там има такива кокошкарски изпълнения, които просто не са по-ранга на един министър.

Forget about me. As soon as possible.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.